• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقتتون بخیر

این تاپیک رو محض انتخاب بهترین هاست دانلود زدم،(در ضمن توی انجمن هیچ تاپیکی در مورد انتخاب هاست دانلود ندیدم) چون الان بیش از 5 بار هاست دانلودم رو از سایت های میزبانی وب مختلف به جاهای دیگه انتقال دادم و بازم مشکل پیش اومده ... (ناگفته نمونه که این هاست هایی رو که انتخاب کردم از بهترین ها بودن یعنی ...)

الان میخواستم با نظرات شما دوستان به یک هاست خوب انتقال بدم

لطف کنید اگر هاست دانلودی رو که خودتون باهاش کار کردید و دیدید مشکلی نداره و میشه روش حساب باز کرد رو معرفی کنید .

ممنون ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام امید جون

من خودم سرور دارم و معمولن از ایران خرید نمیکنم هاست دانلود رو البته هاست دی ال هم بود که خدا رحمتش کنه

اما قبلن از میهن وب هاست میگیرفتم خوب بود و آلفا هاست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام امید جون

من خودم سرور دارم و معمولن از ایران خرید نمیکنم هاست دانلود رو البته هاست دی ال هم بود که خدا رحمتش کنه

اما قبلن از میهن وب هاست میگیرفتم خوب بود و آلفا هاست

سلام آقا کسرا

مجبوریم بریم سراغ سرور پس ... الان سرورتون از کجاست ؟ قیمتش در چه حدیه ؟ اطلاعاتی بدید ممنون میشم

پ.ن: هاست دی ال ظاهرا داره برمیگرده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
:) متاسفانه توی ایران یه هاست دانلود خوب وجود نداره یعنی ...
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا کسرا

مجبوریم بریم سراغ سرور پس ... الان سرورتون از کجاست ؟ قیمتش در چه حدیه ؟ اطلاعاتی بدید ممنون میشم

پ.ن: هاست دی ال ظاهرا داره برمیگرده

پ.خ میکنم برات

ولی اکثرن از پارس پک استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده

:) متاسفانه توی ایران یه هاست دانلود خوب وجود نداره یعنی ...

کلن تو ایران فک کنم چند تا شرکت درست مونده باشن

کلن همه کسایی که بودن منجمله هاست دی ال که ازش هاست داشتم با بالا رفتن دلار نتونستن ادامه بدن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلن همه کسایی که بودن منجمله هاست دی ال که ازش هاست داشتم با بالا رفتن دلار نتونستن ادامه بدن

هروقت دیدی یه گاو داره پرواز می کنه اونوقت می تونی باور کنی که به خاطر دلار بوده که هاست دی ال تعطیل کرد، هاست دی ال پولدارترین مشتری ها رو داشت و به خیلی از این بچه مایه دارها سرویس می داد و اگه قیمتش رو بالاتر و بالاتر هم می برد باز هم عده خیلی زیادی به خاطر کیفیتی که داشت انتخابش می کردند، درحالی که هاستینگهای خیلی ضعیفتیری هم که بودند به خاطر دلار و این حرفها باز هم ادامه دادند و مشکلی براشون پیش نیومد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سرورپارس رو پیشنهاد میدم البته خودم استفاده‌ای نداشتم ولی از خیلی دوستان تعریفشو شنیدم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هروقت دیدی یه گاو داره پرواز می کنه اونوقت می تونی باور کنی که به خاطر دلار بوده که هاست دی ال تعطیل کرد، هاست دی ال پولدارترین مشتری ها رو داشت و به خیلی از این بچه مایه دارها سرویس می داد و اگه قیمتش رو بالاتر و بالاتر هم می برد باز هم عده خیلی زیادی به خاطر کیفیتی که داشت انتخابش می کردند، درحالی که هاستینگهای خیلی ضعیفتیری هم که بودند به خاطر دلار و این حرفها باز هم ادامه دادند و مشکلی براشون پیش نیومد

من ماهیانه 840 تومن فقط پولِ یکی از سرورام بود که ازش داشتم

اگر باهاشون کار کرده باشی میدید که خیلی خودمونی رفتار میکنن ما هم راحت بودیم بنده خدا خودش گفت که بره دلار هست

هزینه هاشون 5 برابر شده بود چون دلارها باید از نرخ آزاد تامین میشد !

با چند تا از سایت ها قرار شد کمکشون کنیم که نشد و مجبور شدم برم مستقیم از iweb بگیرم و پارس پک

از موقعی که دلار رفت بالا تبلیغات در سایت هام کاهش پیدا کرده و درآمد کاهش پیدا کرده طور یکه به زور هزینه خودِ سرور در میاد چه برسه به سود

دلار بالا رفتنش شاید در ظاهر به قول تو چیزی نشد اما خیلی چیزهارو واقعن داغون کرد !

--------------------------------------------------------

من سرورپارس رو پیشنهاد میدم البته خودم استفاده‌ای نداشتم ولی از خیلی دوستان تعریفشو شنیدم.

ما که خاطره خوبی نداشتیم

یه سرچ کنی و انجمن های زیادی هستن که مشکلاتشونو باهاش گفتن ....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

هاست دی ال که محشر بود من خودم ازش داشتم نشد یبار قطع بشه و ....

الان نت افزار دارم هاست دانلود نداره اما گیگ بالا داره که نت افزار را من از بقیه بیشتر ترجیح میدم واسه شما میهن وب هاستم بدک نیست

درضمن هاست دی ال هم شروع به فعالیت کرده دوباره به نام ی شرکت دیگه

ویرایش شده در توسط lawgostar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان من از گیگفا راضیم.واقعا هم پشتیبانیش خوبه هم قیمت واسطه ایی خرید هاست از انگلیس.

www.gigfa.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط a_mogheimi
      نام افزونه : ووکامرس-ریموت
      هدف  :
      محافظت از فایلهای موجود در  هاست دانلود و فروش آنها با ووکامرس ( جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایلها با در اختیار داشتن لینک دانلود).
      امکانات :
      1. امکان فروش فایلهای دانلودی که در هاست دانلود قرار دارند با امکان دانلود ادامه دار (امکان دانلود با دانلود منیجر ها)
      2. افزودن ادامه دانلود به محصولات موجود در هاست وردپرس
      3. امکان تعیین محدودیت دفعات دانلود برای هاست های دانلودی دارای دیتابیس
      4. امکان تعیین محدودیت زمانی برای لینک های تمامی هاست های دانلود بدون دیتابیس و با دیتابیس
      5. امکان قفل کردن لینک برای یک آی پی خاص برای هر دو هاست دانلود دارای دیتابیس و بدون دیتابیس
      6. پشتیبانی از تمامی هاست های دانلودی دارای php5.3+ .
      7. امکان افزودن بینهایت هاست دانلود به افزونه
      و ....
      قیمت :
      تک کاربره (قابلیت فعال سازی افزونه برای یک سایت ): 500 هزار تومان
      2- 5 کاربره : 750 هزار تومان
      بدون محدودیت  : 990 هزار تومان
      زمان عرضه  :
      دوم فروردین ماه سال 1395 در وبسایت wpcar.ir
      توضیحات :
      تاکنون افزونه ای با این امکانات نوشته نشده است و برای اولین بار در وبسایت وردپرسکار عرضه میشود.
      علت تاخیر در زمان عرضه ، آماده نبودن مستندات و ویدئو های آموزشی نحوه استفاده از افزونه است. (افزونه تست و ریلیز شده است.)
      نکته:
      این افزونه کاملا هماهنگ با نسخه جدید افزونه edd-remote  طراحی شده است و نسخه جدید Edd-remote نیز همزمان با همین افزونه منتشر میگردد.
      یعنی امکان استفاده از یک هاست دانلود  همزمان از طریق هر دو افزونه بدون نیاز به تنظیمات جداگانه  امکان پذیر است.
      افزونه ووکامرس - ریموت منتشر شد.

• توسط نگار صادقی
      سلام. وقت بخیر.
      یه سوال مهم داشتم!
      الان همه سایت های خبری بزرگ رو بررسی میکنیم میینم که عکس هاشون رو توی یه هاست دیگه آپلود کردن مثل ایسنا ادرس عکس هاش اینه: cdn.isna.ir یا ایرنا آدرس عکس هایش اینه: img8.irna.ir
      ما اگه هاست جدا واسه آپلود عکس ها نداشته باشیم چی میشه؟
      ما سایتمون خبریه و فقط کارمون با عکس هست و روزی 40 مگابایت عکس توی سایت میزاریم که همشون توی هاست اصلی سایت (پوشه اپلود وردپرس) آپلود میشن. این بعدا مشکل پیش نمیاره؟
    • توسط neda411
      سلام من سایتم روی سرور های میهن وب هاست می باشد و یک هاست دیگر از نت افراز دارم میخواهم پرونده های رسانه ای را از هاست نت افراز فراخونی بشه
      کارایی که کردم
      سابدومین ساختم و به نت افراز وصلش کردم و توی تنظیمات وردپرس ادرس را سابدومین را تنظیم کردم و به خوبی سایت بالا میاد اما مشکلی وجود داره وقتی چیز جدیدی آپلود میکنم توی میهن وب هاست آپلود میشه نه نت افراز
      و به همین دلیل اون عکس 404 میشه زیرا روی هاست نت افراز نیست
      افزونه های هکلاگ و اپلود تو اف تی پی و wp-ftp-media-library-master را نیز تست کردم هیچ کدوم به ftp وصل نمیشن چه کار کنم دوستان لطفا راهنماییم کنید
    • توسط sasan_dingo
      سلام دوستان من یه vps گرفتم که روش ویندوز 2008 نصب و ftp هم درست اما با نصب دامنه و دایرکتری فایلش مشکل دارم از دوستانی که می تونن کمک کنن درخواست میکنم لطفا هزینه اینکارو بگن...
      سپاس
    • توسط Cinema
      سلام و احترام خدمت همه دوستان
      راجع به این : http://mizbaniran.net/
      دوستان هاست دانلود این شرکت خیلی ارزونه , رو همین حساب می خواستم شما ما رو راهنمایی کنید که بهش اعتماد بکنیم و ازش هاست بخریم یا نه ؟