رفتن به مطلب

درخواست سئوی پست در سایت تخصصی عکس

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من همش عکسه. مشکل من اینه که گوگل اصلا منو قبول نداره.

ولی اساتید گفتن سئوش افتضاحه!

حالا قدم به قدم می پرسم و ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

1- گزینه های افزونه SEO Friendly Images رو چی بذارم؟ هر دوتاش title باشه خوبه؟

لینک به ارسال

نه - منظورون اینه که از بخش تنظیمات افزونه یه اسکرین شات اینجا بذارید

اگر هم می تونید لینک افزونه رو از منبع وردپرس بذارید

لینک به ارسال

بله آدرس افزونه :

http://wordpress.org/plugins/seo-image/

عکس تنظیمات:

post-1392-0-46090800-1376931826_thumb.jp

فرموده بودید:

و alt یکی از تصاویر برای نمونه:

alt="roban meshki مراسم تشییع پیکر سید ابراهیم بحرالعلومی هنرمندان در تشییع جنازه ابراهیم بحرالعلومی مسعود ده نمکی در مراسم تشییع جنازه ابراهیم بحرالعلومی مسعود ده نمکی در تشییع سید ابراهیم بحرالعلومی مراسم تشییع جنازه سید ابراهیم بحرالعلومی با حضور هنرمندان مراسم تشییع جنازه ابراهیم بحرالعلومی تشییع جنازه سید ابراهیم بحرالعلومی بازیگران در مراسم تشییع ابراهیم بحرالعلومی بازیگران در تشییع ابراهیم بحرالعلومی

الان اینجوری کردم:

alt="عکس های بازیگران در فیلم هایشان ( سری3 )"

باید چجوری باشه؟

ممنون

لینک به ارسال

منم از این افزونه به همین شکل استفاده میکنم.(title)

دیگه سایت عکس داشتن همین دردسر ها هم داره دوست عزیز.

لینک به ارسال

البته بهتره که هر تصویر Alt مخصوص به خودش رو داشته باشه و اون تیک ها برداشته بشن و مقادیر Alt و title در زمان آپلود برای هر عکس اختصاص داده بشه ولی به هر حال این هم یه روشه

شما در کنار این سعی کنید یه سایت مپ ویژه تصاویر بسازید و در فایل روبوت و همچنین در گوگل وبمستر هم ثبتش کنید

لینک به ارسال

سلام

یه کاری میگم بکن من که نتیجه فوق العاده گرفتم طوری که از وقتی تغییر دادم بیشتر ورودیام از تصاویر گوگله !

بزار عنوان و برچسب ها یا یکیشو بزار عنوان و برچسب و یکیشو بزار توضیح مطلب یعنی به جای اینکه در alt یه دونه بزاری از 2 تا استفاده کن مثلن title% و tag%

یا اگر کارت فقط عکس هست میتونی از تگ های پیشفرض استفاده کنی و خودت دستی چند تا تگ مهم که بیشترین ورودی گوگل از اونه رو وارد کنی

لینک به ارسال

خب ممنون از شما انسان های بزرگوار

شما در کنار این سعی کنید یه سایت مپ ویژه تصاویر بسازید و در فایل روبوت و همچنین در گوگل وبمستر هم ثبتش کنید

تو روبوت چی بزنم؟

2- تو برچسب ها کلمات فارسی رو با کاراکتر انگلیسی میزنم واسه کسایی که یادشون رفته زبان کیبوردشون رو فارسی کنن. مثل ,vn\vs \hvsd

این کار خوبه یا بد.

لینک به ارسال

افزونه زیر رو نصب کنید - کارش ایجاد یک sitemap برای عکسهاست

http://wordpress.org/plugins/google-image-sitemap/

مپی رو که تولید می کنه با نشانی زیر میشه:

http://alootorsh.ir/sitemap-image.xml

که این رو باید مثل بقیه سایت مپ های سایتتون هم در فایل robots.txt و هم در اکانت گوگل وبمستر معرفیش کنید.

فقط نکته اینکه این ژنراتور اتوماتیک نیست - یعنی اینکه بعد از انتشار هر پست باید در پنل ادمین در منوی ابزارها وارد Image Sitemap بشید و کلید Generate رو بزنید تا مپ رو نوسازی بکنه - وقتی مپ رو ساخت در همونجا لینک میده برای Ping google که اون رو هم کلیک می کنید تا مپ نوسازی شده رو به گوگل اعلام کنه.

اینجا رو هم بخونید بد نیست:

http://labnol.blogspot.com/2006/06/how-to-get-your-web-pictures-on-google.html

لینک به ارسال

خب با تشکر انجام شد.

تو برچسب ها کلمات فارسی رو با کاراکتر انگلیسی میزنم واسه کسایی که یادشون رفته زبان کیبوردشون رو فارسی کنن. مثل ,vn\vs \hvsd

این کار خوبه یا بد.

اصلا شما اولین پست منو چجوری و چند تا برچسب میزنید؟

لینک به ارسال

سایت مپ جدید رو به روبوت و به گوگل وبمستر معرفی کنید

درباره اون روش نوشتن هم چون اصولاً از فیک خوشم نمیاد نظری نمیدم - اجازه بدید سایر دوستان نظراشونو بگن

لینک به ارسال

فقط یه توضیح تقریبا تمام ربات های جستجو گر تصاویر را از alt می شناسند ار بتونید همزمان با ارسال عکس به صورت دستی برای تصویر آلت جامع بنویسید بیشترین کمک را در سئوی سایتتون می کنه

لینک به ارسال

سایت مپ جدید رو به روبوت و به گوگل وبمستر معرفی کنید

درباره اون روش نوشتن هم چون اصولاً از فیک خوشم نمیاد نظری نمیدم - اجازه بدید سایر دوستان نظراشونو بگن

به دلیل انتقال سرور فعلا به فایل منیجر دسترسی ندارم به گوگل معرفی کردم. ممنون

اون بر چسب ها رو هم پاک میکنم

فقط یه توضیح تقریبا تمام ربات های جستجو گر تصاویر را از alt می شناسند ار بتونید همزمان با ارسال عکس به صورت دستی برای تصویر آلت جامع بنویسید بیشترین کمک را در سئوی سایتتون می کنه

اتفاقا از امروز دستی وارد کردم

لینک به ارسال

از افزونه w3 total cach استفاده میکنم.

برای کدوم گزینه source صفحم این شکلی شده؟ همه اومده تو یه خط .

خوبه یا بد؟

لینک به ارسال

ممنون. تا الان روم نشده بود تاپیک دو صفحه ای بزنم :D

یه سوالم موند:

شما اولین پست منو چجوری و چند تا برچسب میزنید؟ (اصلا برچسب بزنید )

ممنون

لینک به ارسال

اگر منظورتون برچسب زدن به تصویره تعدادش خیلی مهم نیست

ترتیب نوشتنشون و میزان ارتباطشون به تصویر مهمه و کمتر موتور جستجوگری بیش از 10 تگ رو می خونه و الویت بندی هم به ترتیب نوشتن شما بستگی داره فرضا وقتی دنبال الموت می گرده از تمام سایتهای هم ردیف اول وبلاگی با نام و یا دامین الموت را پیدا می کنه بعد مطالبی با نام الموت بعد تصاویری با نام الموت بعد مطالبی با دسته بندی الموت بعد مطالبی با برچسب اول الموت و بعد برچسب دوم الی آخر در نتیجه اگر در ترتیب شما دومین تگ را الموت زده باشید مطلبتون می ره پشت همه مطالبی که اولین تگشون الموت بوده

لینک به ارسال

یعنی من اسم سایتم آلوترشه باید عوض کنم؟

بذارم عکس ؟

الان تو گوگل بزنی سایت آلوترش سایت من سومه!

اونم نه صفحه اول، یکی از تگ ها اونم فیدش.

https://www.google.com/webhp?hl=fa#fp=8fe490ba8c338338&hl=fa&q=%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%AA%D8%B1%D8%B4

لینک به ارسال

سایت بعد از یک سال در ایندکس اصلی گوگل قرار می گیره و سال اول هیچ راه محاسبه ای نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...