رفتن به مطلب

یک بار برای همیشه ! دلیل اختلاف با وردپرس فارسی چیست ؟

Amir.

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت همه وردپرس های ایرانی ...

مدتی میشه که همتون میدونید وردپرس فارسی به شدت ضعیف شده و در حد یه خونه خرابه شده ( کافیه به انجمن وردپرس فارسی ) سر بزنید .

روزی که این انجمن تاسیس شد بنده در فکر این بودم که وردپرس فارسی هم روند رو به رشدش رو میخواد طی بکنه .

هیچ وقت فکر نمیکردم کار به اینجا برسه که 2 یا 3 هفته بگذره و هیچ اپدیت فارسی بیرون نیاد و این شرایط نابسامان حکم فرمان بشه و هر کسی برای خودش یه نسخه وردپرس بده بیرون !

این مشکل بدون شک ریشه دار هستش ، اگر مشکلی که با وردپرس فارسی داشتند دوستان نبود مطمئنا الان همه ما مطمئنا همون روز اول نسخه جدید رو اماده کرده بودیم و در کنار هم این مشکل رو حل کرده بودیم..

این چند وقته هم دوستان بنده چه در تالار های دیگه و چه در یاهو و بقیه موارد بارها این سوال رو از بنده پرسیدند که چرا وردپرس فارسی رها شده و اینکه چرا اپدیت جدید بیرون نمیاد و مشکل بچه های وردپرس پارسی با فارسی چیه ؟!

قصد ندارم کار تالار رو به حاشیه ببرم مخصوصا در نزدیکی تغییرات جدیدی که قراره اعمال بشه اما میخوام عزیزان بزرگتر تالار یه لطفی بکنند و ماجرای این اختلاف رو بدون سانسور برامون توضیح بدهند و شاید ماهایی که اطلاع نداریم بتونیم این وسط یه کاری بکنیم که این مشکلات برطرف بشه و وردپرس در ایران به روزهای خوبش برگرده .

اگر هم ماجرای شفاف سازی برای ادمین ها سخت هستش خیلی اصراری نیست اما اگر با کاربرا صادقانه برخورد بشه خیلی بهتر میتونیم باهم جلو بریم و وردپرس رو قوی تر از قبل در ایران پیاده سازی کنیم

لینک به ارسال

سلام

اختلافی با وردپرس فارسی نیست

بیشتر بحث های فنی و کمبود امکانات و تغییرات انجام نشده بود و البته یکسری اعمال سلیقه های شخصی که در تاپیک های بحث ازادش موجوده و جز اونها چیز دیگه ای نبوده و نیست.

تا چند ماه پیش هم اصلا بحثی در مورد بسته پارسی ساز از سمت ما نبود و فقط خط پشتیبانی در دستور کار گروه ما بود.

اما همیشه وجود چند گروه فعال در یک زمینه باعث ایجاد پیشرفت بیشتر میشه و این یک موضوع کاملا ثابت شده هست.

در نهایت، اینکه وردپرس فارسی کم کار شده رو باید از سمت خودشون سوال کنید و علت رو جویا بشید. فکر نمیکنم این اختلاف نظرها در مورد وردپرس در روند کار اونها تاثیری داشته باشه و حتما دلایل خودشون رو دارن.

بار هم سوالی هست بفرمایید

مشکلی نیست :)

لینک به ارسال

به نظر من هم بیشتر یه رقابت و تفاوت سلیقه شبیه است تا اختلاف. من تا حالا اینجا ندیدم مدیران اینجا آن سایت را تخریب کنند و کاملا به کار خودشون مشغولند. تا حالا هم تو انجمن خیلی از موارد پیش اومده که برای جواب کاربران لینکهای انجمن وردپرس فارسی و مباحث اونجا لینک شده. من خودم جواب بعضی سوالات و مشکلاتمو از وردپرس فارسی پیدا کردم اما خوب اینجا بیشتر حضور دارم و دست همشون درد نکنه.

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

اینکه وردپرس فارسی کم کار شده رو باید از سمت خودشون سوال کنید و علت رو جویا بشید

اصلا فکر نمیکنم چیزی به این نام موجود باشه تا بخوایم ازشون علت رو جویا بشیم.

همیشه وجود چند گروه فعال در یک زمینه باعث ایجاد پیشرفت بیشتر میشه

این درسته اما وضعیت وردپرس فارسی مثل لیدر و پدر برای سایر تالارها و وب سایت ها میمونه ، تنها وب سایت رسمی وردپرس رو که میتونه اپدیت رسما ارائه بده دستشون هستش و نصف ایران منتظر این نیستند که وردپرس پارسی بخواد افزونه زبان فارسی ارائه بده بلکه منتظر هستند تو اون نوار زرد رنگ بالا نسخه رسمی وردپرس فارسی بیاد .

برای همین واقعا این نیاز احساس میشه که وردپرس فارسی اکتیو تر بشه .

الان وردپرس فارسی چند نفر هستند ؟ کیا هستند ؟ عضو جدید نمیخوان بگیرن ؟ شما چه اطلاعاتی درباره اشون دارید ؟

من تا حالا اینجا ندیدم مدیران اینجا آن سایت را تخریب کنند

نخیر اصلا منظور من بحث بنده این جور دعواهای زنانه ! نیست و کلیات مطلبم این بود که چرا این اختلاف باعث این عقب موندگی شده

ویرایش شده توسط Amir.
لینک به ارسال
الان وردپرس فارسی چند نفر هستند ؟ کیا هستند ؟ عضو جدید نمیخوان بگیرن ؟ شما چه اطلاعاتی درباره اشون دارید ؟

توی تب درباره وردپرس فارسی در مدیریت وردپرس اسامی همکارانشون نوشته شده

نصف ایران منتظر این نیستند که وردپرس پارسی بخواد افزونه زبان فارسی ارائه بده بلکه منتظر هستند تو اون نوار زرد رنگ بالا نسخه رسمی وردپرس فارسی بیاد .

بزودی زود این وضعیت هم عوض میشه. و دیگه کسی بابت این موضوع نگرانی نخواهد داشت ;)

لینک به ارسال

بزودی زود این وضعیت هم عوض میشه. و دیگه کسی بابت این موضوع نگرانی نخواهد داشت ;)

به شدت نسبت به این مسئله امیدوارم

در فروم های دیگه هم سعی کردم همه رو به اینجا ارجاع بدم

اما خب این تاپیک رو به عنوان یه بحث درون خانوادگی مطرح کردم

امیدوارم دلخوری پیش نیاد یه وقت .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...