رفتن به مطلب

تغییر دستور تصویر بند انگشتی

پست های پیشنهاد شده

سلام...

خسته نباشید...من بازم مزاحمتون شدم و از همه کمک های قبلیتون ممنونم

عزیزان من 2 تا سوال داشتم در مورد قالب هایی که تصویر بند انگشتی دارن. قانون گذاشتن بند انگشتی اینه که یا شاخص بشه یا خودش اتوماتیک عکس اول رو شاخص میکنه...

حالا سوالم اینه. من رو شاخه ی ایندکسم قالب AllTuts Persian رو نصب کردم. از اینجا میتونید دانلودش کنید

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-alltuts/

تصویر های این قالب چه شاخص بشن چه نشن تو قسمت بندانگشتی قرار میگیرن...و حتی عکس هایی که تو آپلود سنتر دیگه ای آپلود شدن هم نشون داده میشن B)

حالا میخواستم بدونم میشه این کارو با قالب angelia که از لینک زیر میتونید دریافتش کنید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟ :rolleyes:

http://www.towfiqi.c...me-angelia.html

اگه بشه که عالی میشه...و دیگه نیازی به آپلود یا استفاده از پلاگیم شاخص کردن عکس های قبلی نیس..... :P

بازم از همه کمک ها و تلاش هاتون ممنونم :wub:

بچه ها کسی نمیتونه کمک کنه؟ :(

لینک به ارسال

سوال یک : برای گذاشتن تصاویر بند انگشتی باید تصاویر شاخص رو مشخص کنید! و حتی میتونید در متن تصویر نزارید ولی تصویر شاخص داشته باشید!

لینک به ارسال

میدونم....ولی این در صورتیه که تو فضای خوده سایت آپلود بشه...

قالب سایتمو ببینید....عکسایی که بند انگشتی هستن گاهی نه تو فضا آپلود میشن و نه پیش فرض هستن....

کاش میشد توسط لینک هم عکس وارد کنیم هم تبدیل به شاخصش کنیم...ولی گشتم نبود :(

لینک به ارسال

خوب از افزونه برای بندانگشتی کردن اولین عکس استفاده کنید.

اولین عکس مطلب میشه بندانگشتی.

لینک به ارسال

m207.gif

m042.gif اوا آرهههههههههههههههه.....شششششششششددددددددددددد m019.gif من الان رو ابراااااااااااام...میسیییییییییییییییییییی m204.gif فک نمیکردم عکسایی که جای دیگه آپلود شدنم شاخص بکنه

میسی m015.gifمیسی m016.gifمیسی m120.gif

لینک به ارسال

دوست عزیز با احترام ازتون درخواست میکنم که لطفا از این تصاویر در نوشته هاتون استفاده نکنین!

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...