• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mehdiar

مشکل عجیب

5 پست در این موضوع قرار دارد

من ی قالب بسیار عالی دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم ی سری ها باسشون سایت باز میشد ی سرایی ها سایت سفید صفید مشکل از کجاس؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

باید بررسی کنید ببینید اونایی که با صفحه سفید مواجه میشن از چه مرورگری استفاده میکنن . قاعدتاً نباید اینطوری باشه ولی شاید قالب شما با بعضی مرورگرها همخوانی نداشته باشه .

5

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اگر قالبتئون رایگانه مشخصاتش را بگذارید اگر نیست بحثش در انجمن ممنوعه

5

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

قالب رایگان irhits از سایت etheme.ir

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام. سايتى كه گفتيد وجود نداره!!

قالبتون هم ريپ شده هست و بحث دربارش ممنوع هست!

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.