رفتن به مطلب

از کار افتادن افکتهای جیکوئری قالب؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام / من در یک قالب از چندین افکتهای جی کوئری استفاده میکنم / اما متاسفانه یکیشون مشکل داره / البته مشکل نداره و به درستی هم کار میکنه ... تنها ایرادی که داره اینه که باعث میشه که جیکوئری های دیگر از کار بیفتند ... (یعنی افکتهای دیگر مثل تب و ... ) دیگه کار نمیکنند ...

این افکت جیکوئری که (بلاگ رول هست) توسط کد زیر فراخونی میشه /:

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/functions.js"></script>

این هم محتویات این فایل...

jQuery(document).ready(function(){
jQuery('.blogroll').totemticker({
row_height : '41px',
speed : 700,
interval : 4000
});
var plg = jQuery('.blogroll li:first-child span').html().split(' ');
});

اما متاسفانه وقتی از این پلاگین استفاده میکنم .. دیگه سایر افکتهای قالب کار نمیکنند // مشکل ازط چی میتونه بتشه ؟ ممنون

لینک به ارسال

در همون مطلب گفته شده // باید بگردید دنبال نمونه مشابه که تداخل نداشته باشه ، چون رفع کردنش هم وقت گیره هم نیاز به تسلط بر جاوا داره

لینک به ارسال

خواهش میکنم

یه نمونه پیوست کردم ، فقط کنار متن عکس هم داره ، می تونید عکسش رو حذف کنید .

news-ticker.zip

لینک به ارسال

ممنونم دوست من / با عرض معذرت این هم کار نمیکنه / البته متوجه یک مورد شدم ! و اون هم اینکه وقتی کد فراخونی این پلاگین رو :(کد زیر )

<script type="text/javascript">
$(function() {
$(".newsticker-jcarousellite").jCarouselLite({
vertical: true,
hoverPause:true,
visible: 3,
auto:500,
speed:1000
});
});
</script>

در بالای باقی اسکریپتها میذارم کار میکنه و باقی افکتهای سایت کار نمیکنند ولی وقتی پایین همه مسذارم ، برعکس میشه !

لینک به ارسال

خب پس با اینم تداخل داره ! //

کدهاتون رو نگاه کنید ببینید احتمالا دوبار کتابخانه جی کوئری رو فراخوانی نکردید ؟

این افزونه ی وردپرس رو نصب کنید ، بعدش اگه اینم تداخل داشت از نمونه ی پیوست شده استفاده کنید

totem-master.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...