• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
686868

از کار افتادن افکتهای جیکوئری قالب؟!

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام / من در یک قالب از چندین افکتهای جی کوئری استفاده میکنم / اما متاسفانه یکیشون مشکل داره / البته مشکل نداره و به درستی هم کار میکنه ... تنها ایرادی که داره اینه که باعث میشه که جیکوئری های دیگر از کار بیفتند ... (یعنی افکتهای دیگر مثل تب و ... ) دیگه کار نمیکنند ...

این افکت جیکوئری که (بلاگ رول هست) توسط کد زیر فراخونی میشه /:

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/functions.js"></script>

این هم محتویات این فایل...

jQuery(document).ready(function(){
jQuery('.blogroll').totemticker({
row_height : '41px',
speed : 700,
interval : 4000
});
var plg = jQuery('.blogroll li:first-child span').html().split(' ');
});

اما متاسفانه وقتی از این پلاگین استفاده میکنم .. دیگه سایر افکتهای قالب کار نمیکنند // مشکل ازط چی میتونه بتشه ؟ ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در همون مطلب گفته شده // باید بگردید دنبال نمونه مشابه که تداخل نداشته باشه ، چون رفع کردنش هم وقت گیره هم نیاز به تسلط بر جاوا داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عذر خواهی میکنم / شما نمونه مشابه سراغ دارین ؟ من نمیدونم چی باید سرچ کنم / افکت هم همین اسکرول متن هست که در صفحه اول همین انجمن قرار داره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم

یه نمونه پیوست کردم ، فقط کنار متن عکس هم داره ، می تونید عکسش رو حذف کنید .

news-ticker.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم دوست من / با عرض معذرت این هم کار نمیکنه / البته متوجه یک مورد شدم ! و اون هم اینکه وقتی کد فراخونی این پلاگین رو :(کد زیر )

<script type="text/javascript">
$(function() {
$(".newsticker-jcarousellite").jCarouselLite({
vertical: true,
hoverPause:true,
visible: 3,
auto:500,
speed:1000
});
});
</script>

در بالای باقی اسکریپتها میذارم کار میکنه و باقی افکتهای سایت کار نمیکنند ولی وقتی پایین همه مسذارم ، برعکس میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پس با اینم تداخل داره ! //

کدهاتون رو نگاه کنید ببینید احتمالا دوبار کتابخانه جی کوئری رو فراخوانی نکردید ؟

این افزونه ی وردپرس رو نصب کنید ، بعدش اگه اینم تداخل داشت از نمونه ی پیوست شده استفاده کنید

totem-master.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری