رفتن به مطلب

مشکل در نمايش مطالب سايتم در گوگل

Germanizer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشيد

چند ماهي هست که اين مشکل برام به وجود اومده. صفحات پستهاي سايتم که در گوگل ايندکس هستن، وقتي سرچ ميشن و در نتايج گوگل نمايش داده ميشهف کنار عنوان پست ، نام سايت هم مي نويسه. در صورتي که استاندارد و بهترين حالت اينه که فقط عنوان پست باشه

براي مثال اگر عنوان همين تاپيک و سايت وردپرس پارسي رو بخوام مثال بزنم در گوگل اين طوري نشون ميده:

مشکل در نمايش مطالب سايتم در گوگل - وردپرس پارسي

من از افزونه Wordpress Seo هم استفاده مي کنم که فکر مي کنم تنظيماتش رو دقيق انجام دادم

تنظيماتي که مربوط به عنوان صفحات پستها هست رو طوری تنظیم کردم که فقط عنوان پست رو نشون بده و نه چیز بیشتر.

خودتون مشاهده کنید:

c8aqz7ohultvtnse08e.jpg

یه نکته حائز اهمیت که شاید کمکی بکنه. این مشکل دقیقا برای تاپیکهای تالار گفتمانم هم پیش اومده. باز اونم چند ماهه این طور شده و قبلا این طور نبود و در ادامه عنوان خود تاپیک ، نام سایت هم در جستجوی گوگل قرار میده. در تالار گفتمان هم ویبولتین استفاده می کنم.

اینم آدرس سایت و فروم:

www.nazicenter.com

www.forum.nazicenter.com

مشکل از چی می تونه باشه دوستان ؟

لینک به ارسال

در واقع این اصلا مشگل نیست !

خود گوگل این کار رو میکنه و تقریبا برای تمام سایتها اینطوری شده .

لینک به ارسال

در واقع این اصلا مشگل نیست !

خود گوگل این کار رو میکنه و تقریبا برای تمام سایتها اینطوری شده .

شما مطمئن هستید از این موضوع که خود گوگل نام سایت رو به عنوان تاپیکها و پستها اضافه می کنه؟

آقایون مدیران هم این موضوع رو تائید می کنند ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...