• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
vahed

مشکل در آپلود تصویر با وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود ... ؛

موقع آپلود تصویر در مطالب؛ با این ارور مواجه میشیم :

پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /home/****/public_html/wp-content/uploads برود.

===

مشکل ناگهانی ایجاد شد و ساعاتی قبلش خودم که نویسنده ساست مربوطه هستم در حال ارسال مطالب بودم و تصاویر راحت آپلود میشد

افزونه جدیدی نصب نشده - افزونه های موجود هم یکبار غیرفعال شدند ؛ دسترسی 777 هم برای پوشه آپلود قرار گرفت اما مشکل حل نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر اولین باره که فایل آپلود می‌کنین بهتره پوشه‌ی uploads رو خودتون از طریق FTP یا کنترل پنل هاست تو پوشه‌ی wp-content ایجاد و دسترسیش رو روی ۷۵۵ قرار بدین.

بار اول نیست؟ پرمیژن wp-content و uploads رو چک کنین که حتما ۷۵۵ باشه. اگر با تغییر دسترسی پوشه‌ی uploads به ۷۷۷ مشکلتون حل شد باید به پشتیبانی هاست اطلاع بدین تا تنظیمات رو چک کنن چون سطح دسترسی ۷۷۷ به دلایل امنیتی کلا توصیه نمیشه!

PHP Safe Mode رو هم چک کنین. Off نبودنش میتونه یکی از دلایل بروز این مشکل باشه. برای تشخیص این مورد پیشنهاد می‌کنم پلاگین ServerBuddy رو نصب کنین تا بیشتر درباره‌ی سازگاری سرورتون با وردپرس بدونین. اگر On بود به پشتیان هاست بگین تا خاموشش کنه.

جا دارین؟! البته این یکی خیلی نادره اما ممکنه فضای هاستتون پر شده باشه!

و در نهایت چیزی که چند بار تو وبلاگ خودم و بعضی دوستان بهش برخوردم مربوط به تنظیمات رسانه میشه. معمولا بعد از تغییر سرور این مورد پیش میاد. از منوی تنظیمات سری به بخش رسانه بزنین و اگر آدرس بلند بالایی تو کادر پرونده‌های فرستاده شده در این شاخه نگهداری می‌شوند بود پاکش کنین و دوباره سعی کنین.

هیچ کدوم از این موارد نبود؟ جل الخالق! شک نکنین که مشکل از تغییر تنظیمات سروره. معمولا شرکت‌ها مقاومت میکنن و اصرار دارن که هیچ مشکلی تو سرور ندارن اما مطمئن باشین خود وردپرس نمیتونه دلیل این مشکل باشه!

منبع و توضیحات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری