• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. بنده یه پوسته ای رو برای وردپرس طراحی کردم برای خودم. در لوکال هاست وقتی تست میکنم هیچ مشکلی نداره. توابع رو از یه پوسته دیگه که الان روی یه سایت سواره گرفتم که اونم خودم طراحی کردم و مشکلی نداره.

اما وقتی این پوسته رو توی وردپرسم روی هاست اصلی نصب میکنم کلا اوضاع ناجور میشه! اگه بخوای افزونه ای نصب کنی ، پوسته عوض کنی ، کلا هرتغییری بدی یه صفحه ارور بعد از کار میاد اما کار انجام شده.(که البته میدونم این مشکل از توابعه).

همینطور اینکه در قسمت پوسته ها ، اون پوسته تصویر ScreenShot نداره. پیشنمایش نداره. کلی مشکل بوجود میاد. در حالی که در لوکال هاست همه چیز مرتبه!

این هم اروریه که مینویسه:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/weblogtu/public_html/wp-content/themes/weblogtuts/functions.php:1) in /home/weblogtu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

اون خط کدی هم که تو wp-icloud هست بررسی کردم مشکلی نداشت! حتی با اون خط کد توی لوکال هاست تطابق دادم مشکلی نبود! دیگه نمیدونم چشه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از دوستام گفت بیام اینجا چون سریع جواب میدن!

والا عجله دارم دوستان !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطفا کمی صبور و قبلا جستجویی بکنید:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/254-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-cannot-modify-header-information

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط admin0098
      سلام من یه قالب شخصی درست کردم. چجوری میتونم قالب دومم که از هدرو فوتر قالب اول استفاده میکنه ایجاد کنم. مسیر فایل نمیدونم.

• توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟