MaySam.M

معرفی افزونه جایگزین contact-form-7

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

متاسفانه افزونه contact-form-7 مشکل امنیتی داره و برای کاربران سطح مشارکت کننده و نویسنده نمایش پیدا میکنه و اونها میتونند تنظیمات افزونه رو تغییر بدند.

بنابراین از دوستان میخوام یه افزونه مشابه اون معرفی کنند که ساده و در عین حال قدرتمند باشه

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

متاسفانه افزونه contact-form-7 مشکل امنیتی داره و برای کاربران سطح مشارکت کننده و نویسنده نمایش پیدا میکنه و اونها میتونند تنظیمات افزونه رو تغییر بدند.

بنابراین از دوستان میخوام یه افزونه مشابه اون معرفی کنند که ساده و در عین حال قدرتمند باشه

با تشکر

سلام

این هم هست

http://wordpress.org/plugins/contact-us-form/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون امتحان کنم ببینم چطور هستند بعد نظرمو میگم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از فرم تماس جت پک استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از تست افزونه هایی که دوستان معرفی کردم افزونه Jetpack رو که دوستمون معرفی کردن انتخاب کردم :)

contact-us-form که خیلی ساده بود و امکاناتش اصلا جالب نبود

si-contact-form هم خیلی شلوغ بود اصلا خوشم نیومد! :D

در هر صورت ممنون از دوستانی که این افزونه ها رو معرفی کردند :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم که روی همه سایتهام از جت پک استفاده میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید به نویسنده پلاگین گزارش داده بشه تا در نسخه بعدی این باگ امنیتی رفع بشه

پلاگین contact fourm 7 یکی از قدرتمندترین پلاگین های ساخت فرم برای وردپرسه نباید به همین راحتی دور انداخته بشه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید به نویسنده پلاگین گزارش داده بشه تا در نسخه بعدی این باگ امنیتی رفع بشه

پلاگین contact fourm 7 یکی از قدرتمندترین پلاگین های ساخت فرم برای وردپرسه نباید به همین راحتی دور انداخته بشه ...

توی نسخه جدید این مشکل برطرف شده و کاربران با سطح دسترسی نویسنده و مشارکت کننده نمی تونند فرم ها رو ویرایش کنند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط sydvza
      باسلام ببخشید من کلیدواژه دکه را انتخاب کردم ولی در سرچ گوگل کلمه دکه وارد میکنم حتی جز 10 صفحه هم نیستم
      https://dackeh.com
    • توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط hushmandyar
      با سلام
      کسی می تونه کد فرمی مثل سایت آچارباز به نشانیa4baz.com مثل هدر برام ارسال کنه
      لطفا html5 باشه
      ممنون می شم.
    • توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر