سعید شعبانی

خودکار کردن ساخت فایل Function.php وردپرس با افزونه Functionality

1 پست در این موضوع قرار دارد

اکثر قابلیت هایی که می خواهید توسط هک های وردپرس به سایت خود بیفزایید, یک کد به شما ارائه می دهند که باید در فایل فانکشن قالب خود قرار دهید. شما برای افزودن این کد ها باید فایل فانکشن را باز کنید و کد های جدید را به آن بیفزایید اما این کار می تواند باعث گرفتن وقت شما شود. افزونه Functionality که به تازگی ارائه شده است یک ادیتور جدید به مدیریت وردپرس شما اضافه می کند و شا می توانید کد هایی که می خواهید در فانکشن قرار دهید را در آن بگذارید و این افزونه خودش فایل Function.php را برای شما بسازد. البته مزایایی دیگر نیز این کار دارد. یکی اینکه, کار را برای شما آسان می کند و در زمان بروز مشکل شما راحتر می توانید مشکلات را پیدا و رفع کنید و دیگر اینکه با تغییر قالب دیگر فایل فانکشن شما تغییر نمی کند. اما همین مضیت دوم می توتند یک مشکل برای سایت شما بوجود آورد.

دانلود افزونه Functionality در مخزن وردپرس

منبع

functions-448x384.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط frohlich
      سلام دوستان
      لطفا یکی به من کمک کنه
      من توی ویرایشگر مدیریت سایت در قسمت function یک تابع رو پیست کردم ولی از بعد از اون دیگه سایتم بالا نمیاد حتی قسمت مدیریتش هم بالا نمیاد
      نمیدونم باید چکار کنم
      از ftp هم نمیتونم وارد بشم چون یه جای دیگه برام ثبت نام کرده و من یوزر و پسوردش رو ندارم
      شرکتی هم که برام نصب کرده روی هاست جواب نمیده

کمکم کنین
    • توسط SM-Mahdavi
      سلام دوستان.
      من ProPanel ( کنترل پنل قالب وردپرس رو رو قالبم ست کرده بودم.)
      بعد می خواستم برش دارم. پوشه admin رو پاک کردم و کدهایی که تو فانکشن برای اضافه کردن پنل داده بودم رو هم پاک کردم.
      حالا نمی دونم چی شده فایل فانکشن مشکل پیدا کرده! حتی وردپرس رو هم از اول نصب کردم ولی مشکلم حل نشد. یکی از مشکلاتی که پیدا کرده اینه که مثلا می خوام دسته اضافه کنم میگه از قبل وجود داره. یا تصویر شاخص برای پست می خوام بزارم خطا میده. چند بارم که تکرار بشه دیگه پنل وردپرس بالا نمیاد. مچبورم دوباره وردپرس نصب کنم. و دوباره همون مشکل!
      نمیدونم درست توضیح دادم یا نه ! ولی دوستان اگه چیزی از حرف های من متوجه شدید و راهی به ذهنتون می رسه ممنون میشم کمکم کنید.
      مرسی از همه
    • توسط سافت سرا
      سلام.
      یه سری دکمه ها هستن هیچ تابع یا دستور خاصی مثله onclick (در ظاهر) ندارن و دستورشون رو بر مبنای کلاس یا ایدی یه تگ انجام میدن.
      توابعشونم معمولن به این صورته

$("a","#"+options.nextId).click(function(){
      animate("next",true);
      });
      حالا اگه من بخوام این دستور رو به یه دکمه ی دیگه بدم باید چیکار کنم. می دونم یه مقدار گنگه واسه همین یه مثال آپلود کردم.
      تو این مثال با کلیک بر روی دکمه ی سمت راست تصاویر گروه بعدی و با کلیک بر روی دکمه ی سمت چپ تصاویر گروه قبلی رو نمایش میده.
      حالا اگه من بخوام یه متن (مثلن بعدی) تو پایین صفحه داشته باشم که با کلیک بر روی اون تصاویر گروه بعدی نمایش داده بشه چیکار باید بکنم؟
      یه سوال دیگه: آیا دستوری هست که عملیات کلیک روی یه شی رو انجام بده. انگار که روی مثلن اون دکمه کلیک شده.
      sample.rar
    • توسط 021
      سلام
      سال نو مبارک
      اگه میشه کلا فانکشن زیر رو برای من توضیح بدید :

'action': function(){
      jQuery('.picker').each(function(){
      jQuery(this).val(jQuery(this).attr('default'));
      jQuery(this).trigger('keyup.miniColors');
      });