رفتن به مطلب

مشکل پیغام خطا در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

نسخه جدید وردپرس نیاز به نسخه جدیدتر php داره و برخی سرورها هنوز مناسب این نسخه نیستن

http://wordpress.org/about/requirements/

لینک به ارسال

سلام

در مورد افزونه‌ها شما می‌تونید قبل از ارتقاء (حالا که گذشت (: ) در قسمت phpmyadmin هاست‌تون از افزون‌هایی که از پایگاه داده استفاده می‌کنند

یک فایل خروجی بگیرید و بعد از ارتقاء اون رو وارد کنید

البته خودم تست نکردم ولی چون معمولا افزونه‌ها از پایگاه داده استفاده می‌کنند و وردپرس ۳.۶ هم پایگاه داده رو به‌روز می‌کنه

شاید به خاطر همین افزونه‌ها مشکل پیدا کرده

لینک به ارسال

سلام

در مورد افزونه‌ها شما می‌تونید قبل از ارتقاء (حالا که گذشت (: ) در قسمت phpmyadmin هاست‌تون از افزون‌هایی که از پایگاه داده استفاده می‌کنند

یک فایل خروجی بگیرید و بعد از ارتقاء اون رو وارد کنید

البته خودم تست نکردم ولی چون معمولا افزونه‌ها از پایگاه داده استفاده می‌کنند و وردپرس ۳.۶ هم پایگاه داده رو به‌روز می‌کنه

شاید به خاطر همین افزونه‌ها مشکل پیدا کرده

ممنون مهدی اقا اما میشه یکم مبتدی تر برای من توضیح بدید و بگید چطور باید فایل خروجی رو بگیرم از افزونه قبل از ارتقا ؟ البته خوب برای دفعه بعد

و الان به نظرتون چاره چیه

لینک به ارسال

ببینید لازم کمی منابع آموزشی php و mySql رو بخونید تا آشنا بشید

برای آشنایی هم می‌تونید با برنامه‌ای مثل xampp شروع کنید

برای خروجی گرفتن هم می‌تونید به پشتیبان هاست‌تون بگید براتون این کار و انجام بده

اما حالا چه باید کرد

همون طور که آقا مرتضی گفتن اول باید ببینید هاست‌تون از نسخه جدید php پشتیبانی می‌کنه یا نه

اگر پشتیبانی می‌کنه:

از خود وردپرس از تمام فایل‌هاتون خروجی بگیرید

بعد وردپرس رو دوباره نصب کنید (با دیتابیس جدید٬ برای این کار می‌تونیدفقط با عوض کردن اسم دیتابیس‌تون٬ وردپرس رو دوباره نصب کنید) بعد فایل خروجی رو از خود وردپرس دوباره وارد کنید تا محتوای سایت‌تون برگرده و افزونه‌هاتون رو دوباره فعال کنید

لینک به ارسال

ببینید لازم کمی منابع آموزشی php و mySql رو بخونید تا آشنا بشید

برای آشنایی هم می‌تونید با برنامه‌ای مثل xampp شروع کنید

برای خروجی گرفتن هم می‌تونید به پشتیبان هاست‌تون بگید براتون این کار و انجام بده

اما حالا چه باید کرد

همون طور که آقا مرتضی گفتن اول باید ببینید هاست‌تون از نسخه جدید php پشتیبانی می‌کنه یا نه

اگر پشتیبانی می‌کنه:

از خود وردپرس از تمام فایل‌هاتون خروجی بگیرید

بعد وردپرس رو دوباره نصب کنید (با دیتابیس جدید٬ برای این کار می‌تونیدفقط با عوض کردن اسم دیتابیس‌تون٬ وردپرس رو دوباره نصب کنید) بعد فایل خروجی رو از خود وردپرس دوباره وارد کنید تا محتوای سایت‌تون برگرده و افزونه‌هاتون رو دوباره فعال کنید

سلام

ممنون بابت لینک ها ، حتما استفاده میکنم

پشتیبانی نمیکنه ، پرسیدم

حالا باید برگردونم نسخه وردپرس رو ؟ اگر اینکارو باید بکنم چطور؟

ویرایش شده توسط greeneye
لینک به ارسال

خوب براتون آپگرید نمیکنن؟

اینطور که اینا میگن نه ، یه سرور دارن php 5.2.17 هست که میگه اگر میخواین انتقال بدیم

اما من برای وردپرس اونطوری که متوجه شدم php 5.2.4 میخواد درسته ؟

لینک به ارسال

پس با اینحال مجبورید دان گرید کنید که اصلا درست نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...