رفتن به مطلب

مشکلات سایت من بعد از به روز رسانی به 3.6

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود فراوان !

آقا یه جا خوندم نوشته بود زرتی نیاین وردپرس رو به روز کنید و بزارید افزونه ها و موارد دیگه هم اول به روز بشن بعد.ما هم از اونجا که کلمون بوی قرمه سبزی میده به این پند دلسوزانه گوش نکردیم و زرتی به روز رسانی کردیم.حالا ما موندیم و کوهی از مشکلات...

افزونه WordPress SEO از کار افتاده و در برخی از موارد که میام تغییرات رو اعمال کنم و دکمه ی ذخیره رو میزنم صفحه 404 میباد! و نقشه ی سایت هم که وقتی افزونه غیرفعال هست اینم همین مشکل رو داره.

وقتی از مدیریت قالب سایتم تغییرات رو اعمال میکنم و ذخیره میکنم باز هم صفحه ی 404 میاد !

برخی دیگر افزونه ها هم همینجوری شدن.

این طبیعی هست؟! باید منتظر نسخه های جدید افزونه ها باشم؟

مثلا افزونه NextGEN Gallery by Photocrati خیلی زود نسخه ی جدیدش رو داد بیرون.به طوری که این افزونه به روی نسخه های قدیمی کار نمیکنه!

به نظرتون چیکار کنم؟! این موارد و مشکلات طبیعی هستن؟مگه نسخه ی جدید چه تغییراتی اعمال شده که افزونه هارو از کار انداخته !!!

لینک به ارسال

درود فراوان.

جسارتا خیلی خودجوش افزونه هارو غیر فعال کردم و بعد هزار تا دنگ و فنگ به ارور زیر دست پیدا کردم.

406 Not Acceptable
This request is not acceptable Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

و باز هم خیلی خودجوش ییهو بهم الهام شد که این ارور رو سرچ کنم توی گوگل و جناب گوگل محترم این لینک رو بهم داد که ته این لینک یک کدی بود که باز هم خیلی خودجوش بدون اینکه بدونم چیه کپی کردم و توی .htaccess گذاشتم و مشکل به صورت جامع و کامل و هولو حل شد.! B)

حالا مشکل چی بود و چی هست و آیا در اینده خواهد بود و یا زدم کجای دیگه رو نابود کردم والله نمیدونم اما اگه اساتید فهمیدم مشکل از چیه بگن

کدی که توی htaccess قرار دادم

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

آقا یا علی

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

افزونه NextGEN Gallery رو نصبیدم همه چی قاطی شد.

قرار بود اصلاح شدشو بده بیرون.

داد؟

لینک به ارسال

اگر بروز کنه براتون اعلانش توی بخش افزونه ها میاد (اگر فعال کرده باشید)

لینک به ارسال

از موقعی که نسخه جدیدش باعث به هم ریختگی سایتم شد مجبور شدم پاکش کنم و نسخه قبلی رو نصب کنم.

در نتیجه از همون موقع دائم داره میگه نسخه جدید اومده.

حالا من نمیدونم اون مشکلی که نسخه جدید داشت اصلاح شد؟

دوباره چک کردم دیدم چند روز پیش به روز شده.

کسی اطلاع نداره نسخه جدید NextGEN Gallery هم اصلاح شده؟و مشکل داره؟

لینک به ارسال

من دارم از NextGEN Gallery استفاده میکنم و در حال حاضر هم نگارش 2.0.17 هست و مشکلی نمی بینم.

لینک به ارسال

از موقعی که نسخه جدیدش باعث به هم ریختگی سایتم شد مجبور شدم پاکش کنم و نسخه قبلی رو نصب کنم.

در نتیجه از همون موقع دائم داره میگه نسخه جدید اومده.

حالا من نمیدونم اون مشکلی که نسخه جدید داشت اصلاح شد؟

دوباره چک کردم دیدم چند روز پیش به روز شده.

یه حای دیگه هم جوابتون رو دادم گفتم که همین چند روز پیش با 3.6 سازگاری پیدا کرد.

هم من امتحان کردم هم این آقا امیر امتحان کردن مشکلی نبود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...