mehrdad1991

rtl برای قالب سایت

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز

توی توضیحاتش گشتم چیزی ندیدم، توی دمو هم که زبان عربی یا اینجور چیزی نداشت، ولی توی فایلهاش rtl موجود بود

http://hogash-demo.com/kallyas_wp/wp-content/themes/kallyas/rtl.css

به علاوه اینکه تم فورست یکی از بزرگترین سایتهای تم هست و معمولا توی قالبهاش اینجور استانداردها رو رعایت می کنه و قالبهایی که من ازشون دیدم همگی این موارد رو رعایت کرده بودند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هر صورت که میشه فارسیش کرد، خب ولی اگه rtl داشته باشه خیلی بهتره

حالا بذارید اساتید نظر بدن، اونا واردترن

با اون شواهدی که گفتم احتمال زیاد از این جهت مشکلی نداره ولی اگه واقعا قصدتون خرید هست، یه نگاهی به فایل لو رفته همین قالب بندازید ببینید چجوری (به قصد خرید نسخه اصلی نه استفاده از ورژن لو رفته :) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست گرامی پوسته پولی هست و هر پرسشی پیرامونش دارینو باید از خود طراحش بپرسید ... مطرح کردنش اینجا اصلا فایده نداره !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از لطفتون

اما از این که گفتید : فایل لو رفته همین قالب >>> منظورتون چیه!؟

لو رفته = یکی میخره و به همه دوستان و آشنایان و غیر آشنایان و در موارد جالبترش به یک سایت دانلود رایگان قالبهای لو رفته میده تا کل جهانیان اون قالب رو داشته باشن بدون اینکه حتی یک ریال پولی به طراحش بدن یعنی طراح به یک نفر بفروشه و دیگه مشتری دیگری به سمتش نره چون همه دارن!! یه مورد دیگه هم میگن لو رفته که اوج نامردی و اوج دزدی محسوب میشه! این هست که یکی میاد تو سایت شما (شما هم دادی قالب اختصاصی براتون طراحی کردن) بعد از قالب سایت شما خوشش میاد و میره نرم افزار ریپ قالب رو اجرا میکنه و با چند کلیک کل قالب شما رو دانلود میکنه و بعد به طریق مشابه مورد قبل میسپاره دست سایت های دانلود قالب های ریپ و کل جهانیان قالب شما رو دارن!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر پوسته ای فارسی میشه

سوال کردن نداره

اما اگر موضوع این هست که میخواین فایل زبان و اینها داشته باشه، معمولا توی توضیحات پوسته نوشته

وگرنه که هیچ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammadberoz
      سلام خسته نباشید من سایت مجله خبری دارم اینم ادرسش http://takbroz.com/

میخوام یه قالب خوب براش تهیه کنم دو تا قالب تو فروشگاه راستچین مدنظر دارم
      قالب جنه
      https://www.rtl-theme.com/پوسته-وردپرس-jannah/
      قالب نیوز فورست
      https://www.rtl-theme.com/قالب-وردپرس-مجله-خبری-نیوز-فورست-newsforest/
      کدومش بهتره از نظر سئو امکانات امنیت ایندکس استاندارد بودن
      لطفا راهنمایی کنید ممنون
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط Fast-Learn
      سلام.
      من دارم یه قالب برای سایتم مینویسم، که طبعیتاً روی لوکالم بود. قالب کاملا توی پی سی ریسپانسیوه! یعنی وقتی صفحه ی مرورگر رو کوچیک میکنی، قالب خاصیت ریسپانسیویش کاملا صحیحه. یا وقتی از ابزار inspect element گوگل کروم قسمت تست ریسپانسیو بودنش استفاده میکنم، یا از سایتای تست ریسپانسیو بودن استفاده میکنم، باز هم کاملا سایت ریسپانسیوه!
      حالا اومدم شکل واقعیش رو توی گوشی ببینم، برای همین قالب رو روی هاست آپلود کردم، باز هم وقتی توی پی سی ریسپانسیو بودنش رو چک میکنم درسته، ولی وقتی توی موبایل نگاه میکنم اصلا ریسپانسیو نیست!
      توی چند تا موبایل تست کردم توی هیچکدوم ریسپانسیو نبود!
      برای ریسپانسیو کردن هم بیشتر جاها از قابلیتای فریم ورک materilize استفاده کردم و بعضی جاها هم دستی.
      ممنون میشم راهنماییم کنید!
      بد جوری اعصابمو خورد کرده
    • توسط sikoheil
      سلام به دوستان 
      من چند وقتیه به یه قالب برای وبم نیاز داشتم 
      میتونستم تو قالب ساز های انلاین بسازم ولی امکانی که من میخواستمو نداشت 
      از دوستان خواهش میکنم اگر کسی میتونه این کارو برای من انجام بده 
      بهم پیام خصوصی بده یا به leon.s.kenedi@gmail.com
      جیمیل بزنه 
      تو رو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه خیلی نیاز دارم ... 
      خواهش
    • توسط shahab_
      سلام دوستان عزیز 
      من تو سایتی که برای رسیدگی یه کارهای شرکت دارم یه نوشته هست به اسم hugedomains.com همه جا هم هست چطوری میتونم حذفش کنم ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن.
      میبینین همه جا هستکلیک کنید
      www.chapmarket.ir