• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Pouya

رمزنگارى فايل ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. اين سايتاى دانلودى كه فايلاشون رمزداره (.zip و .rar) تمامى فايل ها از كامپيوترشون آپلود شده؟!!

چون اصن اين طورى پهناى باند خيلى ميخواد! و هم وقت گيره. يه بار دانلود و يه بار آپلود! (كه من با رپيدليچ انتقال ميدم ولى نميدونم چطورى رمزنگاريش كنم!) مثل سايت اندرويدى ها (تا چندماه پيش) و....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در این زمینه سرچ کنید شاید اسکریپتی باشه که بتوان با اون در سی پنل یا دایرکت ادمین به فایلهای زیپ پسورد داد (من که چنین اسکریپتی ندیدم)

ولی در کل تا جایی که میدونم این کار نمیشه

اون کسانی که هم که پسورد میدن معمولا وی پی اس دارند و از طریق وی پی اس اینکارو میکنن...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همیشه از همچین اسکریپت هایی استفاده کردم و میکنم/

rapidleech نمونه خارجیشه و dverlech نمونه ایرانی هستش.

قابلین انتقال بین سروری حتی سایت های اشتراکی خارج کردن از حالت فشرده حتی پسورد دار.و فشرده سازی با پسورد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همیشه از همچین اسکریپت هایی استفاده کردم و میکنم/

rapidleech نمونه خارجیشه و dverlech نمونه ایرانی هستش.

قابلین انتقال بین سروری حتی سایت های اشتراکی خارج کردن از حالت فشرده حتی پسورد دار.و فشرده سازی با پسورد.

منم از رپيدليچ انگليسى استفاده ميكنم. چطور فشرده سازى و رمزنگارى ميكنه؟ (چه تنظيماتى؟) برعكسش هم امكانش هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره راحته که.

شما تیک فایل ها رو که میزنید بعد توی نوار بالا rar رو انتخاب میکنید بعد تنظیماتی مثل پسورد و اگه میخواین هر پارت چقدر حجم داشته باشه و درصد ریکاوری فایل فشرده و... رو میزارید و فشرده میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بر عکسش هم امکان داره که فایلهای زیپ یا رَر رو که پسورد دارند و با رپیدلیچ دانلود میکنیم؛ از حالت فشرده خارج کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین کار اینه که یه vps ویندوز تهیه کنید، اینجوری یه ویندوز دارید با پورت ارتباطی خیلی قوی، بعد یه دانلود منیجر و یه فایل زیلا روش نصب کن و فایلهات رو به راحتی انتقال بده، همچنین می تونی وین رار نصب کنی و دقیقا همونجوری که خودتون می خواهید فایهاتون رو زیپ کنید، سایتهای دانلود هم همین کار رو می کنن وگرنه توی همون ماه اول می بایس سایتشون رو جمع کنن!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری