• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
runy

تصویر شاخص در خوراک خوان (RSS) از وبلاگ ها

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

1-من می خوام خوراک خوان وبلاگهایم را در صفحه اول سایتم با تصویر شاخصشون بیارم

چه کار باید بکنم؟

2-اگر بخواهم از سایت های دیگر بیارم چطور؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای خوراک خوان از چی استفاده می کنید؟ افزونه یا کد؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای خوراک خوان از چی استفاده می کنید؟ افزونه یا کد؟

کدی بدید که در ابزارک متن بتونم ازش استفاده کنم بهتره

حقیقتش می خوام آخرین ارسال های تمام وبلاگ هام را در یک صفحه نشون بدم برای اینکار ی قالب طراحی کردم که فقط ابزارک داره و با قسمت ابزارک متن می خوام RSS تمام وبلاگها را نمایش بدم البته با تصویر شاخص

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ابزارک متن باشه باید جاوااسکریپت استفاده بشه که کد زیاد میشه و خیلی کند میشه

پیشنهاد نمیکنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ابزارک متن باشه باید جاوااسکریپت استفاده بشه که کد زیاد میشه و خیلی کند میشه

پیشنهاد نمیکنم

اگر با تصویر شاخص اجراش می کنه مشکلی نیست قید سرعتش نیستم

کدش هست؟ میشه لطف کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه از پلاگین جیکوئری zrssfeed استفاده کنید

از لینک زیر دانلود کنید

http://www.zazar.net/developers/jquery/zrssfeed/zrssfeed-120.zip

تو همین فایل زیپ مثال هاش هست عکس هم براتون میاره

فقط سرعت را میاره پایین که اونم گفتید مشکلی نداره ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه از پلاگین جیکوئری zrssfeed استفاده کنید

از لینک زیر دانلود کنید

http://www.zazar.net...rssfeed-120.zip

تو همین فایل زیپ مثال هاش هست عکس هم براتون میاره

فقط سرعت را میاره پایین که اونم گفتید مشکلی نداره ;)

من میخوام در ابزارک متن وردپرس در پوسته وردپرس ازش استفاده کنم نه یه صفحه اچ تی ام ال جدا

هر چند اینم فکر خوبه نشخ حتما همین کار را می کنم نحوه نمایششون واقعا زیبا بود ولی تو متال هاش عکس نداشتنا؟؟؟!!

کدی که بشه در ابزارک متن قرار داد را هنوز می خوام .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کد لینک شدن اسکریپتش و جیکوئری را در هدر سایت قرار دهید و در ابزارک ها ابزار متن را اضافه کنید و کد گرفتن آر اس اس را درونش قرار بدید

تو مثال هاش عکس هم مثال زده چطوری بیاد تو ار اس اس فقط چون آدرس فیدی که گذاشته چیلتره خروجی براتون نیاورده

http://www.zazar.net/developers/jquery/zrssfeed/example_images.html

آدرس فید را عوض کنید درست میشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmadwp
      سلام خدمت اعضای گرامی.
      در وردپرس فارسی نسخه ۴.۸.۲ مشکلی رو پیدا کردم که راهکاری برای حلش به ذهنم نرسید، ممنون می شم راهنمایی کنید تا حلش کنم.
      وقتی یک قسمت از متن رو انتخاب می کنم و می خوام به اون لینک بدم، وقتی که می خوام بر روی آیکون تیک تا تایید کلیک کنم یا وقتی که می خوام بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنم، پاپ آپ درج لینک هی ظاهر می شه و دوباره محو می شه! و نمی شه بر روی اون آیکون ها کلیک کرد و گزینه ها رو انتخاب کرد.
      ابتدا تصور کردم شاید مشکل از تداخل افزونه ها باشه یا قالب مشکلی داشته باشه یا هنگام به روز رسانی خطایی به وجود اومده باشه، اما وقتی بسته نصبی وردپرس رو مجددا از wp-persian دریافت کردم و بر روی یک فضای دیگه نصب کردم، دیدم که از ابتدا همین مشکل وجود داره، افزونه wp-jalali رو هم غیرفعال کردم اما مشکل حل نشد!
      یعنی چه از ابتدا دریافت و نصب کنین، چه وردپرس قدیمی تر سایت تون رو آپدیت کنین به این نسخه فارسی، همین مشکل براش به وجود میاد.
      یک ویدیو پیوست همین مطلب کردم که به خوبی این مورد رو نشون می ده. سپاسگزارم.
      Video_2017-10-21_110732.wmv
    • توسط mohammad_mh
      سلام
      این سایت من با قالب بی تم
      digiaccount.ir
      و این هم 2 نمونه سایت مثل هم
      https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
      http://consolefa.ir/

چطوری پوسته سایت را اینطوری  بکنم حالت باکس من فرق داره
    • توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟