رفتن به مطلب

وردپرس فارسی نسخه 3.6 - آموزش

پست های پیشنهاد شده

دوستان از وقتی من این نسخه از وردپرس رو نصب کردم با کلی مشکل رو به رو شدم

افزونه هام خراب شد ، سایت یک erorr عجیب میده که توی قسمت مشکلات فعلا گفتم اما تاحالا ندیده بودم

من بخام بگم غلط کردم و نسخه قبلی رو نصب کنم به نظرتون بهتره ؟‌یعنی مشکلاتم از این نسخست؟

لینک به ارسال

سلام.بالاخره نسخه ی فارسی اومد . می‌توانید به‌صورت خودکار به وردپرس 3.6–fa_IR به‌روزرسانی کنید یا آن را دریافت کرده و به‌صورت دستی نصب کنید

لینک به ارسال

سلام.بالاخره نسخه ی فارسی اومد . می‌توانید به‌صورت خودکار به وردپرس 3.6–fa_IR به‌روزرسانی کنید یا آن را دریافت کرده و به‌صورت دستی نصب کنید

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

لینک به ارسال

چطور به نسخه قبلی برگردم؟

البته این مشکلات به فارسی بودن یا نبودن ربطی نداره

نسخه جدیدوردپرس امکانات متفاوتی در سرور نیاز داره

http://wordpress.org/about/requirements/

لینک به ارسال

البته این مشکلات به فارسی بودن یا نبودن ربطی نداره

نسخه جدیدوردپرس امکانات متفاوتی در سرور نیاز داره

http://wordpress.org/about/requirements/

بله توی قسمت مشکلات جواب دادین ممنون اقا مرتضا از سرور پرسیدم ببینم چی میگن

سرور من میهن وب هاست هستش ؟ به نظرتون مشکل از اونجاست

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

متاسفانه بعد از بروز رسانی به نسخه 3.6 از طریق پیشخوان مدیریت وردپرس ، کلا بخش مدیریت چیزی باز نمیشه و صفحه سفید میاد.

البته سایت کامل بالا میاد و فقط بخش مدیریت اینطوریه.

الان هم به صورت دستی و از طریق کنترل پنل هم همه فایل های وردپرس رو بجز wp-content و wp-config پاک کردم و با نسخه جدید جایگزینشون کردم ولی باز هم فقط صفحه مدیریت سفیده و سایت کامل بالا میاد.

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم :(

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه بعد از بروز رسانی به نسخه 3.6 از طریق پیشخوان مدیریت وردپرس ، کلا بخش مدیریت چیزی باز نمیشه و صفحه سفید میاد.

البته سایت کامل بالا میاد و فقط بخش مدیریت اینطوریه.

الان هم به صورت دستی و از طریق کنترل پنل هم همه فایل های وردپرس رو بجز wp-content و wp-config پاک کردم و با نسخه جدید جایگزینشون کردم ولی باز هم فقط صفحه مدیریت سفیده و سایت کامل بالا میاد.

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم :(

جستجو کنید : صفحه سفید ، روشهایی که گفته شده رو بخونید و اگر موفق نشدید توی همون تایپیک ها سوالتون رو بپرسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...