• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

33 پست در این موضوع قرار دارد

طی چند روز گذشته وردپرس فارسی هنوز نسخه رسمی خودش رو بیرون نداده و بعضی از کاربران هم به شدت منتظر این نسخه هستن.

اما دوستانی که عجله برای نسخه فارسی وردپرس 3.6 دارن میتونن این راهنما رو مطالعه و عمل کنن:

1- بسته انگلیسی وردپرس نسخه 3.6 رو نصب و فعال کنید

2- بسته وردپرس فارسی نسخه 3.5.2 رو دریافت کنید

3- از بسته فارسی پوشه languages رو از مسیر زیر:

wp-content\languages

کپی و منتقل به پوشه wp-content در وردپرس انگلیسی کنید

4- فایل wp-config.php رو باز کنید و خط زیر رو پیدا کنید:

define('WPLANG', '');

تغییر بدید به:

define('WPLANG', 'fa_IR');

5- تمام!

توجه کنید که وردپرس فارسی تغییرات اصلیش در فایل زبان و فارسی سازی و راست چینی است

با این مراحل از نسخه بصورت فارسی میتونید استفاده کنید تا وردپرس فارسی نسخه جدید رو فارسی کنه و ازش استفاده کنید(میتونید بروزرسانی دستی کنید)

عکسهای پیوست رو جهت مشاهده نتیجه کار ببینید.

مشکلات خودتون رو در همین تاپیک مطرح کنید.

post-1-0-19629100-1376240346_thumb.png

post-1-0-02859100-1376240351_thumb.png

post-1-0-58784300-1376240355_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون بابت آموزش

مرتضی جان گفتید:

1- بسته انگلیسی وردپرس نسخه 3.6 رو نصب و فعال کنید

باید وردپرس الانیمون که 3.5.2 هست رو آپدیت کنیم به نشخه جدید.بعد تغییراتی که گفتید رو انجام بدیم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی کلا همینقدر کار داره که اینقده معطل می کنن؟ واقعا عجیبه! خب اگه اینقده وقت رو ندارن بدن دست یکی دیگه! (من هم دلم خوشه :) چی می گم؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی کلا همینقدر کار داره که اینقده معطل می کنن؟ واقعا عجیبه! خب اگه اینقده وقت رو ندارن بدن دست یکی دیگه! (من هم دلم خوشه :) چی می گم؟)

معمولاً توی آپدیت های جدید (خصوصاً نسخه هایی که خیلی تغییرات دارند) کلی تغییرات دارند توی فایل های زبان.

من خودم چند تا افزونه فارسی کردم، توی نسخه های جدیدش جدا از اینکه چندین رشته متن اضافه شده، همون متن های قبلی هم تغییر کرده.

یعنی باید از اول فارسی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته توی هر تغییر متن های جدید فارسی باید بشه

اما همونطور که گفتم این کار تا ارائه نسخه جدید میتونه مشکل دوستان رو حل کنه

چون اگر هم فارسی نباشه بصورت پیش فرضش نمایش داده میشه

البته هنوز مشکل خاصی درش ندیدم

ممنون بابت آموزش

مرتضی جان گفتید:

باید وردپرس الانیمون که 3.5.2 هست رو آپدیت کنیم به نشخه جدید.بعد تغییراتی که گفتید رو انجام بدیم؟!

بله اگر هم عجله ندارید میتونید تا ارائه نسخه جدید صبر کنید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راهی برای حل اون مشکل معروف آپلود نکردن فایل ها که معمولا بعد از آپدیت بوجود میاد هست ؟!

h226_Capture.png

ویرایش شده در توسط majid1889

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راهی برای حل اون مشکل معروف آپلود نکردن فایل ها که معمولا بعد از آپدیت بوجود میاد هست ؟!

h226_Capture.png

درود

باید سطح دسترسی پوشه wp-content رو بررسی کنی روی 755 باشه اگر دست بود وردپرس رو به روز رسانی دستی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

h226_Capture.png

این مشکل از کی معروف شده

مشکل شما موردی است نه عمومی و به تنظیمات و پنلتون بر می گرده که جناب نورزاد تنظیماتش را فرمودند و مشکبلات پنلتون هم که با خرید پنل بهتر حل می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که با همون نسخه انگلیسی آپدیت خودکار کردم.. مشکلی هم ندارم.. :D البته امیدوارم مشکلی هم پیش نیاد.. :blink: آپدیت خودکار نسخه انگلیسی در نسخه فارسی که مشکلی بوجود نمیاره نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

جدا از اینکارها ، بالاخره کی نسخه فارسی میاد که از پیشخوان بروزرسانی کنیم، ؟؟؟؟؟

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که با همون نسخه انگلیسی آپدیت خودکار کردم.. مشکلی هم ندارم.. :D البته امیدوارم مشکلی هم پیش نیاد.. :blink: آپدیت خودکار نسخه انگلیسی در نسخه فارسی که مشکلی بوجود نمیاره نه؟

خیر مشکلی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با همین روش ها آپدیت کردم اما اون قسمت ویدئو هایی که همیار ودپرس گفته بود و قسمتی که نوع نوشته رو انتخاب می کنیم که تو تصویر همی تاپیکم هست ، نیست!چیکار کنم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس رو دستی نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به دوستان گرامی...

ببخشید صفحه ی وردپرس من چند وقتی است که به شکل تصویر زیر در آمده:

i3817_T1.jpg

یعنی نه میشه مطلبی ارسال کرد،نه مطلبی ویرایش کرد،نه ... فقط صفحه ی شناسنامه میاد، و بالاش هم نوشته "وردپرس 3.6 آماده است"؛ می خواستم ببینم مشکل از چیه؟؟؟

آیا بدلیل استفاده از نسخه ی قدیمی تر وردپرس است یا مشکل دیگری است؟ ممنونم

(اگر سوال خارج از موضوع است اطلاع دهید؛ و لطفا مدیران گرامی حذفش کنند.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به دوستان گرامی...

ببخشید صفحه ی وردپرس من چند وقتی است که به شکل تصویر زیر در آمده:

i3817_T1.jpg

یعنی نه میشه مطلبی ارسال کرد،نه مطلبی ویرایش کرد،نه ... فقط صفحه ی شناسنامه میاد، و بالاش هم نوشته "وردپرس 3.6 آماده است"؛ می خواستم ببینم مشکل از چیه؟؟؟

آیا بدلیل استفاده از نسخه ی قدیمی تر وردپرس است یا مشکل دیگری است؟ ممنونم

(اگر سوال خارج از موضوع است اطلاع دهید؛ و لطفا مدیران گرامی حذفش کنند.)

شما از چه نسخه ای همینک استفاده میکنید ...؟!

( 99.9% از کاربر محدود وارد سیستم میشید) !!!

ویرایش شده در توسط KAJOOSH

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از آخرین نسخه ی قبل از این، یعنی از آخرین نسخه ی فارسی شده از سایت وردپرس فارسی گرفتم، جدیدا اینطوری شده...

نه من مدیر سایتم، کاربر دیگه ای نداره.

تقاضای نوسازی رمز دادم، دوباره وارد شدم، درست شد!!!!!!!!!!

ممنونم.

ویرایش شده در توسط karaneha

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من وردپرسم رو به نسخه انگلیسی آپدیت کردم،اما سایتم الان به صورت چپ چین نشون داده میشه،میخواستم ببینم چطوری باید مشکلش ر حل کنم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من وردپرسم رو به نسخه انگلیسی آپدیت کردم،اما سایتم الان به صورت چپ چین نشون داده میشه،میخواستم ببینم چطوری باید مشکلش ر حل کنم؟؟

طبق آموزش پست اول عمل کردید؟ کجا چپ چین شده؟ مدیریت یا سایت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق آموزش پست اول عمل کردید؟ کجا چپ چین شده؟ مدیریت یا سایت؟

خیلی ممنون،درست شد،دقیقا مثل اموزش عمل نکرده بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت آموزش مفیدتون.بیصبرانه منتظر نسخه فارسی بودم که حل شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان براحتی در پنل خودتون بروز رسانی اتوماتیک نسخه انگلیسی را بزنید و براحتی به اخرین نسخه بروز شوید ، زبان همچنان پارسی خواهد بود ، تست شده بر روی 24 سایت ، بدون هیچگونه تداخل و تمامی مراحل کار می کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی من آپدیت کرده ام ولی تغییراتی که توی عکسها گذاشته اید توی وردپرس من دیده نمیشه. مثلا انتخاب نوع مطلب و ...

البته یه سه چهارماه قبل که نسخه آزمایشی 3.6 اومده بود، آپدیت کردم و برای یکی دو روز این قسمت رو می دیدم ولی بعدش رفت و الآن هم که نسخه اصلی 3.6 رو دارم، هنوز هم اون قسمتهای جدید رو نمی بینم!

البته زیاد هم برام اهمیت نداره ولی خب میخوام ببینم مشکلی در بروزرسانی هست یا اینکه بخاطر نوع قالب من و ... هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من آپدیت کردم خودش فارسی بود......!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان براحتی در پنل خودتون بروز رسانی اتوماتیک نسخه انگلیسی را بزنید و براحتی به اخرین نسخه بروز شوید ، زبان همچنان پارسی خواهد بود ، تست شده بر روی 24 سایت ، بدون هیچگونه تداخل و تمامی مراحل کار می کند

بی پدر مادر شده این وردپرس فارسی !!!

اگر همینطوری اپدیت کنیم و سالم میمونه پس دیگه چرا منتظر باشیم که نسخه فارسیش رسما بیاد بیرون ؟!

اصلا معلوم نیست چه خبره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطور که گفته شده وردپرس فارسی بیشترش ترجمه و راست چینی هست

که با بروزرسانی معمولا حذف نمیشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست
    • توسط WPfarsi
      وب سایت WPfarsi.com به فروش می رسد.
      این وب سایت حدود 4 سال است که به طور تخصصی بر روی وردپرس کار کرده است و هم اکنون با بسیاری از کلمات مربوط به وردپرس، افزونه وردپرس، قالب وردپرس، هک وردپرس و ... در صفحه اول و دوم گوگل است.
      نکته تجربی : با در دست داشتن این سایت که جایگاه خوبی در گوگل داره و همچنین داشتن تخصص در زمینه طراحی قالب وردپرس، می تونید درآمد خوبی رو داشته باشید و در دو ماه اول مبلغ سرمایه گذاری تون برگرده و برای اینکه بتونید بیشتر سفارش بگیرید، با توجه به نیاز شدید بازار، قطعا به یک تیم نیاز خواهید داشت.
      پیج رنک دومین 2 و الکسای جهانی آن 370 هزار است – ضمنا عمر دامنه از 2011 است.
      ورود به سایت : wpfarsi.com
      دومین کاملا مرتبط و رقابتی
      دارای 174 پست کامل سئو شده کاملا اختصاصی دست نویس!
      قالب اختصاصی با امکانات زیاد
      وردپرس کاملا بروز و پلاگین های کم
      کانال اختصاصی تلگرام wpfarsi
      توییتر اختصاصی wpfarsi
      پیج فیسبوک اختصاصی wpfarsi
      جیمیل اختصاصی wpfarsi.com@gmail.com
      هاست ایران سرور (ایران)
      پتانسیل دریافت سفارشات مربوط به وردپرس در حد بسیار بالا (سفارشات افزونه، قالب و ویرایش قالب و فارسی سازی)

فروش به بالاترین و سریعترین پیشنهاد. مبلغ پایه 9 میلیون تومان.
      ارسال پیام به wpfarsi.com@gmail.com
      با تشکر فراوان از دوستان خوبم در انجمن وردپرس پارسی که در ثبت این پیام همکاری ویژه ای داشته اند. به امید دیدار شما در همایش های بعدی وردپرس...
    • توسط prodesign
      با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستداران وب
      امروز براتون تمی را آماده سازی کردم که به نظر خودم فوق العاده است با من همراه باشید تا از امکانات این تم بهره لازم را ببریم.
      از تخفیف ویژه ما لذت ببرید
    • توسط z.sabet
      سلام وقتتون بخیر
      چه قسمتی از وردپرس فارسی رویه منو های قالب با اینترنت اکسپلورر تاثیر میذاره؟
      از یه قالب استفاده میکنم که وقتی رویه وردپرس فارسی نصب میکنم تو اینترنت اکسپلورر منوهای قسمت بالا نشون داده نمیشه!!!!
      ولی همین قالب با وردپرس انگلیسی تو اینترنت اکسپلورر ، منوها نشون داده میشه حتی اگه فارسی بنویسم !
      چی این وسط با فارسی سازی خراب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    • توسط sajjad_fx
      سلام بر مهندسین وردپرس
      امیدوارم که احوالتون خوب باشه
      جدیدا مشکلی با افزونه ی وردپرس فارسی برام پیش اومده، نمیدونم چرا وقتی تو افزونه ها سرچ میکنم، پیغام access denied میاد، یا اینکه وقتی میخوام افزونه ای رو نصب و یا بروزرسانی کنم پیغام میده که بسته دریافت نشد و اشکال در ارتباط با سرور پیدا شده...
      بعد غیر فعال سازی این افزونه مشکلی تو مواردی که گفتم ندارم... بروزسانی افزونه ی وردپرس فارسی هم که جدیدا اومد رو انجام دادم ولی متاسفانه مشکلی حل نشد... لازم به ذکر هست که بخش اخبار وردپرس هم برام ارور میده با این مضمون :
      خطای RSS: WP HTTP Error: Couldn't resolve host 'forum.wp-parsi.com'
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      یا علی