رفتن به مطلب

درخواست افزونه بانک ملت

shivahost

پست های پیشنهاد شده

دوستان اگر بخواهیم پلاگین http://wordpress.org/plugins/wp-deals/ را با درگاه بانک ملت یا پارسیان داشته باشیم افزونه ای هست؟ کسی می تونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

این افزونه فارسی سازیش خودش یک پروژه جداست خیلی شلوغ و احتمالا درد سر سازه (البته از اینکه شنما درخواستش رو دادید معلومه دردسر سازه)

به نظرم اول تکلیف زبانش را روشن کنید بعد می شه با یک کد نویسی یا اسکریپت آماده درگاه بانکیش را تعریف کرد

(البته اگر قصد استفاده شخصی را دارید و الا برای مولتی بلاگ شرایط یک کم سخت تره)

من قبلن بانک ملت برای یک سیستم دیگه میخواستم دادم kasra انجام داد 20 تومان گرفت

بهش بگین انجام میده

قوانین را بخوانید مبلغ را در پیام عمومی قید نکنید جناب کسری شاید دلش بخواهد کاری را برای شما رایگان انجام دهد اجازه دهید موارد بعدی را خودش تصمیم بگیرد و قیمت بدهد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

این افزونه فارسی سازیش خودش یک پروژه جداست خیلی شلوغ و احتمالا درد سر سازه (البته از اینکه شنما درخواستش رو دادید معلومه دردسر سازه)

به نظرم اول تکلیف زبانش را روشن کنید بعد می شه با یک کد نویسی یا اسکریپت آماده درگاه بانکیش را تعریف کرد

(البته اگر قصد استفاده شخصی را دارید و الا برای مولتی بلاگ شرایط یک کم سخت تره)

قوانین را بخوانید مبلغ را در پیام عمومی قید نکنید جناب کسری شاید دلش بخواهد کاری را برای شما رایگان انجام دهد اجازه دهید موارد بعدی را خودش تصمیم بگیرد و قیمت بدهد

ببخشید نمیدونستم نباید بگم فقط میخواستم کمک کنم به اینکاربر

لینک به ارسال

فارسی سازیش را از دو سه روز دیگه شروع می کنیم. اگر موفقیت آمیز بود و پیشرفت خوبی داشت حتما در مورد انجام کار افزونه بانک ملت باید با یکی از دوستان هماهنگ کنیم. البته فارسی سازی هم نباید خیلی سخت باشد مخصوصا که mo و po هم فکر کنم داشته باشد.

لینک به ارسال

فارسی سازیش را از دو سه روز دیگه شروع می کنیم. اگر موفقیت آمیز بود و پیشرفت خوبی داشت حتما در مورد انجام کار افزونه بانک ملت باید با یکی از دوستان هماهنگ کنیم. البته فارسی سازی هم نباید خیلی سخت باشد مخصوصا که mo و po هم فکر کنم داشته باشد.

فایل ترجمه داره ولی باتوجه به تعداد فایل هاش باید فایل ترجمه اش خیلی حجیم باشه در ضمن setting را در php ترجمه می کنه (ظاهرا)

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...