• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
wpamator

مشکل در نصب افزونه youyan-social-comment-system

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. این افزونه، از دم به زبان چینی است، اما اگر نگاهی به اون بکنید، فک کنم متوجه بشید که در نوع خودش عالی هست. بین همه ی افزونه هایی که نصب کردم و یا توضیحاتشون رو خوندم، به نظرم بهترین بود. شبیه ترین سیستم نظرسنجی به فیس بوک اما مستقل از فیسبوک و standalone. پاسخ های تو در تو و گزینه دیسلایک رو هم داره. حتی با این افزونه نیازی به افزونه ی اضافی برای لایک و دیسلایک پست ها هم نیست. همه ی اینها به اضافه آماری که از لایک ها و کامنت ها می ده.(عکسی که گذاشتم تقریبا امکانات اافزونه رو نشون میده)

اما مشکلی که من توی نصب این افزونه دارم اینه که بعد از نصب و ثبت نام توی سایت http://www.uyan.cc، از من می خواد که فایلی رو دانلود کنم و بریزم توی root هاست. و بعد دکمه رو بزنم تا به قول خودش verify کنه(چیو verify کنه نمی دونم!!) مشکل من اینجاست که هر چی این دکمه رو می زنم، هیچ جوابی نمی گیرم. دوستان کسی هست که تا حالا با این کار کرده باشه؟ من از Microsoft web matrix 3 برای کارهام استفاده می کنم. ممکنه مشکل توی این باشه؟ حتما باید از Xampp استفاده کنم؟!!

البته لازم به ذکره که من تا حدی تازه کار هستم و نابلد! خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

عکس مربوط به امکانات افزونه:

http://s1.picofile.com/file/7897437739/screenshot_1.png

اگه کسی افزونه ای میدونه که به این شبیه باشه، معرفی کنه. ممنون.

ویرایش شده در توسط smash_kia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید این‌طور افزونه‌ها و سایت‌ها یک فایل به شما میده که باید در قسمتی از هاست‌تون قرار بدید

و بعد برای اینکه مطمئن بشن اون فایل رو درست قرار دادید اون فایل رو خودشون فراخوانی می‌کنن (که شما با کلیک بر روی

verify می‌گید که من فایل رو قرار دادم حالا شما ببین درست گذاشتم یا نه

)

حالا اگر شما این افزونه رو در چیزی مثل xampp استفاده کنید چون اتصال به اینترنت یک طرفه هست (فقط شما به نت دسترسی دارید نه نت به شما) امکان تایید وجود نداره

امیدوارم مفید فایده بوده باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری