رفتن به مطلب

مشکل با امکانات جدید!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو سایت وردپرسی دارم.هر دو رو برورسانی کردم.

سایت اولی که شبکه هست رو با اون آموزشی که آقا مرتضی داده بودند بروز رسانی کردم.امکانت جدید نیومد.(قسمت نوع نوشته -گپ و..-) . مرتضی جان گفتند دستی بروزرسانی کنید.دستی بروز رسانی کردم باز هم نیومدند!!!!

سایت دوم رو که سایت اصلیم هست از پیشخوان وردپرس ، وردپرس فارسی نسخه 3.6 رو آپدیت کردم.

باز هم امکانات اضافه شده نیستند!

این ها دو سایت جدا ربرو روی دو هاست جدا هستند و هیچ ربطی به هم ندارن....پس چرا امککانات جدید تو هیچکدوم نمیاد؟!مشکل چیه!؟ :wacko:<_<

لینک به ارسال

سلام

به روز رسانی دستی کنید طبق آموزش ها و تاپیک هایی که در همین انجمن هست

بعد اینکه منظورتون از امکانات جدید چی هست ؟

لینک به ارسال

همین که میشه ویدئو بزاری ، نوع نوشته رو تعیین کنی ، ذخیره خودکار و... و در کل این ها:

http://www.wordpress...ای-جدیدی-دارد؟/

به صورت دستی آپدیت کردمش این ارورو میده:

Warning: require(/home/pichakma/public_html/wp-includes/load.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/pichakma/public_html/wp-settings.php on line 21

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/pichakma/public_html/wp-includes/load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/pichakma/public_html/wp-settings.php on line 21

http://pichakmag.ir

ویرایش شده توسط mohammad hosein
لینک به ارسال

سلام

نسخه جدید

امکانات جدید

برای قالب جدید

یعنی قالب شما باید از امکانات جدید پشتیبانی بکنه تا اون چیزی که می‌خواید رو نشون بده

قالب جدید خود وردپرس ۳.۶ رو انتخاب کنید تا متوجه بشید

لینک به ارسال

خوب الان من چیکار کنم؟!

سایتم در دسترس نیست..

ارور هایی که بالا گفتمو میده

دوستان لطفا سریع راهنمایی کنید

Warning: require(/home/pichakma/public_html/wp-includes/load.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/pichakma/public_html/wp-settings.php on line 21

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/pichakma/public_html/wp-includes/load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/pichakma/public_html/wp-settings.php on line 21

http://pichakmag.ir

لینک به ارسال

یک زیرپوشه بسازید

وردپرس جدید داخلش نصب کنید

ببینید همه چیز درست هست؟

لینک به ارسال

فایل wp-config.php را که حذف نکردید؟

اگر حذف کردید باید wp-config-sample.php را ری نیم کنید و مشخصات دیتابیستون رو بهش اضافه کنمید

لینک به ارسال

یک زیرپوشه بسازید

وردپرس جدید داخلش نصب کنید

ببینید همه چیز درست هست؟

فایل wp-config.php را که حذف نکردید؟

اگر حذف کردید باید wp-config-sample.php را ری نیم کنید و مشخصات دیتابیستون رو بهش اضافه کنمید

نه کانفینگ رو پاک نکردم ولی wp-config-sample.php رو فکر کردم بلا استفاده است پاک کردم...

الان بک آپی که قبل از آپدیت دستی گرفته بودم بازگردانی کردن سایتم درست شد.فکر کنم علت اینکه امکانات نمیومد همونی بود که مهدی جان فرمودند...

ممنون دوستان :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...