سافت سرا

انتقال فایلها به هاست جدید

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من هاست سایتم رو می خوام تغییر بدم و به یه سرور دیگه منتقل کنم.

الان برای انتقال کامل تمام موارد گرفتن بکآپ از سایت کافیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هاست جدید رو خریداری کنید و اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدید تا بدون هیچ مشکلی همه چیزو براتون رایگان انتقال بدن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sabaghi
      سلام خدمت همه عزیزان و متخصصان وردپرس
      متاسفانه من مشکلی دارم و حدود ۲هفته هست که دارم انجمن رو میگردم اما پیدا نمیکنم هیچی
      من سایتی دارم که دیتابیسش پر شده و به سرور فشار میاره(به خاطر۵۰هزار مطلب) برای همین می خوام کامل منتقلش کنم به ساب دامین روی سرور دیگه.
      و می خوام وردپرس رو دوباره نصب کنم روی سایت فعلی
      خودم راهکارم اینه
      که یا وردپرس جدید روی یک پوشه نصب بشه و از طریق htaccess کل سایت رو به جز اون پوشه دایرکت کنم
      یا افزونه یا چیزی باشه که بشه مطالب قبلی به صورت html ایستاتیک دربیان  و دیگه از دیتابیس استفاده نکنه و جدا بشه از سایت جدید
      نظر شما چیه؟؟
      کدش چی هست؟؟
      باز هم ممنونم
      خواهش میکنم اگر امکان داره سوالم رو زودتر جواب بدین 
    • توسط afshinkalhori
      درود بر شما دوستان و اساتید عزیزم، 
      بنده قصد انتقال فقط تعدادی از پست ها، مدیاها و برچسب های و... سایت رو به یک سایت جدید دارم و همینطور به سایت قبلیم هم احتیاج دارم و فقط میخوام دسته بندی ها و موضوع هارو اصلاح کنم،   خروجی و ورودی رو که از اکسپورت و اینپورت استفاده میکنم، سوال بنده در رابطه با موتورهای جست و جو هست، که چه راهکاری رو شما بزرگان پیشنهاد میفرمایید که این موتورهای جست و جو از دست ما ناراحت نشن و مورد جریمه قرار نگیریم، 
      سپاس،
    • توسط __PEYMAN__
      باسلام
      بنده چهار تا سایت دارم با یک سورس و فایل ( همه چهار سایت با همون public_html هستند ) و چهار دیتابیس . یعنی با دیتابیس این چهار تا مجزا شده بودند ( البته دیتابیس هر چهار تا نیز یکی بودند که درون همون دیتابیس با تغییر نام جدول اختصاص داده میشدند مثلا wpd1 .wpd2 و... ) 
      من الان از همه فایل های موجود روی public html کپی گرفتم و در سه سایت دیگر که به صورت ادوانس دامین اضافه کرده بودم انتقال دادم . دیتابیس ها رو مجزا کردم و فایل کانفیگ هر سایت رو جدا گانه مختصب به خودش و در میان فایل های خودش با مشخصات جدید دیتابیسش که درست کرده بودم تنظیم کردم ...
      اما متاسفانه بعد از کلی زور هنوز نتونستم سایت رو با همون اطلاعات قدیم و دیتابیس قدیم بالا بیارم ( اصلا سایتا بالا نمیاد )
      سایت اصلیم arafarin.com
      سه سایت دیگر که با این سایت اصلی یکی بودند ( هم فایل ها و هم دیتابیس ) که از هم جدا کردم arataraz.ir ... arasensor.ir
      این نوع نصب سایت که خیلی افتضاح بود رو یکی از بچه های شرکت حدود دو سال پیش انجام داد که با این روش نصب کلی ما اذیت شدیم و الانم به مشکل برخورد کردیم و اون بنده خدا هم الان دیگه در دسترس نیست ..
      اگه یکی از بزرگان انجمن که میشه بهشون اطمینان کرد و رمز هاست رو بهشون بدم که برام درست کنن یا راهنمایی هم بکنن خودم این کارو کنم که خیلی خوب میشه . آخه هاست برای شخص من نیست برای همین یخورده جنبه مسعولیت پذیری داره . درضمن اگه کسی برام این کا رو درست کنه اگه هزینه ای هم داره بگن که مدیونشون نشیم ...
      باتشکر
    • توسط mrneo8
      سلام و خسته نباشید
      من روی وردپرسم با گرویتی فرم ساختم همچنین افزونه اشتراک ویژه رو نصب کردم و راه انداختم
      آیا امکان داره با کپی کردن پوشه های این افزونه ها از توی وردپرس به یه هاست سایت جدید اونجا هم آماده به کار بشه؟
    • توسط soushiant
      با سلام بنده برای تم یک سایت میخواستم ستون رو از سمت راست به سمت چپ منتقل کنم. تصویر تم صفحه اصلی رو در تصویر زیر قرار دادم:
      هرگونه تغییراتی در فایلها لازمه لطفا راهنمایی کنید چی کار باید بکنم. ضمنا هر فایلی که لازمه بفرمایید در پست بعدی آپلود میکنم که تغییراتش رو به بنده بفرمایید.