رفتن به مطلب

درخواست رایگان ویرایش قالب مذهبی

bahman0070

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت همه ی دوستان خواهش مند است از دوستانی که طراحی وب بلد هستند من آدرس سایتم اینه : www.kaffolabbas417.ir میخوام که قالبش رو مثل این سایت کنم : www.javadmoghadam.ir من کد قالبش رو از اینترنت دانلود کردم و دارم فقط میخوام داخلش تغییراتی رو انجام بدم ولی متاسفانه بلد نیستم

کارهایی که میخوام داخلش انجام بشه اینه :

تمامی امکاناتش عین سایت جواد مقدم باشه فقط میخوام فروشگاه هم داشته باشم عین قالب فروشگاه جواد مقدم ./ بعد تعداد جا های تبلیغاتش زیاد باشه در قسمت بالا 6 عدد به اندازه ی 60*468 باشه و زیر این 6 تا یک دونه هم به اندازه ی 120*972 باشه. درقسمت های چپ و راست هم در هر قسمت میخوام دو تا جای تبلیغ داشته باشه در ابعاد 120*240 باشه./ هدرش هم همون عکس رهبر باشه فقط وسطش بنویسید (هیئت دیوانگان کف العباس علیه السلام) / بعدش منو های سایت عین سایت جواد مقدم باشه فقط دو تا منو بهش اضافه کنین به اسم (فروشگاه) و (پیوند ها)/ بعدش میخوام بالای سایت یه متنی رو نمایش بده عین این سایت www.maheharam.com متنش این باشه (جهت اطلاع رسانی از مراسمات هیئت میتوانید یک پیامک بدون متن به 30008810000121 بفرستید) / شمارش صفحه داشته باشه /

خواهش مند است اگر کسی بلده و میتونه این کار رو انجام بده و میدونم که دوستان بلدن این کار رو برام انجام بدن اجرش با امام حسین منتظر پاسخ شما دوستان هستم.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...