رفتن به مطلب

جلوگیری از ایجاد چندین نسخه از عکس به هنگام آپلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

بنده هر عکسی رو که در سایتم آپلود میکنم ، به 6 تکه ( یا حتی بیشتر ) تقسیم میشه و در پوشه uploads جای میگیره

اینم عکس :

137667846440351_KHKHKH.jpg

می خوام این تعداد به 3 تا محدود بشه : 1 -سایز اصلی 2 - برای اسلایدر 3 - برای تصویر شاخص

میخوام این کار دستی انجام بشه و نمی خوام از افزونه استفاده کنم .

در ضمن لطفا اخطار ندید که این مطلب از قبل وجود داره ( این لینک ) چون بنده ازش استفاده کردم و به نتیجه نرسیدم !

با تشکر

لینک به ارسال

اینها بخاظر تنظیمات در بخش رسانه هست که به اندازه های پیش فرض برای هر عکس تولید میشه

مشکلی نیست

لینک به ارسال

اینها بخاظر تنظیمات در بخش رسانه هست که به اندازه های پیش فرض برای هر عکس تولید میشه

مشکلی نیست

:D :D :D من نگفتم مشکلی هست که !! آخه عکس یکی ، دوتا ، سه تا نه شیش هفتا که ! مگه هاستو از تو جوب پیدا کردم !؟ :D :D :D

لینک به ارسال

:D :D :D من نگفتم مشکلی هست که !! آخه عکس یکی ، دوتا ، سه تا نه شیش هفتا که ! مگه هاستو از تو جوب پیدا کردم !؟ :D :D :D

نه عزیز حجم بالایی نداره حداکثر 20KB

و وردپرس خود این عکس ها رو همونطور که اقای گرانسایه توضیح دادند خود وردپرس به صورت پیش فرض تولید میکنه

لینک به ارسال

تنظیمات اینگونه موارد بیشتر در فایل function.php و یا فایل های مرتبط با آن می توانید تغییر دهید.

اندازه هایی رو که نیاز ندارید حذف کنید.

لینک به ارسال

در فایل function به دنبال تابع شبیه زیر بگردید و اندازه‌هایی رو که نمیخواین رو حذف کنید:

add_image_size( 'homepage-thumb', 220, 180, true );

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

در فایل function به دنبال تابع شبیه زیر بگردید و اندازه‌هایی رو که نمیخواین رو حذف کنید:

add_image_size( 'homepage-thumb', 220, 180, true );

خوب اینا حذف کنیم مشکلی پیش نمیاد در نمایش عکس در جاهای مخنلف

لینک به ارسال

خوب شما باید ببینید که اندازه های مختلف اگر در قالب شما استفاده شده‌اند که نباید حذف کنید، اما اگه نیازی به اندازه‌های مختلف در قالبتون ندیدید حذف کنید مشکلی پیش نمیاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...