3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. بنده یه پوسته ای رو برای وردپرس طراحی کردم برای خودم. در لوکال هاست وقتی تست میکنم هیچ مشکلی نداره. توابع رو از یه پوسته دیگه که الان روی یه سایت سواره گرفتم که اونم خودم طراحی کردم و مشکلی نداره.

اما وقتی این پوسته رو توی وردپرسم روی هاست اصلی نصب میکنم کلا اوضاع ناجور میشه! اگه بخوای افزونه ای نصب کنی ، پوسته عوض کنی ، کلا هرتغییری بدی یه صفحه ارور بعد از کار میاد اما کار انجام شده.(که البته میدونم این مشکل از توابعه).

همینطور اینکه در قسمت پوسته ها ، اون پوسته تصویر ScreenShot نداره. پیشنمایش نداره. کلی مشکل بوجود میاد. در حالی که در لوکال هاست همه چیز مرتبه!

این هم اروریه که مینویسه:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/weblogtu/public_html/wp-content/themes/weblogtuts/functions.php:1) in /home/weblogtu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

اون خط کدی هم که تو wp-icloud هست بررسی کردم مشکلی نداشت! حتی با اون خط کد توی لوکال هاست تطابق دادم مشکلی نبود! دیگه نمیدونم چشه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از دوستام گفت بیام اینجا چون سریع جواب میدن!

والا عجله دارم دوستان !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطفا کمی صبور و قبلا جستجویی بکنید:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/254-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-cannot-modify-header-information

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط gutter
      با سلام. بنده یک پوسته آماده تهیه کردم الان برای ویرایشش به راهنمایی نیاز دارم. در بخش محصولات به صورت پیش فرض کلمه ی " توضیحات " با تگ h2 ظاهر میشه. کسی می دونه چجوری و کدوم بخش پوسته رو باید ویرایش کنم؟ لینک زیر رو نگاه کنید دقیق متوجه میشید:
      https://www.gutters.ir/product/parking-gutter-40239/
      یه سوال دیگه هم داشتم. قبلا یه افزونه ای داشتم که باهاش میشد کد مورد نظر رو توی بخشهای مختلف پوسته جستجو کرد. کسی می دونه اسم اون افزونه چیه؟ خیلی ممنون.
    • توسط wpuser
      سلام دوستان من می خوام با قالب profession یک سایت بالا بیارم دوتا مشکل دارم
      اول اینکه نوشته و برگه درست می کنم و توی سایت نوشته هام به صورت زیر هم نشون داده میشه و چطور باید مثل دموی قالب پیچ پیچ کنم مطالبمو و عمودی یا افقی اسکرول بخوره ؟
      و دوم اینکه توی تنظیمات قالب وقتی مهارت هارو پر می کنیم باید چکار کنیم که توی سایت نشون داده بشه ؟
      اینم لینک دمو:    http://mxwp.ir/

• توسط fzamen
      سلام پوسته ی من وقتی با موبایل وارد میشید فهرستش به صورت یه دکمه در میاد که متن دکمه MENU هر جوری سعی کردم عوضش کنم نشد کسی میدونه چجوری میتونم ترجمه کنمش؟؟
      فایل ترجمش .pot با پوادیت و افزونه لوسی امتحان کردم نشد
    • توسط aliebrahimi64
      سلام دوستان . من قالب فارسی evisio corporate رو نصب کردم ولی نقشه گوگل آن لوود نمیشه. از افزونه های مختلف هم استفاده کردم ولی بازم مشکلم حل نشد. چیکار باید بکنم؟؟؟؟
      www.iran-biz.ir
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده