رفتن به مطلب

اجازه نظر دادن، فقط به کاربران عضو !

Joker

پست های پیشنهاد شده

سلام

مي‌خواستم بپرسم که میشه به من کمک کنید که من بتونم برای یک پست، فقط با ثبت نام اجازه نظر دادن رو بزارم، و برای سایر پست‌ها، مثل قبل× نظر دهی باز باشه.

یعنی من نمیخوام همه‌ی نظر ها با ثبت نام امکان پذیر باشه، بلکه فقط برای یک پست یا صفحه اینطور باشه.

ممنون.

لینک به ارسال

این تعداد پست های اینجوری زیادهستند؟

اگر رویه ایی برای این چنین پست هایی دارید خیلی ساده براشون یه تمپلیت اختصاصی بنویسید و برای comment_template این جور پست ها شرط رجیستر یوزر بذارید. در کمتر از 5 دقیقه کل کار انجام میشه

لینک به ارسال

ممنون، میشه بیشتر توضیح بدید ؟

منظورم شرط رجیستر یوزر هست. چه شرطی و چه کدی ؟

ـــــــــــــــــــــ

و اگه تعداد زیاد نباشه و من بخوام فقط "یک" پیج یا پست اینطوری باشه‌(یعنی با ثبت نام بشه نظر داد) راه دیگه ‌ای هم هست ؟

ویرایش شده توسط Joker
لینک به ارسال

در ضمن اگر قالب شخصی سازی شده برای کامنت ها دارید می تونید شرطش رو تعریف کنید

به این ترتیب که در برگه comments.php بگردید دنبال

<?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?>
<p><?php printf(__('You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.', 'kubrick'), get_option('siteurl') . '/wp-login.php?redirect_to=' . urlencode(get_permalink())); ?></p>
<?php else : ?>

و تبدیل کنیدش به

<?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?>
<p><?php printf(__('You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.', 'kubrick'), get_option('siteurl') . '/wp-login.php?redirect_to=' . urlencode(get_permalink())); ?></p>
<?php elseif($id ==38152 && !$user_ID ) :?>
<?php else : ?>

لینک به ارسال

حالا دوستان راه هایی فرمودند - اینم یکیش:

برای پست هایی که فقط اعضا بتونن کامنت بدن مثلا تگی مثل: user_register قرار بدید.

یک کپی از single.php‌ تهیه بشه و به نام مثلاً single-user-reg.php در پوشه پوسته ذخیره بشه.

برای single.php این شرط رو میذاریم :

<?php
if(has_tag(user_register)) {
include 'single-user-reg.php';
} else {
?>
<?php get_header(); ?>
<div id="container">
<div id="content">
.
.
.
.
.

</div><!-- #content -->
</div><!-- #container -->
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>
<?php } ?>

و در single-user-reg.php برای

<?php comments_template(); ?>

شرط زیر رو قرار میدید:

<?php if ( is_user_logged_in() ) { ?>
<?php comments_template(); ?>
<?php }?>

با این روند پست هایی که دارای تگ user_register به single-user-reg.php هدایت میشن و در اینجا باکس کامنت فقط برای is_user_logged_in نمایش داده میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...