رفتن به مطلب

مشکل من با گوگل

jfareba

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم تقریبا 2ماه هست راه افتاده

تجربه اولم هست

ورودی گوگلم خوب بود وروز به روزم بهتر میشد

تا اینکه یه روز به خاطر نادانی اومدم پیوندهای یکتای سایتم رو عوض کردم که بعدش گوگل بهم اخطار داد به خاطر ارر500سایتم

نمی دونستم چیکارکنم که درست بشه هر روز تو گوگل سرچ میکردم ولی جوابی نیافتم

سایتم رو ریستور کردم به روز اول تمام مطالب سایتم حذف شد

ظاهرن مشکل ارور500حلشد ولی مشکل جدید که داشتم ارور پیدانشدن صفحه موردنظر بود ولی با این حال بازدید سایتم خوب بود

تا اینکه یک روز به100تا ورودی گوگل هم رسید ولی روز بعدش همه چی خراب شد ورودی سایتم افت شدیدی داشت

امروز ورودی گوگلم فقط13تا بوده

درحالی که از دیروز تا حالا تو گوگل وبمسترم 44تا ایندکس داشتم البته من زیاد به گوگل وبمستر وارد نیستم

یه مشکل دیگه هم اینکه

Robots.txt Fetch

تو گوگل ومسترم یه یه مثلث نارنجی رنگ کنارشه وتیک سبز نخورده

عکسهارو ببینید بگین کجا مشکل داره

78151095708895361429.jpg

60818175558271018123.jpg

90514337195166593865.jpg

62568824880862644739.jpg

84595606092726409514.jpg

ویرایش شده توسط jfareba
لینک به ارسال

این نکته بسیار مهم رو همیشه به خاطر داشته باشید که: قبل از تغییر پیوندهای یکتا در سایتهایی که مدتی از فعالیت آنها میگذرد [ و ربات های جستجوگر با آنها دوست شده‌اند] به فکر دوستشان که همان رباتها هستند باشید و قبل از تغییر فکری برای پیوندهای یکتای پیشین بکنید! (خودمم هنگ کردم با این جملم :D )

آقا ساده میگم:

اگر که سایت شما کمتر از یکی دو هفته شروع به کار کرده و مطالب زیادی بار سایت نیست در تغییر پیوند یکتا هیچ محدودیتی نداری اما اگر مدتی هست که سایت شما کارشو شروع کرده و فعالیت میکنه بخوای یهو پیوندهای یکتا رو تغییر بدی دچار کاهش شدید ورودی میشی برای این که در این مورد بتونی ورودی های خودتو ثابت نگه داری باید با استفاده از افزونه هایی که در این زمینه نوشته شدن ورودی هایی که از جستجوگرها با لینک قبلی نوشته وارد میشن رو به لینک جدید ارجاع بدید و اگر این کار انجام نشه حتما لینکهای قبلی شما با خطای 404 رو به رو میشن و این میشه که با اخطار هایی از طرف گوگل وبمستر رو به رو میشید و مشکلات دیگه ..

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون حتما یادم میمونه

ممنون میشم بگین الان چیکارکنم

میخوام ورودیم خوب بشه

دیگه ارر404کمتر شده نصبت به قبل

تو امرگیرم که نگاه میکنم مطالب قبلی سرچ نمیشن ومطالب جدیدم سرچ میشه

درباره این عکسها ومشکلم با گوگل وبمستر چیزی نگفتین

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

میشه لاتین بنویسین نمیتونم افزونه ریدایرکشن404روپیداکنم

http://wordpress.org/plugins/404-redirection/

لینک به ارسال

خواهش میکنم یکی نیست بگه چرا امار سایتم صفره

ایندکس گوگلم از86شده172

ولی ورودی صفره چیکارکنم

چند وقته سایت رو ساختین ؟

آدرس ؟

لینک به ارسال

عبارت زیر رو در گوگل جستجو کنید - این عبارت وضعیت ایندکس شما رو نشون میده که خوبه - اما داره صفحاتی رو که قبل تر ایندکس شدند نمایش میده که الان دیگه نیستند (404) - پس باید همچنان صبر کنید و منتشر کنید تا به مرور درست بشه

site:mamiface.ir

البته سایتتون از لحاظ تگ نویسی ایراداتی داره که باید رفع کنید

لینک به ارسال

تک نویسی رو چه طور حل کنم

تک نویسی؟

همچنین مشکل گوگل وبمسترم رو

چه مشکلی دارید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...