رفتن به مطلب

درخواست اديتور

پست های پیشنهاد شده

بفرما:

CKEditor For WordPress

http://wordpress.org/plugins/ckeditor-for-wordpress/screenshots/

ادیتور این سایت cke هست

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

فکر میکنم با نصب افزونه ادیتور قبلی حذف میشه و جاشو به ادیتور جدید میده .

لینک به ارسال

چیزی وجود نداره که بخواهید حذف کنید، شما فقط افزونه رو نصب کنید و تغییرات لازم رو توی تنظیمات انجام بدید

کاش دقیق می گفتید که چی از ادیتور می خواهید تا دقیقتر بشه راهنمایی کرد و توصیه من اینه که اصلا اینجور چیزها نصب نکنید، من خودم قبلا از این کارا می کردم ولی نهایتا متوجه شدم که کار خوبی نیست :)

لینک به ارسال

اديتور من مانند اديتور همين انجمنه اسمش ck هست وقتي ميخوام لينك ايجاد كنم آدرس لينك مثلا

www.mci.ir

ميخوام نام لينك رو بذارم همراه اول و آدرس لينك نشون داده نشه ولي نميشه و فقط آدرس نشون ميده چيكار كنم؟

اول متنی که میخواید بهش لینک بدید رو انتخاب کنید و لینک بهش بدید.

لینک به ارسال

چیزی وجود نداره که بخواهید حذف کنید، شما فقط افزونه رو نصب کنید و تغییرات لازم رو توی تنظیمات انجام بدید

کاش دقیق می گفتید که چی از ادیتور می خواهید تا دقیقتر بشه راهنمایی کرد و توصیه من اینه که اصلا اینجور چیزها نصب نکنید، من خودم قبلا از این کارا می کردم ولی نهایتا متوجه شدم که کار خوبی نیست :)

سلام

میشه دقیقتر توضیح بدید که چه مشکلی پیش اومد؟

لینک به ارسال

سلام

میشه دقیقتر توضیح بدید که چه مشکلی پیش اومد؟

بعضی از افزونه های افکت دهنده و استایل دهنده به بخش ادمین (که اغلب رایگان نیستند و ریپ شده اند) فشار زیادی به سرور می آرند چون مسیر ریپ ایراد داره یا اصول افزونه با توابع وردپرس مچ نیست ولی ck شاید ازادیتور استاندارد وردپرس هم سالم تر و کاملتر باشه

حداقل ایرادی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...