• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
payam

خطایی غیرمنتظره پیش آمد. ممکن است ایرادی در سایت وردپرس یا پیکربندی سرویس‌دهنده ...

10 پست در این موضوع قرار دارد

بعد از بروزرسانی دستی پلاگین جت پک آپدیت نمی شد و مجبور شدم پلاگین را دستی پاک کنم

الان هنگام جستجوی جت پک در صفحه افزودن پلاگین این خطا را میده:

یا هنگام نصب جت پک تا بارگذاری فایل زیپ رو نشون میده و بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و پلاگین نصب نمیشه

"خطایی غیرمنتظره پیش آمد. ممکن است ایرادی در سایت وردپرس یا پیکربندی سرویس‌دهنده وجود داشته باشد. اگر مشکل‌تان حل نشد از انجمن‌های پشتیبانی استفاده کنید."

ویرایش شده در توسط payam

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه رو مستقیم از وردپرس دات ارگ دانلود و نصب کنید ببینید باز هم همین اتفاق میافته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جت پک را دستی نصب کردم

اتصال به وردپرس را که می زنم ارور زیر رو می زنه:

WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack. Please try again later.

Error Details: 403

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز

چت پک برای ایران قابل دسترسی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونید با وی پی ان فعالش کنید ولی همونطوری که گفتند چون از سایت wordpress.com سرویس می گیره درست کار نخواهد کرد مگر همه کاربرانتون هم با وی پی ان وارد شند که غیر ممکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مهندسین محترم

من از جت پک روی سایتهای دیگه م استفاده میکنم

روی این سایت هم تا همین دو روز پیش استفاده مشکل از لحظه آپدیت درست شد

از فرم تماس جت پک همین الان هم روی سایتهای دیگه دارم استفاده می کنم ، آپدیت اونجا مشکلی درست نکرد.

و کاربرهام مشکلی ندارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان هم می تونید استفاده کنید ولی با وی پی ان باید فعالش کنید و نتیجه ای که نشون می ده اشتباهه هم این مورد هم مابقی سایتهایی که دارید استفاده می کنید ولی می تونید وی پی ان فعال کنید افزونه را فعال سازی کنید و وی پی ان را غیر فعال کنید و مانند سایتهای دیگه تون ازش استفاده کنید

فرم تماسش کار می کنه جت پک یک پکیجه یکی از ابزارهاش استیت هست که نمودار بازدیدکنندگان را بهتون می ده و خاصیت اصلی این پکیجه ولی این بخشش باید از wordpress.com پشتیبانی بشه که از طرف ایران مسدوده این رو اول اروری که دریافت می کنید هم نوشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با وی پی ان امتحان کردم که خطای بالا را داد

قبلا با وی پی ان راحت فعال میشد

اما الان ارور میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط H.jodat

بجای تصویر شاخص مطلبی که با جت پک به اشتراک گذاشتم اینو تو فیس و گوگل پلاس نشون میده 
      تو لینکدین همون مطلب رو به اشتراک میذارم درست تصویر خودش رو نشون میده 
    • توسط MM_Capitan121
      با سلام خدمت تمامی دوستان در انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی،
      برای کاری ضروری مجبور شدم که تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنم که جت پک هم جزوشون بود،بعد از فعال سازی دوباره دیدم که پیغام اتصال جت پک به وردپرس دات کام در پیشخوان ظاهر شد،اما با کمال تعجب دیدم تمامی چیز هایی که قبلش فعال کرده بودم توسط جت پک مثل ویرایشگر سی اس اس دارن کار میکنن!با این که جت پک به وردپرس وصل نیست،
      اما موقع اتصال جت پک به وردپرس این پیغام رو میده:
      Your Jetpack has a glitch. Something went wrong that’s never supposed to happen. Guess you’re just lucky: xml_rpc-32700
      Try connecting again.
      جزئیات خطا: The Jetpack server could not communicate with your site's XML-RPC URL. Please check to make sure http://mahyar-m.ir/xmlrpc.php is working properly. It should show 'XML‑RPC server accepts POST requests only.' on a line by itself when viewed in a browser and should not have any blank links or extra output anywhere.
      تمام راه های دیگه هم که توی انجمن WordPress.org گفته بودن رو هم انجام دادم اما باز هم نشد :-)
      از قند شکن هم استفاده کردم اما باز هم نشد
      دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون میشم.
      با تشکر و احترام
    • توسط پویابهروش
      سلام دوستان. بنده افزونه جت پک رو نصب کردم اما وقتی روی Connect to Get Started برای وارد کردن اطلاعات وردپرس.کام کلیک می کنم تا افزونه فعال شه ، به صفحه 404 وردپرس می ره و می نویسه برگه پیدا نشد و نمی تونم اطلاعات رو وارد کنم.
      حتی به غیر از این نسخه جدید ، از نسخه 1.5 هم استفاده کردم که بلکه با این تنظیمات رو وارد کنم و بعد به روز رسانی کنم اما همون ارور رو میده!
    • توسط payam
      جت پک فرم تماس فوق العاده ای داره
      مزیت بالای این فرم در ایجاد بخش "بازخورد" در سایت است که می توان تمام مطالب دریافتی را در آن مشاهده کرد و در میان مطالب به جستجو پرداخت
      یک مشکل اساسی با این فرم دارم
      چطور میشه در فیلد متنی که بینندگان توضیحات خودشونو می فرستن تنظیمات متن شامل: پاراگرافها، فونت و استایل و همه چیز حفظ شود
      الان پاراگرافبندی متنها از بین میره و همه خطوط پشت سر هم میافتن