رفتن به مطلب

درخواست افزونه حذف مطالب یک دسته خاص از صفحه اصلی و صفحات داخلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

تصمیم گرفتم یه قسمت برای سایتم راه اندازی کنم که بازدید کننده ها با ثبت نام بتونند مطلب ارسال کنند .

1 - می خوام مطالب بازدیدکننده ها تو دسته "جوک های شما" قرار بگیره و بازدیدکننده نتونه دسته دیگه ای رو برای ارسال نوشته انتخاب کنه !

2 - می خوام مطالب این دسته تو صفحه اصلی سایت و صفحات داخلی نمایش داده نشن ! ( فقط با کلیک بروی دسته بندی "جوک های شما" و یا بایگانی جستجو ، برچسب ها و ... نمایش داده بشن )

3 - الان 3 نوشته تو هر برگه نمایش داده میشه ! میخوام تعداد نوشته های دسته "جوک های شما" به 10 نوشته در هر صفحه افزایش پیدا کنه ! ( چون تعداد کلماتش نسبت به مطالب ارسالی خودم کمتره و ... ) یعنی بقیه نوشته ها 3 تا تو هر صفحه باشن ولی مطالب این دسته 10 تا تو هر صفحه !

برای موارد فوق چه افزونه و یا افزونه هایی رو پیشنهاد می کنید !؟

ممنون

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

تصمیم گرفتم یه قسمت برای سایتم راه اندازی کنم که بازدید کننده ها با ثبت نام بتونند مطلب ارسال کنند .

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

این آقای لایت مون خیلی گله ها و حتماً اونهایی رو که معرفی کرده درست هستند

به هر حال :

1 - WP User Frontend با امکان تعیین دسته و نیز الزام به ثبت نام و همچنین امکان انتشار مستقیم و یا در انتظار و ...

2 - برای نمایش ویا عدم نمایش مطالب یک دسته در صفحه اصلی باید در کد فراخوانی نطالب تغییر ایجاد کنید - که شدنیه

3 - بسته به نوع پوسته ی سایتتون باید ببینید در کدام کوئری (آرشیو) این مقدار تعیین شده و تغییرش بدید

لینک به ارسال

این آقای لایت مون خیلی گله

شکی نیست ;)

2 - برای نمایش ویا عدم نمایش مطالب یک دسته در صفحه اصلی باید در کد فراخوانی نطالب تغییر ایجاد کنید - که شدنیه

3 - بسته به نوع پوسته ی سایتتون باید ببینید در کدام کوئری (آرشیو) این مقدار تعیین شده و تغییرش بدید

برای این دو مورد امکان داره بیشتر راهنمایی کنید ...

از پوسته دوهزار و دوازده استفاده می کنم .

لطفا جستجویی بفرمایید:

حذف یک دسته از صفحه اصلی

این روش برای صفحات داخلی هم کارایی داره !؟ www...com/?paged=2 و paged=3 و paged=4 و paged=5 و ... !؟

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

این روش برای صفحات داخلی هم کارایی داره !؟ www...com/?paged=2 و paged=3 و paged=4 و paged=5 و ... !؟

بله.

لینک به ارسال

عزیز الان این روش و امتحان کردم ولی با مشکل صفحه سفید مواجه شدم !

شما احتمالا کد رو به صورت اشتباه قرار دادید. بررسی کنید که میون دو تگ <?php و ?> باشه!

لینک به ارسال

شما احتمالا کد رو به صورت اشتباه قرار دادید. بررسی کنید که میون دو تگ <?php و ?> باشه!

الان در جای صحیح قرار دارم اما اصلا تاثیر نداشت !

?>
<li <?php comment_class(); ?> id="li-comment-<?php comment_ID(); ?>">
<article id="comment-<?php comment_ID(); ?>" class="comment">
<header class="comment-meta comment-author vcard">
<?php
function excludeCat($query) {
if ( $query->is_home ) {
$query->set('cat', '-ID3084');
}
return $query;
}
add_filter('pre_get_posts', 'excludeCat');
?>
<?php
echo get_avatar( $comment, 44 );
printf( '<cite class="fn">%1$s %2$s</cite>',
get_comment_author_link(),
// If current post author is also comment author, make it known visually.
( $comment->user_id === $post->post_author ) ? '<span> ' . __( 'Post author', 'twentytwelve' ) . '</span>' : ''
);

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

دوستان با جستجو ! افزونه PE Category Filter رو پیدا کردم و به راحتی تونستم یه مطالب دسته خاص رو از صفحه اصلی و صفحات داخلی حذف و یا مخفی کنم ...

اگه این شماره 3 هم حل بشه معرکه میشه !

3 - الان 3 نوشته تو هر برگه نمایش داده میشه ! میخوام تعداد نوشته های دسته "جوک های شما" به 10 نوشته در هر صفحه افزایش پیدا کنه ! ( چون تعداد کلماتش نسبت به مطالب ارسالی خودم کمتره و ... ) یعنی بقیه نوشته ها 3 تا تو هر صفحه باشن ولی مطالب این دسته 10 تا تو هر صفحه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...