رفتن به مطلب

یه مشکل در استایل (فاصله ها در پست)

Feri

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از یه افزونه به نام Dewplayer برای پخش اهنگ استفاده میکنم و اینم بگم که این مشکل با قالب های دیگه وجود نداره

وفتی اهنگ و کدش رو میزارم تو پست بین اهنگ ها خیلی فاصله میفته !

نمونه عکس :06247999880966411306.jpg

تو inspect فایرفاکس کمی ور رفتم چیزی متوجه نشدم ازش !

این فاصله ها از چی میتونه باشه ؟

اینم کدی که در قسمت ویرایش پست (متن) قرار گرفته :

<p>[dewplayer:http://up.xxx/uploads/137620358437904_08.%20From%20Karkheh%20To%20Rhein.mp3]</p>
<p style="text-align: center;"><a href="http://up.xxxx.ir/uploads/137620364511524_09.%20From%20Karkheh%20To%20Rhein.mp3"><strong>Track 09</strong></a></p>

ممنون

لینک به ارسال

کد ها رو از بخش ویژوال قرار ندید

از بخش کد در ادیتور بزارید

لینک به ارسال

تو فایل style.css یا هر css دیگه ای که دارید استایل های موجود برای object و br را چک کنید

لینک به ارسال

به احتمال زیاد مشکل با استایل خود افزونه است باید در استایل سایتتون این کد را قرار دهید فکر کنم درست بشه

.fluid-width-video-wrapper {
margin-bottom: 0px !important;
}

و این که پاراگراف ها را به span تبدیل کنید دیگر اینتر نیوفته بین پلیر و نوشته

ویرایش شده توسط mehdiraized
لینک به ارسال

تو فایل style.css یا هر css دیگه ای که دارید استایل های موجود برای object و br را چک کنید

فقط این رو تو تمام فایل های css استایل پیدا کردم

html, body, div, span, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, abbr, address, cite, code, del, dfn, em, img, ins, kbd, q, samp, small, strong, sub, sup, var, b, i, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td, article, aside, canvas, details, figcaption, figure, footer, header, hgroup, menu, nav, section, summary, time, mark, audio, video, embed, object {
margin: 0;
padding: 0;
border: 0;
outline: 0;
font-size: 100%;
vertical-align: baseline;
background: transparent;
}}

لینک به ارسال

به احتمال زیاد مشکل با استایل خود افزونه است باید در استایل سایتتون این کد را قرار دهید فکر کنم درست بشه

}

و این که پاراگراف ها را به span تبدیل کنید دیگر اینتر نیوفته بین پلیر و نوشته

اضافه کردم تغییری نکرد !

قسمت دوم حرفتون رو متوجه نشدم !

لینک به ارسال

<style>
padding-bottom: 0px !important;
}
</style>

کد را به اینصورت در انتهای footer.php قرار بدید اگر افزونه کش دارید کش را تخلیه کنید و کوکی ها را حذف کنید و بعد تست بگیرید

لینک به ارسال

انجام دادم . افزونه کش ندارم

کش مرورگر هم خالی کردم درست نشد

این قالب هست : http://www.ir-wp.ir/themes/good-news/

البته من تغییرش دادم البته قبل از تغییر هم این مشکل رو داشت

لینک به ارسال

من چک کردم اضافه نکرده بودید

می تونید تو فایل های افزونه فایل css را پیدا کنید و در اون با ctrl +f این کد را پیدا کنید و پاکش کنید

یا همون جور که آقا اینمان گفت در آخر footer بزاریدش

قسمت دوم حرف هم این بود که تگ p (پاراگراف) به span تغییر بدید تا اینتر بین اسم و خود پلیر نیوفته به این صورت

<span>[dewplayer:http://up.xxx/uploads/137620358437904_08.%20From%20Karkheh%20To%20Rhein.mp3]</span>
<p style="text-align: center;"><a href="http://up.xxxx.ir/uploads/137620364511524_09.%20From%20Karkheh%20To%20Rhein.mp3"><strong>Track 09</strong></a></p>

ویرایش شده توسط mehdiraized
لینک به ارسال

من اضافه کردم دیدم تغییر نکرد پاکش کردم دوباره ! بخاطر همین شما تو پیداش نکردی

قسمت دوم حرفتون من اصلا از <p> هم استفاده نمیکنم خوده وردپرس اضافش میکنه رفته رو اعصاب ! حالا من بخاطر هر پلیر که میخوام بزارم باید بصورت دستی تغییر به span بدم ؟؟؟

خیلی سخت میشه که!!!

لینک به ارسال

به span هم تغییر دادم درست نشد !

یه چیزی وقتی داره صفحه لود میشه (هنوز کامل لود نشده) یه لحظه به حالت معمولی در میان یعنی درست میشن ! بعد اینکه کامل صفحه لود میشه فاصله دار میشن

سایدبار بغل قسمتی که برترین مطالب و ... رو بصورت تب به تب باز میکنه هم همینطوره (قبل اینکه صفحه لود بشه همه تب هارو لود میکنه )

اینا مربوط نمیشه ؟

ویرایش شده توسط FARID2XF
لینک به ارسال

سایدبار از jquery دستور می گیره ولی مشکل شما از این کده

<div style="padding-top: 10%;" class="fluid-width-video-wrapper">

این هم که اولش درسته بخاطر اینه که هنوز اندازه ارتفاع را نداره که بتونه 10% رو براش حساب کنه در کدهای افزونهخ پلیرتون اون کد را پیدا و

style="padding-top: 10%;"

را حذف کنید و اگر نتونستید شما هم با جی کوئری کوچکش کنید به این صورت

<script>
$(document).ready(function () {
$(".fluid-width-video-wrapper").css("paddingTop", "10px");
});
</script>

کد بالا را در footer.php و درست قبل از

</body>

بگذارید که کدهای قبلش را خنثی کند

لینک به ارسال

ممنون

تو کد های افزونه پلیر همچین چیزی نبودش ولی چرا تو قالب های دیگه این مشکل نیست ؟

کار دوم رو انجام دادم تغییری نکرده

راهی نیست ؟

ویرایش شده توسط FARID2XF
لینک به ارسال

این فایل را باز کنید

http://just-music.ir/wp-content/themes/Higgs-goodnews/js/jquery.fitvids.js

و از انتهای فایل

$this.wrap('<div class="fluid-width-video-wrapper"></div>').parent('.fluid-width-video-wrapper').css('padding-top', (aspectRatio * 100)+"%");

را حذف کنید

لینک به ارسال

$this.wrap('<div class="fluid-width-video-wrapper"></div>').parent('.fluid-width-video-wrapper').css('padding-top', (aspectRatio * 100)+"px");

جایگزین کنید

با عدد 100 (100 در اینجا ضریب 0.1 است و می شود ده) بازی کنید تا به اندازه مطلوب برسید

لینک به ارسال

ممنون . واقعا که استاد هستید

گذاشتم رو 30 الان خیلی بهتر شده (دقیقا اندازه پلیر هست)

فاصله <br> رو هم میشه کمتر کرد ؟

این ناوبار بالا که همراه با اسکرول میاد وقتی میره رو قسمت پلیر ! پلیر میاد روش چطور میشه کاری کرد بره زیرش ؟ z-index هست فک کنم درسته ؟

لینک به ارسال

بله

#wpadminbar{z-index:999999}

البته معمولا در فایل های فلش اکشنی هست که بالاترین z-index را می گیره و یکی میره بالاتر و توجه داشته باشید ادمین رو فقط شما می بینید

فاصله br

br {
height:10px;
overflow:hidden
}

با ده بازی کنید تا به عدد مطلوب برسید

لینک به ارسال

بله

#wpadminbar{z-index:999999}

البته معمولا در فایل های فلش اکشنی هست که بالاترین z-index را می گیره و یکی میره بالاتر و توجه داشته باشید ادمین رو فقط شما می بینید

فاصله br

br {
height:10px;
overflow:hidden
}

با ده بازی کنید تا به عدد مطلوب برسید

منظورم از ناوبار همون قسمتی که وقتی تا وسطای صفحه میای پایین و نشون داده میشه (ساز ها دسته ها متفرقه)

و فکر کنم بله ... تغییر دادم به 9999999 باز فلش اومد روش ... فکر کنم همون قضیه اکشن که شما گفتید هستش

خیلی ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...