• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
hostdg

تنظيمات Better WP Security

19 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

از وقتي اين افزون هرا نصب كردم اجازه بارگزاري فايل نميده

خطاي

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/domains/public_html/wp-includes/functions.php on line 1815

لغو“60-468.gif” به‌خاطر وجود خطایی بارگذاری نشد

متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.

كجاي اين افزونه بايد تنظيم كنم كه اين خطا پيش نياد؟

ویرایش شده در توسط hostdg
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حتي افزونه را غير فعال كردم باز هم ارور ميده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل htaccess رو تغییر نام بدید

ببینید تغییری میکنه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بكاپ هاست را برگردان كردم خوب شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

در تنظيمات اين افزونه قسمتي وجو دارد كه ميگه

یشوند جدول شما نباید

wp_

.

برای تغییر نام آن کلیک کنید

آيا اين تغييرات باعت ايجاد مشكل در وردپرس شبكه نمي گردد .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امکان داره مشکل ایجاد کنه

بهتره دست نزنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا من قابلیت SSL رو برای این افزونه فعال کردم، حالا چون گویا سرورم پشتیبانی نمیکنه، سایت منفجر شد!

اصلا نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم و فرت و فرت آی پی منو هم مسدود میکنه نمیتونم باز کنم سایت رو. مهمتر اینکه داخل هاست هم نمیتونم برم!! (فکر کنم بخاطر همون بلاک شدن آی پی باشه)

به هاستینگ پیام دادم که اسم پوشه پلاگین ها رو تغییر بده. اینطوری مشکل حل میشه یا باید کار دیگری بکنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا من قابلیت SSL رو برای این افزونه فعال کردم، حالا چون گویا سرورم پشتیبانی نمیکنه، سایت منفجر شد!

اصلا نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم و فرت و فرت آی پی منو هم مسدود میکنه نمیتونم باز کنم سایت رو. مهمتر اینکه داخل هاست هم نمیتونم برم!! (فکر کنم بخاطر همون بلاک شدن آی پی باشه)

به هاستینگ پیام دادم که اسم پوشه پلاگین ها رو تغییر بده. اینطوری مشکل حل میشه یا باید کار دیگری بکنم؟

سلام جناب دکتر مهندس

منم یه بار ای پیم رو بست .با قند شکن رفتم تیک گزینه بن کردن ای پی رو برداشتم .

میتونی از توی هاستم پاکش کنی بری توی افزونه ها فکر کنم مشکلت حل بشه

توی آموزش های این افزونه اگه حافظه یاری کنه یادمه پیشنهاد شده بود ssl رو فعال نکنید بهتره ^_^

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل الآن اینه که با قندشکن هم میرم بازم سایت برام باز نمیشه. فکر میکردم بخاطر اینکه در بخش مدیریت وارد شده بودم اینطوریه، با بروزرهای دیگه هم تست کردم ولی بازم نشد. فکر کنم که خود سرور کلا منو مسدود کرده یا اینکه سرور قابلیت SSL نداشته همه چیز به هم ریخته!

حالا دادم یکی از بچه ها زحمت کشید و فولدرش رو از توی هاستم حذف کرد تا این شرکت محترم هاستینگ جواب بده و منو از بلوک در بیاره ببینم چی میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اصلا نمیشه بری توی قسمت مدیریت وردپرس! دو بار هم که تلاش میکنم، سریع بلوک میکنه و باز باید مودم رو خاموش روشن کنم تا آی پی عوض بشه :(

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز به نظر من بهترین کار اینه که اول آیپی خودتو تو لیست سفید قرار بدی تا هیچوقت مسدود نشی که البته خوبه آیپی سایتهای معروف مث گوگل، یاهو، بینگ و... هم تو لیست سفید بذارید تا در صورت وجود صفحات 404 و ... رو سئو سایتتون تاثیر نذاره.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مسأله اینه که سرور از SSL پشتیبانی نمیکنه و من فعالش کردم. حالا اصلا نمیشه وارد مدیریت شد تا تنظیمات افزونه رو عوض کرد!

فولدر افزونه رو هم از توی هاست پاک کردم ولی بازم نشد.

باید چیکار کنم ای خداااااااااا :wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات افزونه توی فایل .htaccess و wp-config.php ذخیره شدن که بعد از تغییر نام پوشه دایرکتوری افزونه، فایل .htaccess رو حذف کنید. بعد از آدرس yoursite/wp-login.php میشه وارد مدیریت شد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

قبلا بكاپ بصورت منظم براي من ارسال ميشد

اما يك هفته است بكاپ هاي اين نرم افزار براي ايميل ارسال نميشه

به صورت دستي كه ميزنم بكاپ بگيره ميگه

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 114294749 bytes) in /home/domains/public_html/wp-content/plugins/better-wp-security/inc/backup.php on line 95

ویرایش شده در توسط hostdg
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا رو به مدیر سرور بدید ببینید براتون مموری رو افزایش میده یا خیر

از سمت سرور باید فیکس بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا رو به مدیر سرور بدید ببینید براتون مموری رو افزایش میده یا خیر

از سمت سرور باید فیکس بشه

سر رور ميگه به ما مربوط نيست

اين خطا از برمنامه است

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين خطا از برمنامه است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين خطا از برمنامه است

کاری رو که آقاپارسا لینکش رو گذاشتن انجام بدید، اگر از طرف سرور این امکان برای شما فعال باشه، درست میشه در غیر این صورت باز هم مجبوری به سرور بگی

البته تجربیات فراوان نشون داده که در 99 درصد مواردی که وبمسترها ایرادی رو به سرور گزارش میدن جواب سرور اینه: "سرورهای ما مشکلی ندارند، مشکل از سایت شماست" :D

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از دستكاري و بررسي زياد متوجه شديم حجم ديتا بيس زياد شده و از طريق http امكان تهيه بكاپ نيست بخاطر همين ارور ميده

رم php.ini را هم تا 1 مگ افزايش داديم فايده نداشت

بايد از سرويس دهنده خود بخواهيد براي شما بكاپ تهيه نمايند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری