letsgo78

مشکل با ویرایش دیداری وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام از دوستان بنده تازه گیا یه مشکل واسه ورد پرس سایتم پیش اومده و وقتی که میخوام یه مطلب جدید بذارم یا یه مطلبو ویرایش کنم یا کلا یه برگه جدید راه بندازم یا یه برگه رو ویرایش کنم اصلا دیداری باز نمیشه فقط html باز میشه واسم دیداری اصلا باز نمیشه فقط کدایه html رو نشون میده. html هم بعضی موقع ها به سختی الان من باید چه کنم یهو به این مشکل دچار شده با تشکر از همه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

داخل تنظیمات ویرایش شناسنامه من ، اون تیک که داخل عکس زیر مشخص کردم رو بین فعال کردی

http://s4.picofile.com/file/7889951391/Capture20.jpg

باید در حالت پیش فرض غیره فعال باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکن هست از مرورگرتون باشه، شما کش مرورگر رو به کلی خالی کنید، اگه نشد با مرورگر دیگه ای هم تست کنید ببینید مشکل حل میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من با 4 تا مرور گر تست کردم غیره فایر فگس از هیچکدومش استفاده نکرده بودم تا حالا بازم همونطور بود. این مشکل یهویی پیش اومده لطفا کمکم کنید با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ای به تازگی نصب نکردید؟ این مشکل به خاطر نصب یه افزونه برا خودم قبلا پیش اومده بود، اگه افزونه ای تازگی نصب کردید و افزونه مشکوکی وجود داره اونو فعلا غیر فعال کنید ببینید چی میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دارم افزونه ها رو تستمیکنم ولی راهی هست که بشه html تویه مطالب جدیدو غیره فعال کرد فقط دیداری باشه. آخه بعید میدونم مشکل از افزو نه هام باشه چون چیزه مشکوکی نصب نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دمه همه گرم مشکل حل شدش داداش راست گفتی یکی از افزون هام مشکل داشت.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری