رفتن به مطلب

بلاگفا فیلتر شد

mortezafox

پست های پیشنهاد شده

برادر من اینکه چیز عجیبی نیست. :) :) :)

خرداد ماه سال 89 هم همین داستان به سر بلاگفا در آمد. و بعد هم گفتند که مشکلی در سیستم فیلترینگ پیش آمده است :blink:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دلیلش تو ایران چیزی نیست جزء $$$$$$ و به نوعی باج گرفتن تنها کافیه سایت پر درآمدی داشته باشی

بار اول و دوم نیست که فیلتر میشن سایت های بزرگ یعنی یه اشتباه چند بار ممکنه پیش بیاد

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دلیلش تو ایران چیزی نیست جزء $$$$$$ و به نوعی باج گرفتن تنها کافیه سایت پر درآمدی داشته باشی

بار اول و دوم نیست که فیلتر میشن سایت های بزرگ یعنی یه اشتباه چند بار ممکنه پیش بیاد

101% موافق! ;) .

فی لت ری نگ یعنی................ :mellow:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام. لطفا شايعه نسازيد.

اگه حرفى ميزنيد مدرک هم براى اثباتش بياريد!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام. لطفا شايعه نسازيد.

من هم کاملا موافقم، اینی که شما گفتید به هیچ وجه دلالتی بر باج گیری و این حرفا نداره! هیچ سایت بزرگی بدون دلیل تا حالا به صورت دائمی فیلتر نشده و فیلترهای موقت دلائل زیادی می تونه داشته باشه، مثل اینکه اون سرویس توی رعایت قوانین سهل انگاری می کنه و همچنین احتمال میدم که بعضی فیلترینگها دستی انجام نمی شوند بلکه برا این کار سیستم هایی دارند که به برخی محتواها حساس هستند و چون این سیستم وبلاگدهی کاربرای زیادی داره و هر روز مطالب بسیاری منتشر میشه اینجور اشتباه ها توی فیلترینگ اتوماتیک فک می کنم عادیه، وگرنه مگه میشه همینطور کشکی فیلتر کنن بگن سایت به این بزرگی رو؟ :mellow:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام. لطفا شايعه نسازيد.

من هم کاملا موافقم، اینی که شما گفتید به هیچ وجه دلالتی بر باج گیری و این حرفا نداره! هیچ سایت بزرگی بدون دلیل تا حالا به صورت دائمی فیلتر نشده و فیلترهای موقت دلائل زیادی می تونه داشته باشه، مثل اینکه اون سرویس توی رعایت قوانین سهل انگاری می کنه و همچنین احتمال میدم که بعضی فیلترینگها دستی انجام نمی شوند بلکه برا این کار سیستم هایی دارند که به برخی محتواها حساس هستند و چون این سیستم وبلاگدهی کاربرای زیادی داره و هر روز مطالب بسیاری منتشر میشه اینجور اشتباه ها توی فیلترینگ اتوماتیک فک می کنم عادیه، وگرنه مگه میشه همینطور کشکی فیلتر کنن بگن سایت به این بزرگی رو؟ :mellow:

شماها تا به حال سایت پر بازدیدی داشتید که فیلتر بشه ؟

تا حالا بهتون گفتن که برای باز شدنِ سایتتون باید برای پاره ای از توضیحات تشریف بیارید فلان جا ؟

تا حالا شده برید همون فلان جا و ببینید کسی که باید سایتتونو باز کنه حتی فرق دکمه اینتر و شیفت رو نمیدونه ؟

تا حالا شده تو همون فلان جا ازتون بپرسن هدف از راه اندازی سایتتون چی هست ؟

تا حالا شده بگن باید یک حساب مدیریت ویژه ما بسازید با دسترسی کامل ؟

تا حالا شده بهتون تو همون فلان جا بگن باید فلان کارو کنی تا بتونیم سایتت رو آزاد کنیم ؟

شمارو نمیدونم اما به من خیلی گفتن .........

لطفن همینطوری به کسی تهمت نزنید بلاگفا تا به حال چندین بار هک شده صحبت ها و مصاحبه های مدیرش رو بخونید میفهمید

امروز هم صبح بسته بود که باز شد ......

• امتیاز 4
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...