• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
fantome0

حل مشکل در نمایش rss در سایت

19 پست در این موضوع قرار دارد

من از این کد برای نمایش rss یه سایت دیگه تو سایتم استفاده میکنم

<?php include_once(ABSPATH.WPINC.'/feed.php');
$rss = fetch_feed('');
$maxitems = $rss->get_item_quantity(5);
$rss_items = $rss->get_items(0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if ($maxitems == 0) echo '<li>No items.</li>';
else
// Loop through each feed item and display each item as a hyperlink.
foreach ( $rss_items as $item ) : ?>
<li>
<a href='<?php echo $item->get_permalink(); ?>'
description='<?php echo 'Posted '.$item->get_date('j F Y | g:i a'); ?>'>
<?php echo $item->get_description(); ?></a>
</li>
<?php endforeach; ?>
</ul>

میخوام بدونم چجوری میتونم نوع جدول و استایل شو عوض کنم؟ آیا این امکان وجود داره که بتونم این جدولی که توس آراس اس تو سایت قرار میگیره رو استایل بدم؟

در ضمن چجوری میتونم تعداد نمایش مطالبی که rss قرار میده رو تعیین کنم ؟ مثلا 5 مطلب رو فقط نمایش بده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان جدول نداره بلکه لیست هست

میتونید بهش استایل بدید

مشکلی نداره

در مورد تعداد نمایش هم مقدار $maxitems رو ست کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان چجوری بهش استایل بدم؟

آر اس اسی که من استفاده میکنم وقتی توی سایت قرار میگیره و کدای سایت رو میبینم بر اساس table ساخته شده .

چجوری میشه استایل تعریف کرد براش؟ چون داره جدول رو از یه سایت دیگه میخونه. و کدهاش توی ساتم نیست که بتونم استایل بدم.

روش استایل دادنش چجوریه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشانی آنلاین صفحه را بگذارید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

http://www.caspian-exchange.co.uk/index.php?format=feed&type=rss

ویرایش شده در توسط fantome0
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کل کد بالا رو توی یک div قرار بدید

بعد میتونید براحتی براساس کلاس/آی دی اون div به جدولتون استایل بدید.

با css-html آشنایی دارید؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله با css و html آشنای دارم.

فقط مرتضی جان اینی که میگی متوجه نمیشم این rss داره یه جدول رو با تمام خاصیت هایی که توی سایتش از قبل تعریف شده تو سایت من نمایش میده من چجوری میتونم استایل بدم بهش؟ مثلا این جدول از قبل بک گراند داره و متاسفانه هیچ کدوم از تیبل هاش id یا class نداره که بتونم بهشون خاصیت بدم و چون از یه سایت دیگه داره میخونه قابل تغییر نیست. اینی که میگی متوجه نمیشم به چه صورت منظورت هست. الان من میخوام فونتها، رنگها، زمینه . چند جای دیگش رو استایل بدم.

میشه بیشتر توضیح بدی با یه مثال.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله با css و html آشنای دارم.

فقط مرتضی جان اینی که میگی متوجه نمیشم این rss داره یه جدول رو با تمام خاصیت هایی که توی سایتش از قبل تعریف شده تو سایت من نمایش میده من چجوری میتونم استایل بدم بهش؟ مثلا این جدول از قبل بک گراند داره و متاسفانه هیچ کدوم از تیبل هاش id یا class نداره که بتونم بهشون خاصیت بدم و چون از یه سایت دیگه داره میخونه قابل تغییر نیست. اینی که میگی متوجه نمیشم به چه صورت منظورت هست. الان من میخوام فونتها، رنگها، زمینه . چند جای دیگش رو استایل بدم.

میشه بیشتر توضیح بدی با یه مثال.

ممنون

اگر آر اس اس از توابع درست خونده بشه استایلش را از سایت شما می گیره و الا ممکنه با iframe منتقلشده باشه که فثقط پس زمینه را می تونید اصلاح کنید شما برای همون لایه پس زمینه جدید معرفی کنید ارجعیت به پس زمینه قبلی پیدا می کنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور میشه فهمید که با iframe هست یا نه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد بخشی از جدولی هست که ار اس اس تو سایت قرار میده

:

<tbody><tr bgcolor="#eeeeee"><td rowspan="2"><span style="color: #45818e">
Codes
</span></td><td rowspan="2"><span style="color: #45818e">
Currency
</span></td><td colspan="2"><span style="color: #45818e">
Free Market
</span></td><td rowspan="2"><span style="color: #45818e">
Non-Reference
</span></td></tr>

و این کد هم کدی هست که من برای واکشی rss ازش استفاده کردم :

<?php include_once(ABSPATH.WPINC.'/feed.php');
$rss = fetch_feed('');
$maxitems = $rss->get_item_quantity(5);
$rss_items = $rss->get_items(0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if ($maxitems == 0) echo '<li>No items.</li>';
else
// Loop through each feed item and display each item as a hyperlink.
foreach ( $rss_items as $item ) : ?>
<li>
<a href='<?php echo $item->get_permalink(); ?>'
description='<?php echo 'Posted '.$item->get_date('j F Y | g:i a'); ?>'>
<?php echo $item->get_description(); ?></a>
</li>
<?php endforeach; ?>
</ul>

با توجه به کد فوق چطور میتونم استایل دهی کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با فایر فاکس صفحه را باز کنید کل بخش خروجی rss را سلکت کنید و از ناحیه سلکت شده سورس کد بگیرید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمان جان

چطور میتونم به این بخش استایل بدم؟ به این تیبل که نه id داره نه class

<table style="background-color: #eeeeee;border-color: #eeeeee;width: 100%" border="1px" cellpadding="5" cellspacing="0">
<caption>
<span style="color: #3e2e98;font-size: large">لیست قیمت</span>
</caption>

چطور میتونم این نوشته لیست قیمت رو ویرایش کنم یا نوشته دیگه ای جایگزینش کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویرایش نوشتهای که با آر اس اس می گیرید یعنی ایجاد مجدد مطلب در وبلاگتون به عبارت دیگه این متن قابل ویرایش نیست

ولی استایل می تونید بدید

به روشی که جناب گرانسایه فرمودند

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بگید مشکل این کد نمایش rss چیه که تو دریم ویور بهش ایراد میگیره:

<?php
if(function_exists('fetch_feed'))
{
include_once(ABSPATH . WPINC . '/feed.php'); // include the rss reader functionality
}
$feed = fetch_feed("http://speakingcode.com/feed"); // specify the source feed
$feed->set_cache_duration(240); //set cache rate, in this example 4 minutes (240 seconds)
$limit = $feed->get_item_quantity(5); // specify number of items to fetch, in this case 5
$items = $feed->get_items(0, $limit); // create an array of feed items
//create a link to the feed source's site,using its title
echo '<a href="' . $feed->get_permalink() . '" title="' . $feed->get_title() . '">' . $feed->get_title() . '</a><br>';
//output error msg if feed no results are present
if ($limit == 0) echo '<div>The feed is either empty or unavailable.</div>';
else
{
//print out a list of items for the feed
echo '<ul>';
foreach($items as $item)
{
echo '<li>';
echo '<div><a href="' . $item->get_permalink() . '" title="' . $item->get_title() . '">' . $item->get_title() . '...</a></div>';
echo '</li>';
}
echo '</ul>';
}
}
}
}
?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایرادی که دریم ویر می گیره را بگذارید (خیلی به این نوع ایرادها توجه نکنید اغلب جنبه اطلاع رسانی دارند اگر خروجی کد مشکل دارد مشکلش را بفرمایید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استایل دادن به این کد چجوریه؟

echo '<div>' . $item->get_description() . </div>';

من میخوام این استایل رو

style="text-align: center; direction: rtl;"

به این کد بدم

. $item->get_description() .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

echo '<div class="g_desc">' . $item->get_description() . </div>';

و در style.css

.g_desc {text-align: center; direction: rtl;}

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این استایل رو به محتوای این کد میده؟

یعنی من میخوام یه استایل کلی به محتوایی که این کد فراخونی میکنه بدم.

. $item->get_description()

من به این صورت هم استایل دادم نگرفت:

echo '<div style="text-align: center; direction: rtl;">' . $item->get_description() . </div>';

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

echo '<div class="g_desc">' . $item->get_description() . </div>';

,

.g_desc * {text-align: center !important; direction: rtl !important;}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده
    • توسط reza_yki
      سلام من ابزارکی نوشتم که کاربر بتونه به وسیله select option به صورتی multi بتونه چندین دسته رو انتخاب کنه همه چیز درست و بدون مشکل کار میکنه فقط یه مشکل هست اونم اینه که وقتی ابزارک رو برای اولین بار فعال میکنی خطای زیر رو میده وباید یه دونه دسته رو انتخاب و ذخیره کنی تا ابزارک به صورت صحیح کارکنه لطفا راهنماییم کنید.
      Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in E:\Program Files\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\mymag\functions\widgets\widgets.php on line 29  
      اینم سورس کد:
      <?php public function form( $instance ) { $title = ! empty( $instance['title'] ) ? $instance['title'] : esc_html__( 'عنوان ابزارک', 'text_domain' ); $args = array( 'hide_empty' => 0, 'type' => 'post', 'taxonomy' => 'category', 'orderby' => 'name', 'hierarchical' => true, ); $cats = get_categories( $args ); $instance['cat_id'] = isset( $instance['cat_id'] ) ? ( $instance['cat_id'] ) : '1'; $count_cat = isset ($instance['cat_id']) ? count($instance['cat_id']) : '1' ; $tab_number = isset( $count_cat ) ? absint( $count_cat ) : 1; ?> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>"><?php _e( 'Title:' ); ?></label><br> <input class="widefat" id="<?php echo $this->get_field_id( 'title' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>" type="text" value="<?php echo esc_attr( $title ); ?>" /> </p> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>"><?php _e( 'تعداد زبانه:'); ?></label><br> <input id="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('tab_number'); ?>" type="number" min="0" class="my_widget_number" value="<?php echo $tab_number; ?>" size="3" /> </p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id' ); ?>"><?php _e( 'انتخاب دسته بندی : ' ); ?></label> <select id="<?php echo $this->get_field_id( 'cat_id' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id[]' ); ?>" multiple="multiple" style="width: 100%; margin: 10px auto; height: auto;"> <?php foreach( $cats as $cat ): ?> <option value="<?php echo esc_attr(__($cat->term_id)); ?>"<?php selected(in_array($cat->term_id, $instance['cat_id'])); // selected($cat->term_id,$cats_id) ?>><?php echo esc_attr(__($cat->name)); ?></option> <?php endforeach; ?> </select> <p> <input type="text" value="<?php echo esc_attr(__(implode(',', $instance['cat_id']))); ?>"> </p> <?php }