رفتن به مطلب

شمارش تعداد دانلود فایل ؟

پست های پیشنهاد شده

لطفا افزونه دانلود منیجر را معرفی نکنید

سلام / من یه کد خیلی خیلی ساده میخوام تا فقط تعداد دانلودهای فایل رو نشون بده و نه هیچ چیز دیگری //// خواهشا حتی الامکان افزونه معرفی نکنید/ و یا افزونه ای فوق العاده کم حجم که فقط همین یک کار را بکند.

از زحماتتون ممنونم

لینک به ارسال

ببین دوست عزیز، کاری که پیشنهاد می کنم بهتون اینه که شما توی یه سابدامین (مثلا dl.site.com) یه وردپرس نصب کن و توی اون وردپرس افزونه دانلود منیجر نصب کن، بعد کل فایلهاتون توی اون وردپرس وارد و دسته بندی کن، بعد لینک نهایی هر فایل رو توی سایت اصلی برای دانلود بذار، اینجوری هم فایلهات منظم و دسته بندی شده هستند و هم تعداد دانلود مشخص میشه و هم این که سایت اصلیت هیچ بار اضافی نمی کشه و اصلا سنگین نمیشه، خودم هم همین دغدغه رو داشتم و الآن هم همین کار رو کردم و تا حالا که کاملا راضی بودم :)

لینک به ارسال

صفحه setting.php را باز می کنید و برای نشانی سایت خودتون تنظیمش می کنید بجای admin هم یک رمز ورود می گذارید فرض می کنیم پوشه را به پوشه اصلی سایت منتقل کرده اید

نشانی پوشه ccuntor را در آدرس بارتون وارد می کنید و در صفحه ای که باز می شه لینک های دانلودتون را قرار می دید نام ها باید لاتین باشه

برای هر لینک یک آی دی می گیرید

در سایتتون لینکمهای دانلودتون می شه

http://yoursite.com/ccuntor/click.php?id=ID

که بجای ID عدد آی دی هر لینک را می گذاریذد برای نمایش تعداد دانلود ها در صفحه های سایت در header.php قالب اضافه می کنید

<script language="Javascript" src="http://yoursite.com/ccount/display.php">
<!--
//-->
</script>

و در کنار هر لینک هم اضافه می کنید

<script language="Javascript">ccount_display('ID')</script>

که باز ID باید با شماره آی دی لینک عوض شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...