رفتن به مطلب

تنظيمات Better WP Security

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از وقتي اين افزون هرا نصب كردم اجازه بارگزاري فايل نميده

خطاي

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/domains/public_html/wp-includes/functions.php on line 1815

لغو“60-468.gif” به‌خاطر وجود خطایی بارگذاری نشد

متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.

كجاي اين افزونه بايد تنظيم كنم كه اين خطا پيش نياد؟

ویرایش شده توسط hostdg
لینک به ارسال

با سلام

در تنظيمات اين افزونه قسمتي وجو دارد كه ميگه

یشوند جدول شما نباید

wp_

.

برای تغییر نام آن کلیک کنید

آيا اين تغييرات باعت ايجاد مشكل در وردپرس شبكه نمي گردد .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اقا من قابلیت SSL رو برای این افزونه فعال کردم، حالا چون گویا سرورم پشتیبانی نمیکنه، سایت منفجر شد!

اصلا نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم و فرت و فرت آی پی منو هم مسدود میکنه نمیتونم باز کنم سایت رو. مهمتر اینکه داخل هاست هم نمیتونم برم!! (فکر کنم بخاطر همون بلاک شدن آی پی باشه)

به هاستینگ پیام دادم که اسم پوشه پلاگین ها رو تغییر بده. اینطوری مشکل حل میشه یا باید کار دیگری بکنم؟

لینک به ارسال

اقا من قابلیت SSL رو برای این افزونه فعال کردم، حالا چون گویا سرورم پشتیبانی نمیکنه، سایت منفجر شد!

اصلا نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم و فرت و فرت آی پی منو هم مسدود میکنه نمیتونم باز کنم سایت رو. مهمتر اینکه داخل هاست هم نمیتونم برم!! (فکر کنم بخاطر همون بلاک شدن آی پی باشه)

به هاستینگ پیام دادم که اسم پوشه پلاگین ها رو تغییر بده. اینطوری مشکل حل میشه یا باید کار دیگری بکنم؟

سلام جناب دکتر مهندس

منم یه بار ای پیم رو بست .با قند شکن رفتم تیک گزینه بن کردن ای پی رو برداشتم .

میتونی از توی هاستم پاکش کنی بری توی افزونه ها فکر کنم مشکلت حل بشه

توی آموزش های این افزونه اگه حافظه یاری کنه یادمه پیشنهاد شده بود ssl رو فعال نکنید بهتره ^_^

لینک به ارسال

مشکل الآن اینه که با قندشکن هم میرم بازم سایت برام باز نمیشه. فکر میکردم بخاطر اینکه در بخش مدیریت وارد شده بودم اینطوریه، با بروزرهای دیگه هم تست کردم ولی بازم نشد. فکر کنم که خود سرور کلا منو مسدود کرده یا اینکه سرور قابلیت SSL نداشته همه چیز به هم ریخته!

حالا دادم یکی از بچه ها زحمت کشید و فولدرش رو از توی هاستم حذف کرد تا این شرکت محترم هاستینگ جواب بده و منو از بلوک در بیاره ببینم چی میشه

لینک به ارسال

آقا اصلا نمیشه بری توی قسمت مدیریت وردپرس! دو بار هم که تلاش میکنم، سریع بلوک میکنه و باز باید مودم رو خاموش روشن کنم تا آی پی عوض بشه :(

لینک به ارسال

دوست عزیز به نظر من بهترین کار اینه که اول آیپی خودتو تو لیست سفید قرار بدی تا هیچوقت مسدود نشی که البته خوبه آیپی سایتهای معروف مث گوگل، یاهو، بینگ و... هم تو لیست سفید بذارید تا در صورت وجود صفحات 404 و ... رو سئو سایتتون تاثیر نذاره.

لینک به ارسال

خب مسأله اینه که سرور از SSL پشتیبانی نمیکنه و من فعالش کردم. حالا اصلا نمیشه وارد مدیریت شد تا تنظیمات افزونه رو عوض کرد!

فولدر افزونه رو هم از توی هاست پاک کردم ولی بازم نشد.

باید چیکار کنم ای خداااااااااا :wacko:

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه توی فایل .htaccess و wp-config.php ذخیره شدن که بعد از تغییر نام پوشه دایرکتوری افزونه، فایل .htaccess رو حذف کنید. بعد از آدرس yoursite/wp-login.php میشه وارد مدیریت شد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

قبلا بكاپ بصورت منظم براي من ارسال ميشد

اما يك هفته است بكاپ هاي اين نرم افزار براي ايميل ارسال نميشه

به صورت دستي كه ميزنم بكاپ بگيره ميگه

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 114294749 bytes) in /home/domains/public_html/wp-content/plugins/better-wp-security/inc/backup.php on line 95

ویرایش شده توسط hostdg
لینک به ارسال

این خطا رو به مدیر سرور بدید ببینید براتون مموری رو افزایش میده یا خیر

از سمت سرور باید فیکس بشه

لینک به ارسال

سر رور ميگه به ما مربوط نيست

اين خطا از برمنامه است

کاری رو که آقاپارسا لینکش رو گذاشتن انجام بدید، اگر از طرف سرور این امکان برای شما فعال باشه، درست میشه در غیر این صورت باز هم مجبوری به سرور بگی

البته تجربیات فراوان نشون داده که در 99 درصد مواردی که وبمسترها ایرادی رو به سرور گزارش میدن جواب سرور اینه: "سرورهای ما مشکلی ندارند، مشکل از سایت شماست" :D

لینک به ارسال

بعد از دستكاري و بررسي زياد متوجه شديم حجم ديتا بيس زياد شده و از طريق http امكان تهيه بكاپ نيست بخاطر همين ارور ميده

رم php.ini را هم تا 1 مگ افزايش داديم فايده نداشت

بايد از سرويس دهنده خود بخواهيد براي شما بكاپ تهيه نمايند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...