رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

این تاپیک رو محض انتخاب بهترین هاست دانلود زدم،(در ضمن توی انجمن هیچ تاپیکی در مورد انتخاب هاست دانلود ندیدم) چون الان بیش از 5 بار هاست دانلودم رو از سایت های میزبانی وب مختلف به جاهای دیگه انتقال دادم و بازم مشکل پیش اومده ... (ناگفته نمونه که این هاست هایی رو که انتخاب کردم از بهترین ها بودن یعنی ...)

الان میخواستم با نظرات شما دوستان به یک هاست خوب انتقال بدم

لطف کنید اگر هاست دانلودی رو که خودتون باهاش کار کردید و دیدید مشکلی نداره و میشه روش حساب باز کرد رو معرفی کنید .

ممنون ...

لینک به ارسال

سلام امید جون

من خودم سرور دارم و معمولن از ایران خرید نمیکنم هاست دانلود رو البته هاست دی ال هم بود که خدا رحمتش کنه

اما قبلن از میهن وب هاست میگیرفتم خوب بود و آلفا هاست

لینک به ارسال

سلام امید جون

من خودم سرور دارم و معمولن از ایران خرید نمیکنم هاست دانلود رو البته هاست دی ال هم بود که خدا رحمتش کنه

اما قبلن از میهن وب هاست میگیرفتم خوب بود و آلفا هاست

سلام آقا کسرا

مجبوریم بریم سراغ سرور پس ... الان سرورتون از کجاست ؟ قیمتش در چه حدیه ؟ اطلاعاتی بدید ممنون میشم

پ.ن: هاست دی ال ظاهرا داره برمیگرده

لینک به ارسال

سلام آقا کسرا

مجبوریم بریم سراغ سرور پس ... الان سرورتون از کجاست ؟ قیمتش در چه حدیه ؟ اطلاعاتی بدید ممنون میشم

پ.ن: هاست دی ال ظاهرا داره برمیگرده

پ.خ میکنم برات

ولی اکثرن از پارس پک استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده

:) متاسفانه توی ایران یه هاست دانلود خوب وجود نداره یعنی ...

کلن تو ایران فک کنم چند تا شرکت درست مونده باشن

کلن همه کسایی که بودن منجمله هاست دی ال که ازش هاست داشتم با بالا رفتن دلار نتونستن ادامه بدن

لینک به ارسال

کلن همه کسایی که بودن منجمله هاست دی ال که ازش هاست داشتم با بالا رفتن دلار نتونستن ادامه بدن

هروقت دیدی یه گاو داره پرواز می کنه اونوقت می تونی باور کنی که به خاطر دلار بوده که هاست دی ال تعطیل کرد، هاست دی ال پولدارترین مشتری ها رو داشت و به خیلی از این بچه مایه دارها سرویس می داد و اگه قیمتش رو بالاتر و بالاتر هم می برد باز هم عده خیلی زیادی به خاطر کیفیتی که داشت انتخابش می کردند، درحالی که هاستینگهای خیلی ضعیفتیری هم که بودند به خاطر دلار و این حرفها باز هم ادامه دادند و مشکلی براشون پیش نیومد

لینک به ارسال

من سرورپارس رو پیشنهاد میدم البته خودم استفاده‌ای نداشتم ولی از خیلی دوستان تعریفشو شنیدم.

لینک به ارسال

هروقت دیدی یه گاو داره پرواز می کنه اونوقت می تونی باور کنی که به خاطر دلار بوده که هاست دی ال تعطیل کرد، هاست دی ال پولدارترین مشتری ها رو داشت و به خیلی از این بچه مایه دارها سرویس می داد و اگه قیمتش رو بالاتر و بالاتر هم می برد باز هم عده خیلی زیادی به خاطر کیفیتی که داشت انتخابش می کردند، درحالی که هاستینگهای خیلی ضعیفتیری هم که بودند به خاطر دلار و این حرفها باز هم ادامه دادند و مشکلی براشون پیش نیومد

من ماهیانه 840 تومن فقط پولِ یکی از سرورام بود که ازش داشتم

اگر باهاشون کار کرده باشی میدید که خیلی خودمونی رفتار میکنن ما هم راحت بودیم بنده خدا خودش گفت که بره دلار هست

هزینه هاشون 5 برابر شده بود چون دلارها باید از نرخ آزاد تامین میشد !

با چند تا از سایت ها قرار شد کمکشون کنیم که نشد و مجبور شدم برم مستقیم از iweb بگیرم و پارس پک

از موقعی که دلار رفت بالا تبلیغات در سایت هام کاهش پیدا کرده و درآمد کاهش پیدا کرده طور یکه به زور هزینه خودِ سرور در میاد چه برسه به سود

دلار بالا رفتنش شاید در ظاهر به قول تو چیزی نشد اما خیلی چیزهارو واقعن داغون کرد !

--------------------------------------------------------

من سرورپارس رو پیشنهاد میدم البته خودم استفاده‌ای نداشتم ولی از خیلی دوستان تعریفشو شنیدم.

ما که خاطره خوبی نداشتیم

یه سرچ کنی و انجمن های زیادی هستن که مشکلاتشونو باهاش گفتن ....

لینک به ارسال

هاست دی ال که محشر بود من خودم ازش داشتم نشد یبار قطع بشه و ....

الان نت افزار دارم هاست دانلود نداره اما گیگ بالا داره که نت افزار را من از بقیه بیشتر ترجیح میدم واسه شما میهن وب هاستم بدک نیست

درضمن هاست دی ال هم شروع به فعالیت کرده دوباره به نام ی شرکت دیگه

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان من از گیگفا راضیم.واقعا هم پشتیبانیش خوبه هم قیمت واسطه ایی خرید هاست از انگلیس.

www.gigfa.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...