رفتن به مطلب

راه اندازی سایت خبرخوان حرفه ای

m.Mosibat

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده قصد راه اندازی یک سایت اتوماتیک خبری دارم که بتونه به صورت حرفه ای خبرگزاری ها رو پوشش بده.

با چندنفری جهت خرید اسکریپت اختصاصی اینکار صحبت کردم

اما به شخصه اعتقاد دارم وردپرس یه چیز دیگس و اگر بشه با وردپرس زد که حرف نداره.

حالا کسی از دوستان میتونه یه همچین سایتی یه چیزی مثل خبرفارسی یا شهر خبر با وردپرس اوکی کنه ؟

لینک به ارسال

درود ;

می تونید با افزونه feedwordpress این کار رو بکنید:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

درود ;

می تونید با افزونه feedwordpress این کار رو بکنید:

ممنون عزیز ولی با این افزونه خیلی وقته کار میکنم و اون چیزی رو که من میخوام برآورده نمیکنه.

لینک به ارسال

ممنون عزیز ولی با این افزونه خیلی وقته کار میکنم و اون چیزی رو که من میخوام برآورده نمیکنه.

خب اگه با وردپرس می خواید این سیستم رو پیاده کنید بهترین گزینه همین افزونه است...

البته با این افزونه می تونید دقیقا سایتی مانند سایتهای خبرفارسی یا شهر خبر ایجاد کنید نمی دونم چرا اون چیزی رو که من میخواید برآورده نکرده؟

لینک به ارسال

خب اگه با وردپرس می خواید این سیستم رو پیاده کنید بهترین گزینه همین افزونه است...

البته با این افزونه می تونید دقیقا سایتی مانند سایتهای خبرفارسی یا شهر خبر ایجاد کنید نمی دونم چرا اون چیزی رو که من میخواید برآورده نکرده؟

والا داداش زیادم با این افزونه ها ور نرفتم ولی فکر نکنم قابلیت های مثل اخبار لحظه ای و یا نمایش متن کامل خبر در آیفریم و اینجور چیزا رو داشته باشن ؟

لینک به ارسال

والا داداش زیادم با این افزونه ها ور نرفتم ولی فکر نکنم قابلیت های مثل اخبار لحظه ای و یا نمایش متن کامل خبر در آیفریم و اینجور چیزا رو داشته باشن ؟

اخبار لحظه ای رو می تونید با کمی کد نویسی ایجاد کنید!

درمورد نمایش متن کامل خبر در آیفریم هم به راحتی میشه اینکار رو کرد اگه اشتباه نکنم آموزشش هم تو انجمن هست!

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اخبار لحظه ای رو می تونید با کمی کد نویسی ایجاد کنید!

درمورد نمایش متن کامل خبر در آیفریم هم به راحتی میشه اینکار رو کرد اگه اشتباه نکنم آموزشش هم تو انجمن هست!

میشه لینک بدید برای آموزش آی فریمش

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...