javad abbasi

تشکر به خاطر نسخه موبایل سایت- چرا جوابگویی به اعضا کند شده؟

7 پست در این موضوع قرار دارد

من امروز با مویایل وارد سایت شدم. نسخه موبایل سایت خیلی توپه. دست کسانی که براش زحمت کشیدند درد نکنه.

در این چند روز پاسخوگویی از کسانی که می توانند به سوالات اعضا پاسخگو باشند ضعیف شده است. شاید مشغله کاری دارند. اگر ممکن هست بیشتر کمک حال ما باشید. امیدوارم روزی برسد که سطج اطلاعات ما به حد قابل قبول برسد و بتوانیم در امور پاسخگویی کمک مدیران باشیم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من امروز با مویایل وارد سایت شدم. نسخه موبایل سایت خیلی توپه. دست کسانی که براش زحمت کشیدند درد نکنه.

به نظر من که این نسخه ناقصه!

چون اصلا دکمه هایی که برای نسخه کامپیوتر در هنگام ارسال مطلب وجود داره (مثلا کد، تصویر و...) برای نسخه موبایل وجود نداره.

حالا چرا من اینو می گم؟ --> چون هنگام ثبت کد php اگه به طور مستقیم بخوایم بنویسیم که انجمن کد php رو به طور مستقیم نمی نویسه! و باید حتما دکمه کد رو بزنی و بعد کد رو وارد کنی.

این نقص از نظر من که امیدوارم زود درست بشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من که این نسخه ناقصه!

چون اصلا دکمه هایی که برای نسخه کامپیوتر در هنگام ارسال مطلب وجود داره (مثلا کد، تصویر و...) برای نسخه موبایل وجود نداره.

حالا چرا من اینو می گم؟ --> چون هنگام ثبت کد php اگه به طور مستقیم بخوایم بنویسیم که انجمن کد php رو به طور مستقیم نمی نویسه! و باید حتما دکمه کد رو بزنی و بعد کد رو وارد کنی.

این نقص از نظر من که امیدوارم زود درست بشه.

از نظر فنی من زیاد باهاش کار نکردم. از شکل ظاهری که خیلی خوبه. ساده و محکم و زیبا. اونم درست می کنند دوستان

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواد جان به احتمال زیاد آقا مرتضا و بقیه ی دوستان یک مقداری کار دارند! و نمیتوانند به سایت سر بزنند!

ولی بقیه دوستان باید سعی کنند که هر چیزی که بلد هستند رو بین کاربران وردپرس پارسی به اشتراک بگذارند!

یاعلی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

جواد جان به احتمال زیاد آقا مرتضا و بقیه ی دوستان یک مقداری کار دارند! و نمیتوانند به سایت سر بزنند!

ولی بقیه دوستان باید سعی کنند که هر چیزی که بلد هستند رو بین کاربران وردپرس پارسی به اشتراک بگذارند!

یاعلی

من این تایپیک را دیشب زدم. تا حالا به نتیجه نرسیدم .

خوب اونا هم از ما کمک بگیرند. کاری باشه و بتونیم کمک می کنیم تو سایت

ویرایش شده در توسط javad abbasi
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواد جان اگه من میدونستم مشکل از کجاست اصلا دریغ نمیکردم و حداقل در بحث شرکت میکردم! ولی حیف که منم مثل خودتم داداش!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ایام امتحانات هست. در بخش مدیریت هم کنکوری داریم و هم دانشجو.

باقی دوستان هم درگیریهای روزمرگی دارن. اما با اینحال تا جاییکه میتونن همیشه سعی میکنن به انجمن سربزنن و مشکلات کاربران عزیز رو رفع کنن.

تا جاییکه در توان مون هست چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ فنی دریغ نمیکنیم.

نکته نهایی هم اینکه یک ماشین بعد از مدت زیاد کارکرد یک دوره کوتاه استراحت داره ما که آدم هستیم ;)

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری