رفتن به مطلب

زوم بودن پوسته؟

nwmb

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه پوسته هست میخوام کمی از حالت زومش کم بشه و حالت تو رفتگی پیدا کنه.

اشنایی جزیی دارم و هربلایی سر کلاس های این پوسته میارم نمیشه.

میخواستم ببینم کسی توانایی انجام اینکارو داره.یا راهنمایی.

ممنون

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

سلام

اول پیش نمایشی از پوسته بدید

پوسته رایگان هست؟

لینک به ارسال
میخواستم ببینم کسی توانایی انجام اینکارو داره.یا راهنمایی.

اغلب دوستان تواناییش رو دارند ولی راهنمایی می کنند که شما هم توانایی پیدا کنید

همونطور که گفتند اگر پوسته رایگالنه نشانی دانلود پوسته را بگذارید و الا با فروشنده تماس بگیرید

لینک به ارسال

سلام

چیزی که مشخصه اینه که باید با سی اس اس این کارو کنید... اندازه یاکس هارو تغییر بدین... مثلا کل width رو بکنید 960 و قسمت بادی رو بزارید 600 ساید بار رو هم بزارید 360 که بشه 960... یا 30 تا از هر دو طرف فاصله بندازید و... به هر حال باید کمی تغییر در سی اس اس ها انجام بشه... چه پوسته رایگان چه پولی باید همینکارو باید کرد...

لینک به ارسال

قالب رایگان هست دوستان.ادرس http://www.wp-pro.ir/thread1746.html

فقط اگه میشه یه نفر زحمت بکشه زوم قالب رو پایین بیاره بعد من سورس بگیرم ببینم چه چیزایی تغییر پیدا کرده هم برای تغییر دادن بیشتر هم یادگیری.

بنده هر کلاسی رو بگید پایین بالا میکنم اما درست نمیشه. یه نمونه سایت هم میزارم تقریبا در این حد بشه زوم عالی میشه.

http://www.show-time.ir/

لینک به ارسال

نشانی دوم که باز نشد

اینجا تغییری روی قالبی انجام نمی شود دوستان راهنمایی می کنند شما خودتون باید اجرا کنید

لینک به ارسال

یک سایت بدین تا بهتون بگیم که مثلا کدوم بخش رو باید تغییر داد...(ادرس سایت زنده بدون فیلتر نه قالب)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...