رفتن به مطلب

پیوند یکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از ابتدا واسه سایتم هر مطلبی می خاستم بدهم توی پیوند یکتا عنوان مطلب ذکر میشد که من حذف میکردم و عدد میزاشتم ولی الان متوجه شدم اشتباهه حالا میخاستم ببینم راهی نداره که کاری کنم همه پیوندها عنوان مطلب بشه ؟( به غیر اینکه خودم دستی اوکی کنم ) .

بعد اگر من دستی وارد کردم از ابتدا از ورودی گوگل به صفحه 404 ارجاع میشوند و یا اینکه به محض تغییر گوگل نیز این تغییر را در خود اعمال میکنه؟

http://www.lawgostar.com/main

لینک به ارسال

1- باید همه رو از اول دستی تغییر بدید

2- 404 میشن و کمی طول میشکه تا مجدد ایندکس بشن

لینک به ارسال

هم خوبه هم مشکل داره

خوبیش اینه که عنوان پست هاتون مرتبط تر میشه و توی سئو میتونه بهتر باشه

بدیش همون موراد بالا هست

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم با این گزینه شوخی نکنید !!!! که خیلی خطرناکه

اگر پیوندهای شما قبلاً بر روی نام پست قرار داشته و شما تغییرش میدادی به اونای قبل دست نزن و سعی کن از الان مطالب رو درست قرار بدی . هر دستکاری و دریافت 404 از طرف گوگل میتونه سایتتون رو مدتها از ایندکس و نمایش در نتایج جستجو دور کنه .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

بستگی به اعتبار ، بازدید و رنک سایت شما داره و اینکه بعد اون چطور ادامه بدید

لینک به ارسال

www.lawgostar.com

واسه این به نظرتون چطوری میشه ؟ چون سایت تخصصی هست روزی 5 تا مطلب میخام بدم از بعدش

لینک به ارسال

ببینید این من نیستم که تعیین میکنم . گوگل هست و اون هم پارامترهای خودش رو داره .

شما باید تمام تلاشتون رو بکنید . سئوی خوب ، ارسال مطالب بصورت منظم و اختصاصی و انتشار در در ساعات خاص شبانه روز بصورت منظم ، ساخت یک سایت مپ و ارسال به گوگل ، انشتار مطالب به جوامع مجازی و . . . میتونه در شناسوندن لینکهای جدیدتون به گوگل مفید باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...