رفتن به مطلب

سيستم فروش آنلاين براي سوپر ماركت

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان وردپرسي عزيز

راستش اين تاپيك رو مي خواستم توي انجمن خريد بزنم كه متاسفانه به خاطر زير بيست بودن ارسال هام نشد (راستش توي انجمن ها مختلف ديدم كه اين محدوديت ها رو براي قسمت فروش مي ذارن ولي تا حالا نديده بودم براي قسمت خريد هم باشه!)

خب بگذريم...

ما سيستم حسابداري يك فروشگاه (سوپر ماركت) رو مكانيزه كرديم و حالا صاحب فروشگاه قصد داره كه سيستم فروش اينترنتي و تحويل رايگان محصولات جلوي درب منزل مشتري ها هم داشته باشه.

حالا من يك افزونه براي وردپرس مي خوام كه كارهاي زير رو براي من انجام بده: (البته اگه بشه با وردپرس انجام داد)

1- سيستم انبار داشته باشه، يعني جايي كه اقلام كالا رو به همراه تعداد اونها توي ديتا بيس ذخيره كنه (به تفكيك گروه اصلي، گروه فرعي و نام كالا، مثلاً گروه اصلي=انبار محصولات چي توز / گروه فرعي1= پفك / كالاهاي زير مجموعه گروه فرعي1= موتوري، كرانچي و ...)

2- پروفايل براي مشتري داشته باشه، يعني هر كس كه ميخواد خريد اينترنتي داشته باشه، بايد عضو بشه، يه سري اطلاعات مثا آدرس منزل و شماره تلفن بده تا وقتي سفارش داد براش ارسال بشه

3- قسمتي كه مشتري مي خواد سفارش بده، ميزان موجودي كالاها نشون داده بشه تا اگه موجود نبود سفارش نده

4- يه كنترل پنل براي خود سوپر ماركت كه وقتي سفارشي ارسال شد سريع متوجه بشه (يه صدايي چيزي در بياد :D) و محصول رو ارسال كنه.

البته خب خيلي كلي گفتم، اگر كسي توانايي انجام چنين پروژه اي رو داره حالا چه با وردپرس و يا بدون وردپرس، بگه كه بيشتر توضيح بدم...

ممنون

لینک به ارسال

1 - افزونه های فروش وردپرس معمولاً همگی بخش انبار رو دارند - اما یک سطحی - پس نیاز هست که کل انبار از اول نوشته بشه

2 - بوسیله همون پلاگین های فروش امکان پذیره

3 - مانند 2

4 - باز مانند 2 و 3 - اما باخاصیت آجاکس

اما مسائل مهمتر: سیستم مالی شما باید با سیستم فروش وردپرس منطبق بشه - از این بابت که وقتی فروشنده مثلاً‌ با بارکدخوان دو تا پفک چی توز خروجی می زنه از طرفی در سیستم مالی و از طرف دیگه در پیش فاکتور مشتری در وردپرس اثر بذاره و به فاکتور تبدیلش کنه.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

1 - افزونه های فروش وردپرس معمولاً همگی بخش انبار رو دارند - اما یک سطحی - پس نیاز هست که کل انبار از اول نوشته بشه

2 - بوسیله همون پلاگین های فروش امکان پذیره

3 - مانند 2

4 - باز مانند 2 و 3 - اما باخاصیت آجاکس

اما مسائل مهمتر: سیستم مالی شما باید با سیستم فروش وردپرس منطبق بشه - از این بابت که وقتی فروشنده مثلاً‌ با بارکدخوان دو تا پفک چی توز خروجی می زنه از طرفی در سیستم مالی و از طرف دیگه در پیش فاکتور مشتری در وردپرس اثر بذاره و به فاکتور تبدیلش کنه.

درسته، خودم به اينش فكر نكرده بودم، يعني كالايي كه دستي فروخته ميشه و از انبار هلو كم مي شه بايد از انبار وردپرس هم كم بشه...

اصلا شايد بهتر باشه دو تا انبار جداگونه تعريف كرد، انبار فروش اينترنتي و انبار فروش هلو كه در پايان دوره مالي فروش اينترنتي رو دستي وارد نرم افزار كرد!!!

راه بهتري سراع نداريد دوستان؟!!!

لینک به ارسال

یکی از استاد های من همچین پروژه ای را انجام داده بود که هم از طرف فروشگاه ساپورت بشه هم از نت ولی با Asp.net انجام شده بود چون نرم افزار خود فروشگاه را خودش نوشت بود و اونم .net بود

شما باید دنبال یک Asp.net کار بگردید یا انبار هارا جدا کنید

مطمئنا تو این انجمن استاد های PHP زیاد هست می تونند براتون درست کنند

ولی شما فکر کنم به خیلی چیز های دیگه احتیاج دارید مثل فاکتور و ...

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...