رفتن به مطلب

کاهش بازدید و افراد آنلاین

shahram186

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم یدفعه تعداد آنلایناش از 90 به حدود 5 تا 10 رسیده و کلا بازدیدم از 15 هزارتا شده حدود 3 هزارتا. همه چیز سایتو چک کردم مشکلی نداره سایت مپ و صفحات هم همه ایندکس شده اند و مشکلی هم جدیدا براشون پیش نیومده اما این مشکل یه دفعه ای پیش اومده سایت هم توی این مدت اصلا دون نبوده. کسی میتونه کمک کنه که مشکل ممکنه از چی باشه؟در ضمن افزونه ای نه اضافه کردم نه حذف. سایت هم ف ی ل ت ر نشده. تعداد سرچام بصورت یک شبیه از 3000 تا به کمتر از 500 تا رسیده و تو سرچ تا اسم سایتو با سرچ نزنم مطالبم نشون داده نمیشه. و الان 5 روزه این مشکل هست و درست نشده. سایت مپ جدید براش ساختم. در حالی که قبلا 2 روزه وقتی سایت مپ مشکل پیدا میکرد کل مطالب رو ایندکس میکرد توی سایت مپ جدید بعد 3 روز هنوز 2000 مطلب که هون ساعت او.ل ایندکس شده هستش.

لینک به ارسال

درود ;

به انجمن خوش اومدی دوست عزیز!

می تونه دلایل زیادی داشته باشه

اول اینه مطالبتون کپیه؟؟

اگه ممکنه آدرس سایت؟؟

ویرایش شده توسط ARS
لینک به ارسال

دوست عزیز مطالب من اصلا کپی نیستن. از هیچ گونه سایت فارسی هم استفاده نمیشه.اسم سایت هم براتون ارسال شد.

خب اول اینکه از نظر سایت chkme سئو سابت شما 31% !!!

ولی سایت شما خوب بهینه سازی شده و سرعت لود خوبی داره!

جدیدا اخطاری از گوگل وب مستر دریافت نکردید؟؟

لینک به ارسال

خب اول اینکه از نظر سایت chkme سئو سابت شما 31% !!!

ولی سایت شما خوب بهینه سازی شده و سرعت لود خوبی داره!

جدیدا اخطاری از گوگل وب مستر دریافت نکردید؟؟

این سایت میزنه هدینگ رو ندارم اما طبق بقیه سایت ها دارم و درست ست شدن. از طرف گوگل هم هیچ اخطاری نداده.

راستی من سایت مپ جدید رو که گذاشتم بعد 2 روز تازه 2000 تا ایندکش شده. قبلا یه روزه همه رو ایندکس میکرد.

لینک به ارسال

سلام من سایتم یدفعه تعداد آنلایناش از 90 به حدود 5 تا 10 رسیده و کلا بازدیدم از 15 هزارتا شده حدود 3 هزارتا. همه چیز سایتو چک کردم مشکلی نداره سایت مپ و صفحات هم همه ایندکس شده اند و مشکلی هم جدیدا براشون پیش نیومده اما این مشکل یه دفعه ای پیش اومده سایت هم توی این مدت اصلا دون نبوده. کسی میتونه کمک کنه که مشکل ممکنه از چی باشه؟در ضمن افزونه ای نه اضافه کردم نه حذف. سایت هم ف ی ل ت ر نشده. تعداد سرچام بصورت یک شبیه از 3000 تا به کمتر از 500 تا رسیده و تو سرچ تا اسم سایتو با سرچ نزنم مطالبم نشون داده نمیشه. و الان 5 روزه این مشکل هست و درست نشده. سایت مپ جدید براش ساختم. در حالی که قبلا 2 روزه وقتی سایت مپ مشکل پیدا میکرد کل مطالب رو ایندکس میکرد توی سایت مپ جدید بعد 3 روز هنوز 2000 مطلب که هون ساعت او.ل ایندکس شده هستش.

لطف کنید آدرس سایتتون رو ذکر کنید تا یه بررسی کلی انجام بدم و مشکلاتشو بگم ..

لینک به ارسال

من هنوز کسی را ندیدم که الگوریتم صحیح گوگل را بدونه

ظاهرا وظیفه سایتها در حد سئو سازیه و سئو بودن هم هیچ تعهدی رو برای گوگل ایجاد نمی کنه از وقتی یادم می آد گوگل یک مدت بازدیدکننده یک سایت رو افزاریش می ده و یک مدت دیگه کاهش

به کار خودتون به صورت عادی ادامه بدید بهترین عکس العمل را از طرف گوگل خواهید دید تا اینکه هر تلاش دیگه ای بکنید (لطف هم کنید قوانین را بخوانید و پیام خصوصی نفرستید)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

گوگل در سال اول سایتها را خیلی جدی نمی گیرد و این کاهش و افزایش ها طبیعی است هر فعالیتی برای رشد غیر اصولی بازدید کننده به ضررتان تمام خواهد شد راهی نیست جز سازگاری با روش گوگل

لینک به ارسال

سایت من الان 3 سال هست فعالیت میکنه.

سایت من الان 3 سال هست فعالیت میکنه.

گوگل در سال اول سایتها را خیلی جدی نمی گیرد و این کاهش و افزایش ها طبیعی است هر فعالیتی برای رشد غیر اصولی بازدید کننده به ضررتان تمام خواهد شد راهی نیست جز سازگاری با روش گوگل

لینک به ارسال

اگر سه سال فعالید کاهش بازدیدکننده به این مقدار بدون دلیبل اتفاق نمی افته گوگل آنالیز و گوگل وب مسترتون را چک کنید

تگ h1 و مسائلی از این قبیل 1% نهایتا می تونند تاثیر گذار باشند فقط شکایت یا وجود صفحه 404 بالا باعث این رکود می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...