رفتن به مطلب

رمزنگارى فايل ها

Pouya

پست های پیشنهاد شده

سلام. اين سايتاى دانلودى كه فايلاشون رمزداره (.zip و .rar) تمامى فايل ها از كامپيوترشون آپلود شده؟!!

چون اصن اين طورى پهناى باند خيلى ميخواد! و هم وقت گيره. يه بار دانلود و يه بار آپلود! (كه من با رپيدليچ انتقال ميدم ولى نميدونم چطورى رمزنگاريش كنم!) مثل سايت اندرويدى ها (تا چندماه پيش) و....

لینک به ارسال

سلام

در این زمینه سرچ کنید شاید اسکریپتی باشه که بتوان با اون در سی پنل یا دایرکت ادمین به فایلهای زیپ پسورد داد (من که چنین اسکریپتی ندیدم)

ولی در کل تا جایی که میدونم این کار نمیشه

اون کسانی که هم که پسورد میدن معمولا وی پی اس دارند و از طریق وی پی اس اینکارو میکنن...

لینک به ارسال

من همیشه از همچین اسکریپت هایی استفاده کردم و میکنم/

rapidleech نمونه خارجیشه و dverlech نمونه ایرانی هستش.

قابلین انتقال بین سروری حتی سایت های اشتراکی خارج کردن از حالت فشرده حتی پسورد دار.و فشرده سازی با پسورد.

لینک به ارسال

من همیشه از همچین اسکریپت هایی استفاده کردم و میکنم/

rapidleech نمونه خارجیشه و dverlech نمونه ایرانی هستش.

قابلین انتقال بین سروری حتی سایت های اشتراکی خارج کردن از حالت فشرده حتی پسورد دار.و فشرده سازی با پسورد.

منم از رپيدليچ انگليسى استفاده ميكنم. چطور فشرده سازى و رمزنگارى ميكنه؟ (چه تنظيماتى؟) برعكسش هم امكانش هست؟

لینک به ارسال

آره راحته که.

شما تیک فایل ها رو که میزنید بعد توی نوار بالا rar رو انتخاب میکنید بعد تنظیماتی مثل پسورد و اگه میخواین هر پارت چقدر حجم داشته باشه و درصد ریکاوری فایل فشرده و... رو میزارید و فشرده میکنه.

لینک به ارسال

بر عکسش هم امکان داره که فایلهای زیپ یا رَر رو که پسورد دارند و با رپیدلیچ دانلود میکنیم؛ از حالت فشرده خارج کرد؟

لینک به ارسال

بهترین کار اینه که یه vps ویندوز تهیه کنید، اینجوری یه ویندوز دارید با پورت ارتباطی خیلی قوی، بعد یه دانلود منیجر و یه فایل زیلا روش نصب کن و فایلهات رو به راحتی انتقال بده، همچنین می تونی وین رار نصب کنی و دقیقا همونجوری که خودتون می خواهید فایهاتون رو زیپ کنید، سایتهای دانلود هم همین کار رو می کنن وگرنه توی همون ماه اول می بایس سایتشون رو جمع کنن!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...