رفتن به مطلب

مشکل با ویرایش دیداری وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام از دوستان بنده تازه گیا یه مشکل واسه ورد پرس سایتم پیش اومده و وقتی که میخوام یه مطلب جدید بذارم یا یه مطلبو ویرایش کنم یا کلا یه برگه جدید راه بندازم یا یه برگه رو ویرایش کنم اصلا دیداری باز نمیشه فقط html باز میشه واسم دیداری اصلا باز نمیشه فقط کدایه html رو نشون میده. html هم بعضی موقع ها به سختی الان من باید چه کنم یهو به این مشکل دچار شده با تشکر از همه.

لینک به ارسال

درود

داخل تنظیمات ویرایش شناسنامه من ، اون تیک که داخل عکس زیر مشخص کردم رو بین فعال کردی

http://s4.picofile.com/file/7889951391/Capture20.jpg

باید در حالت پیش فرض غیره فعال باشه

لینک به ارسال

ممکن هست از مرورگرتون باشه، شما کش مرورگر رو به کلی خالی کنید، اگه نشد با مرورگر دیگه ای هم تست کنید ببینید مشکل حل میشه

لینک به ارسال

افزونه ای به تازگی نصب نکردید؟ این مشکل به خاطر نصب یه افزونه برا خودم قبلا پیش اومده بود، اگه افزونه ای تازگی نصب کردید و افزونه مشکوکی وجود داره اونو فعلا غیر فعال کنید ببینید چی میشه

لینک به ارسال

دوستان دارم افزونه ها رو تستمیکنم ولی راهی هست که بشه html تویه مطالب جدیدو غیره فعال کرد فقط دیداری باشه. آخه بعید میدونم مشکل از افزو نه هام باشه چون چیزه مشکوکی نصب نکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...