رفتن به مطلب

تغییر فونت داشبورد و پیشخوان

YN - Amir

پست های پیشنهاد شده

تست کنید:

add_action('admin_head', 'my_custom_fonts');
function my_custom_fonts() {
?><style>
body, td, textarea, input, select{
font-family:Byekan,tahoma;
font-weight: normal;
}
@font-face {
font-family: 'BYekan';
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}
</style>
<?php
}

لینک به ارسال

واقعا من موندم حسن تغییر فونت داشبورد در چیست ؟!!! در هر صورت با استفاده از مرورگر کروم و کلیک روی نوشته داشبورد , گزینه inspect محل هایی که برای ویرایش لازم است را پیدا کنی و بهش استایل بدی. اما باز هم من موندم که حسن اینکار چیست ؟ :o

لینک به ارسال

فقط برای زیبا کردن داشبورد می خوام ..... اصلا از فونتش خوشم نمیاد...

من گوگل کروم ندارم و می خوام برای همه ی کاربرا تغییر کنه...لطفا یه کدی چیزی بگید من دستکاری کنم و بشه تغییرش داد

لینک به ارسال

فقط برای زیبا کردن داشبورد می خوام ..... اصلا از فونتش خوشم نمیاد...

من گوگل کروم ندارم و می خوام برای همه ی کاربرا تغییر کنه...لطفا یه کدی چیزی بگید من دستکاری کنم و بشه تغییرش داد

نگاه کنید کدهایی که در خصوص تغییرات داشبود خود وردپرس داده بشه بعد از آپدیت کردن هر ورژن وردپرس دوباره تغییر می کنند و مثل پوسته نیست که به تغییرات بروزرسانی وردپرس حساس نباشد. مگر اینکه بعد از هر آپدیت وردپرس دوباره کدها را به فایلهای css وردپرس بدهید.

مرورگر کروم را هم می توانید از سایتهای دانلود نرم افزار دریافت کنید.

لینک به ارسال

نگاه کنید کدهایی که در خصوص تغییرات داشبود خود وردپرس داده بشه بعد از آپدیت کردن هر ورژن وردپرس دوباره تغییر می کنند و مثل پوسته نیست که به تغییرات بروزرسانی وردپرس حساس نباشد. مگر اینکه بعد از هر آپدیت وردپرس دوباره کدها را به فایلهای css وردپرس بدهید.

کاملا درسته، مگر اینکه کد رو توی فانکشن به کار ببرید که توی آپدیت وردپرس مجبور نباشید از اول کارها رو انجام بدید، این یکی کد دیگه تست شده هست:

اول کل کدهایی که از قبل استفاده کردید رو پاک کنید و بعد این کد رو بذارید فانکشن:

function customAdmin() {
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . get_bloginfo('template_directory') . '/wp-admin.css" />';
}
add_action('admin_head', 'customAdmin');

بعد یه فایل توی پوشه قالبتون بسازید به این اسم:

wp-admin.css

توی این فایل کدهای زیر رو کپی کنید:

@font-face {
font-family: 'BYekan';
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}
/* ---- wp-admin.css ------ */ .quicktags,.search,#wphead h1,.widefat th,.tablenav .displaying-num,.inline-edit-row fieldset span.title,.inline-edit-row fieldset span.checkbox-title,#your-profile legend,.pressthis a,#poststuff h3,.metabox-holder h3,.tool-box .title {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}
/* ---- widgets.css ------- */ div.sidebar-name h3 {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}
/* ---- press-this.css ---- */ body,.category-add input,.category-add select,.submit input,.button,.button-primary,.button-secondary,.button-highlighted,#postcustomstuff .submit input {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}
/* ---- nav-menu.css ------ */ #menu-management .nav-tab {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}
/* ---- media.css --------- */ .media-upload-form label.form-help,td.help,#media-upload p.help,#media-upload label.help,#gallery-settings .title,h3.media-title,h4.media-sub-title {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}
/* ---- dashboard.css ----- */ #dashboard-widgets h4,#dashboard_right_now td.b,a.rsswidget,#dashboard_plugins h5 {font-family: "BYekan", Helvetica, Arial, sans-serif;}

فونت مربوطه رو (که توی این کدها BYekan هست) رو توی پوشه fonts توی پوشه قالب کپی کنید

ایندفعه دیگه اگر کار نکنه خودکشی می کنم :D

منبع کدها سایت alimir.ir هست که یه ذره تغییرات توش دادم، برای اینکه داشبورد خیلی بهتری داشته باشید به سایت مرجع (که بالا هم گفتم اما نرفتید!) رجوع کنید که موارد خیلی بیشتر و جالبتری رو هم همراه با کدها توضیح داده

لینک به ارسال

درست شد فقط خیلییی سرعت می گیره وقتی صفحه عوض میشه همه چی میاد به جز فونت ها که چند ثانیه بعد میاد.....

ویرایش شده توسط sangarsaz
لینک به ارسال

خب به همین خاطره که کسی این کار رو نمی کنه :) اولین چیزی که برا کاربر مهم هست سرعت لود صفحه هست، نه فونت + اینکه فونت تاهما از نظر اکثر کاربرها فونت مناسبی هست، شما باید سعی کنید نظر کاربرها رو جلب کنید

بهترین کار رو همون اول بهتون گفتم، همون کد اولی رو که دادم استفاده کنید و فونتهای سیستم رو بهش معرفی کنید، مثلا b yekan (که بین b و yekan فاصله هست) اینطوری طرف اگه فونت توی سیستمش باشه، فونت رو نشون میده و اگه نباشه همون تاهما رو نشون میده و سرعت هم اصلا پائین نمیاد

لینک به ارسال

آقا یک سوال اگر تغییرات را مستقیما روی CSS کنتر پنل انجام دهی مشکلی به وجود می آورد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...