رفتن به مطلب

مشکل ثبت نام بعد از بروزرسانی

hostdg

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از وقتي وردپرس را آپديت به 3.6 كردم وقتي كاربري و وبلاگ ثبت نام ميكند

نام كاربري ثبت نام كننده به ليست كاربران وبلاگ اصلي شبكه وبلاگ اصلي كه نام دامنه است نام كاربري وبلاگ جديد به عنوان مشترك اضافه ميشود

اين اشكال چيست با تشكر

لینک به ارسال

خط دوم رو بخونید

ببینید خودتون متوجه میشید چی نوشته؟ ;)

لینک به ارسال

دسترسی ثبت نام شوندگان را از پیشخوان - تنظیمات - عمومی چک کنید مشارکت کننده باشد نه مشترک

لینک به ارسال

دسترسی ثبت نام شوندگان را از پیشخوان - تنظیمات - عمومی چک کنید مشارکت کننده باشد نه مشترک

در پيشخوان - تنظيمات - همگاني دارم

عمومي ندارم

در تنظيمات همگاني چنين تنظيمي وجود ندارد كه مشاركت كننده يا يا مشرك انتخاب كنيد

لینک به ارسال

خط دوم رو بخونید

ببینید خودتون متوجه میشید چی نوشته؟ ;)

درست كردن خط دوم

از وقتي وردپرس را آپديت به 3.6 كردم وقتي كاربري در سيستم وبلاگ دهي ثبت نام ميكند

وبلاگ خودش به خوبي ايجاد ميشود .

اما نام كاربري جديد به عنوان مشترك به ليست كاربران وبلاگ مدير اضافه ميشود و در ليست سايتهاي خود هنگام ورود پيشخوان وبلاگ مدير را نيز دارند

در وبلاگ خود هم به عنوان مدير درست كار ميكنند

مشكل اينه كه نبتيد به عنوان مشترك هم در وبلاگ مدير ثبت شوند

لینک به ارسال

اینکه مشکل نیست

امکان جدیده شما از طریق وبلاگ مدیر مسیر پیشخوان - همگانی را برو و تیک اجازه ثبت نام را بردار

لینک به ارسال

من سيستم وبلاگ دهي دارم

اگه تيك ثبت نام را در شبكه بردارم كه چگونه كاربر وبلاگ جديد ثبت كنه

اين امكان جديد از نظر امنيتي به نظر شما مشكل نداره ؟

كه كابران سايت به وبلاگ اصلي يا همان صفحه اصلي سايت دسترسي داشته باشند ؟

لینک به ارسال

این امکان اینه که کاربران سایت مدیر را از کاربران شبکه جدا می کنه ولی هر کس عضو شبکه شد را درذ وبلاگ مدیر هم عضو می کنه هیچ دسترسی ضد امنیتی ندارند و صرفا برای امکان لیست کردن کوئری گرفتن از کاربران وبلاگ هاست اگر پاسخ قبلی را می خواندید من در اون هم عرض کردم از بخش مدیریت شبکه خارج بشید و به بخش مدیریت وبلاگ مدیر برید و تیک اجازه ثبت نام را بردارید اگر مسیر را دریست برویئد ثبت نام در وبلاگ های سایت شما مختل نمی شود و فقط کاربران عضو شده به عضویت وبلاگ شخصی مدیر در نمی آن

لطف کنید قوانین را بخوانید و از دادن اسپم و پیام خصوصی خود داری کنید (البته سری قبل هم خصوصی تذکر دادم ولی ظاهرا توجهی ندارید)

لینک به ارسال

post-2067-0-82260800-1376367048_thumb.jp

این امکان اینه که کاربران سایت مدیر را از کاربران شبکه جدا می کنه ولی هر کس عضو شبکه شد را درذ وبلاگ مدیر هم عضو می کنه هیچ دسترسی ضد امنیتی ندارند و صرفا برای امکان لیست کردن کوئری گرفتن از کاربران وبلاگ هاست اگر پاسخ قبلی را می خواندید من در اون هم عرض کردم از بخش مدیریت شبکه خارج بشید و به بخش مدیریت وبلاگ مدیر برید و تیک اجازه ثبت نام را بردارید اگر مسیر را دریست برویئد ثبت نام در وبلاگ های سایت شما مختل نمی شود و فقط کاربران عضو شده به عضویت وبلاگ شخصی مدیر در نمی آن

لطف کنید قوانین را بخوانید و از دادن اسپم و پیام خصوصی خود داری کنید (البته سری قبل هم خصوصی تذکر دادم ولی ظاهرا توجهی ندارید)

با سلام

اين مسيري كه گفتيد رفتم

عكس هم به پيوست قرار دادم

اگر مشاهده نمائيد ميبينيد تيكي كه شما ميگيد در اين قسمت وجود ندارد

post-2067-0-82260800-1376367048_thumb.jp

لینک به ارسال

واسه چی آدرس ها محوه

آدرس را مشاهده کنید سایت نباید روی ساب دامین باشه

شما باید وارد پنل وبلاگی بشید که در دامین اصلی سایت و توسط کاربری با آی دی شماره یک ایجاد شده

بعد از نصب شبکه شما دو پنل مدیریت دارید یکیش مال شبکه است و یکیش مال وبلاگ اصلیتون

اون پنل را باید بررسی کنید

لینک به ارسال

واسه چی آدرس ها محوه

آدرس را مشاهده کنید سایت نباید روی ساب دامین باشه

شما باید وارد پنل وبلاگی بشید که در دامین اصلی سایت و توسط کاربری با آی دی شماره یک ایجاد شده

بعد از نصب شبکه شما دو پنل مدیریت دارید یکیش مال شبکه است و یکیش مال وبلاگ اصلیتون

اون پنل را باید بررسی کنید

دقيقا وارد پنل وبلاگ اصلي شدم نه ساب دامين با كاربر شماره 1

كه دو قسمت داره مديريت شبكه و وبلاگ اصلي اين وبلاگ اصلي است

لینک به ارسال

اگر میخواین فقط به مدیریت سایت اصلی دسترسی نداشته باشه این رو در فانکشتن پوسته سایت اصلی وارد کنید:

function prevent_admin_access()
{
if ( false !== strpos( strtolower( $_SERVER['REQUEST_URI'] ), '/wp-admin' ) && !current_user_can( 'administrator' ) )
wp_redirect( home_url() );
}
add_action( 'init', 'prevent_admin_access', 0 );

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...