• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
karbar98

تبدیل تصویر و فایل به باینری

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

ایا راهی وجود داره که ما بتوانیم چند نمونه فایل رو به کد باینری تبدیل کنیم ؟ به عنوان مثال پسوند هایی مانند jpeg , mp3 , avi , zip را به توان به کد باینری تبدیل کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که من می دونم هر فایلی که بشه به تکست تبدیلش کرد رو می شه باینری کرد و تصاویر و فایل های مدیا رو کارت گرافیک ها بر اساس رزولیشن و توان خروجی دو دویی می کنند و این یعنی کد باینری یک عکس روی سیستم من ممکنه با کد همون عکس روی سیستم شما متفاوت باشه

برای تیدیل تکست به بانری این ابزار را چک کنید

http://www.binarytra...r.com/index.php

و برای انکد و دی کد کدهای متداول

http://home.paulschou.net/tools/xlate/

البته امکان اشتباه من زیاده ممکنه دوستان اطلاعات بهتری داشته باشند که من هم می آموزم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل صحبتهای جناب فخار

در کامپیوتر تمام فایلها و کلا همه چیز از مجموع بایتها و بیتها ساخته میشوند و در پایینترین سطح تمام فایلها به صورت باینری هستند

شما میتونید هر فایلی رو به صورت باینری باز کنید

یا به صورت تکست (ansi)باز کنید و بایت به بایت بخونین و هر بایت اونو تبدیل به بیت کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از دوستان

همانطور که جناب lord_viper اشاره کردند هر فایلی قابل تبدیل به باینری رو داره و این کار در زبان هایی مانند c# به راحتی انجام می شود به عنوان مثال کد زیر فایل صورتی رو به باینری تبدیل می کنه ولی برای php من خیلی جستجو کردم اما چیزی پیدا نشد ولی مطمئن هستم امکانش هست.

int c = 0;//the counter
string bin = "";//result
byte[] bytes = System.IO.File.ReadAllBytes("filename");//get all bytes of file
foreach (byte b in bytes)
{
int n = b;
for (int i = 128; i >= 1; i /= 2)
{
bin+= (n / i).ToString();
n = n % i;
}
bin+= Environment.NewLine;
if (C++‎‎‎ % 100 == 0)//invoke DoEvent for each 100 bytes and report the perSentage
{
this.Text = ((100 * c) / bytes.Length).ToString() + "% completed...";//report the perSentage
Application.DoEvents();//keep application responcing
}
}
System.Media.SystemSounds.Exclamation.Play();//alarm completing
textBox1.Text = bin;

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ایا این کار رو با base64 نمی توان انجام داد ؟

هدف کلی من تبدیل فایل به کد برای کاهش حجم آن است.

ویرایش شده در توسط karbar98

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نوع فایلها رو با این تغییر نمیشه حجمش رو تغییر خاصی داد

شاید شاید برخی از فرمت های عکس فقط حجمشون کمتر بشه بقیه رو بعید میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعیده حجم کد باینری یک شی با حجم خودش فرق کنه این دو تا در واقع باید یک چیز را به cpu بگند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ایا این کار رو با base64 نمی توان انجام داد ؟

هدف کلی من تبدیل فایل به کد برای کاهش حجم آن است.

تا جایی که بنده میدونم با base64 حجم فایل افزایش پیدا میکنه نه کاهش ! اصلا base64 برای کاهش حجم فایل طراحی نشده

شما برای کارتون : چرا Compress نمیکنید ؟ البته توصیه نمیشه , بخاطر استفاده ی بیش از حد از منابع سیستمی , اما در مواقع لازم , شما شاید هم منابع رو مهیا کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری