رفتن به مطلب

تگ h1 و h2

senator ali

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان در قالب سایت بنده عنوان سایت در تگ <title> قرار داره. میخوام بهش تگ h1 هم نسبت بدم و تگ h2 هم به توضیحات نسبت بدم. اما نمیخوام این تگ ها ظاهر سایت رو بهم بریزن. یه جورایی نمیخوام نمایش داده بشند. لطفا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

درود ;

من این راه رو پیشنهاد می کنم :

کد زیر رو در فایل استایل قالب قرار دهید

h1 { position:absolute; top:-9999px; }

سپس این کد رو در فایل هدر قالب :

<h1><?php wp_title(); ?></h1>

برای h2 هم می تونید همین کار رو بکنید!

لینک به ارسال

سلام

علاوه بر راهی که دوست عزیز گفتن می تونید font-size رو صفر بدید ، ولی توجه داشته باشید که شرکت گوگل خودش ذکر کرده که محو کردن متن با روش های برنامه نویسی یا css رو سئو تاثیر منفی داره !

لینک به ارسال

آخه نمیشه دیگه همچین تگی رو در بالای سایت نمایش بدیم. خیلی بد ریخت میشه !

خود تگ title هم مخفی هستش و فقط در سربرگ مرورگر قابل مشاهده ست دیگه.

آقا فرید شما از چه روشی استفاده کردید ؟

لینک به ارسال

ببینید شما باید از متا تگ ها برای توضیحات سایت استفاده کنید و روش هایی که برای افزایش صحیح پیج رنک و سئو در سایت ها گفته شده استفاده کنید و اگر بخوایید با روش هایی که گفتم متن رو محو کنید روی سئو تاثیر منفی داره ... شما فقط میتونید یه بار ( برای اینکه تاثیر زیادی روی سئو نداشته باشه ) مثلا اسم سایت رو روی لوگوی سایت بنویسید و فونت سایزش رو صفر بدید ولی اینکه مثلا در سایت از عکس هایی که داخلش نوشته هست بخوایید زیاد استفاده کنید و متن هم در کنارش داشته باشید و متنش رو حذف کنید برای سئو خوب نیست ، مثلا یه عکس دارید که توش نوشته شده دانلود ، بعد این عکس رو بذارید ، کلمه ی دانلود رو هم داخل تگ h1 بذارید و متن دانلود رو محو کنید ! این کار هم تاثیر منفی داره !

لینک به ارسال

آخه استفاده از متاتگ محدوده و ما فقط میتونیم یه سری کلمات رو متاتگ بدیم. ولی این پست هایی که هر روز میزاریم عنوان هاشون خیلی مهم هستند و تگ h نمیخورن.

شما از تگ h1 استفاده نکردید ؟

لینک به ارسال

خب بله ، در عنوان پست ها میشه تگ h1 استفاده کرد و به قشنگی بهش استایل داد و ظاهر سایت هم زشت نمیشه ! ( به نظر من جای استفاده از تگ h1 در عنوان پست ها و اسم سایت هست )

لینک به ارسال

بله مشکل منم همینه دقیقا و به خاطرش تاپیک زدم!

لطفا یه استایل css و کد مربوطه واسه عنوان پست ها و اسم سایت رو بهم بدید ممنون میشم

لینک به ارسال

برای مثال شما به تگ h1 کلاس بدید و به کلاسش این خصوصیات رو بدید :

font: 12px tahoma;
color: #fff;
text-shadow: -1px 2px 4px #E7E7E7;

بعد هم میتونید hover رو یه رنگ دیگه بدید یا همون رنگ رو تیره تر کنید ... با خصوصیت text-shadow بیشتر کار کنید ، چون با این خصوصیت میشه متن رو زیباتر کرد ( این خصوصیت به متن سایه میده )

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم به تگ h1 از طریق css خاصیت عدم نمایش بدید .

#logo h1 { display:none;}

لینک به ارسال

در ضمن این که گفتم روی سئو تاثیر خوبی نداره ، از خود سایت گوگل خوندم ، اینجا میتونید مطالعه کنید .. مورد اول نوشته که حتی اگر شما یه متن با رنگ سفید رو در بکگراند سفید استفاده کنید موتور گوگل متوجه میشه !!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...