• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
سافت سرا

انتقال فایلها به هاست جدید

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من هاست سایتم رو می خوام تغییر بدم و به یه سرور دیگه منتقل کنم.

الان برای انتقال کامل تمام موارد گرفتن بکآپ از سایت کافیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هاست جدید رو خریداری کنید و اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدید تا بدون هیچ مشکلی همه چیزو براتون رایگان انتقال بدن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط __PEYMAN__
      باسلام
      بنده چهار تا سایت دارم با یک سورس و فایل ( همه چهار سایت با همون public_html هستند ) و چهار دیتابیس . یعنی با دیتابیس این چهار تا مجزا شده بودند ( البته دیتابیس هر چهار تا نیز یکی بودند که درون همون دیتابیس با تغییر نام جدول اختصاص داده میشدند مثلا wpd1 .wpd2 و... ) 
      من الان از همه فایل های موجود روی public html کپی گرفتم و در سه سایت دیگر که به صورت ادوانس دامین اضافه کرده بودم انتقال دادم . دیتابیس ها رو مجزا کردم و فایل کانفیگ هر سایت رو جدا گانه مختصب به خودش و در میان فایل های خودش با مشخصات جدید دیتابیسش که درست کرده بودم تنظیم کردم ...
      اما متاسفانه بعد از کلی زور هنوز نتونستم سایت رو با همون اطلاعات قدیم و دیتابیس قدیم بالا بیارم ( اصلا سایتا بالا نمیاد )
      سایت اصلیم arafarin.com
      سه سایت دیگر که با این سایت اصلی یکی بودند ( هم فایل ها و هم دیتابیس ) که از هم جدا کردم arataraz.ir ... arasensor.ir
      این نوع نصب سایت که خیلی افتضاح بود رو یکی از بچه های شرکت حدود دو سال پیش انجام داد که با این روش نصب کلی ما اذیت شدیم و الانم به مشکل برخورد کردیم و اون بنده خدا هم الان دیگه در دسترس نیست ..
      اگه یکی از بزرگان انجمن که میشه بهشون اطمینان کرد و رمز هاست رو بهشون بدم که برام درست کنن یا راهنمایی هم بکنن خودم این کارو کنم که خیلی خوب میشه . آخه هاست برای شخص من نیست برای همین یخورده جنبه مسعولیت پذیری داره . درضمن اگه کسی برام این کا رو درست کنه اگه هزینه ای هم داره بگن که مدیونشون نشیم ...
      باتشکر
    • توسط mrneo8
      سلام و خسته نباشید
      من روی وردپرسم با گرویتی فرم ساختم همچنین افزونه اشتراک ویژه رو نصب کردم و راه انداختم
      آیا امکان داره با کپی کردن پوشه های این افزونه ها از توی وردپرس به یه هاست سایت جدید اونجا هم آماده به کار بشه؟
    • توسط soushiant
      با سلام بنده برای تم یک سایت میخواستم ستون رو از سمت راست به سمت چپ منتقل کنم. تصویر تم صفحه اصلی رو در تصویر زیر قرار دادم:
      هرگونه تغییراتی در فایلها لازمه لطفا راهنمایی کنید چی کار باید بکنم. ضمنا هر فایلی که لازمه بفرمایید در پست بعدی آپلود میکنم که تغییراتش رو به بنده بفرمایید.

• توسط hadi66
      سلام
      فایل های من از روی هاست پاک شدن.
      با سی پنل فول بک آپ گرفته بودم چند روز پیش از دیتابیس هم بک آپ دارم فایل ها رو تو هاست جدید آپلود کردم دیتابیس رو هم ایمپورت کردم راهنمایی میکنید باید چکار کنم دیگه تا سایت درست بالا بیاد ؟!
    • توسط d-t.c
      سلام سلام.
      اقا ما یه اشتباه شدید البزرگی کردیم(حال کردی واژه جدیدو؟) که الان هم باید تاوان پس بدیم و اون هم انتخاب دامین نا مناسب.
      خب الان یک سال گذشت و چندر غاز رتبه ( 17,958 ‌) تو ایران پیدا کردیم و واقعا برام سخته بخوام از اول این رتبه رو روی یه دامین دیگه به دست بیارم خب چندجا دیدم میشه دامین انتقال داد خب منم دامین جدید رو گرفتم فقط منتظرم که این ریسک(ریکس ) رو بکنم یا نه.
      خب دوستان با تجربه راهنمایی کنند و اگه آموزش کامل و نقصی سراغ دارند لینک بدن